Říjen 2010

Bojuji s chřipkou

31. října 2010 v 22:50 | Dubious cat |  Streptokočky
První díl nového seriálu - STREPTOKOČKY:)

1. Studený  komisař rex
ss
Existuje láska? Chtěl Kenny pouze SWL? A co ten druhý? 

Asi zase vyperu design

31. října 2010 v 20:05 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Začínám tím být posedlá, ale ani tento supernový design mne příliš nenaplňuje. Já chci hezké menu!
A to s tímhle nejde. Je více než pravděpodobné, že se tu v nejbližší době objeví layout úplně nový a snad už finálně úžasný, tak jak si jej streptokočky přejí.

streptokočka, hned se dočká
valí očka, na mě  počká.
leze z díry, žere sýry
je malé víry, to jsou míry!

streptokoččí sen,dobrej den
měla bych jít ven, ale přeci jen...
streptokočka, hned se dočká
vyšperkuji svého bločka!

Správný hrdina

31. října 2010 v 17:52 | Dubious cat |  Lady Kvaga
Kráčející mrkev- kladný hrdina ze Sikarových Mamutin v epizodní roli v  mikrokomixu Lady Kvagy-
mrkev

První haloweenská Lady Kvaga je tady!

31. října 2010 v 12:48 | Dubious cat |  Lady Kvaga
Zítra tomu bude rok, co se v mé mysli narodil modrý Samohanna zvaný Montana. Jak dlouho bude ještě toužit po dívce se zrzavými vlasy? To neví ani Stvořitel sám, proto je tu nová bezcharakterní postava- Lady Kvaga, která se sice dívce se zrzavými vlasy nevyrovná, avšak své kouzlo možná taky má...
kvaga1PART 1: bloody christmas
lady Kvaga 2
ladykvaga3
b

To máš vyprané v pervůlu? Ne! to je nové!

30. října 2010 v 21:22 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Vážení přátelé,

Tento blog existuje již celých 20 dní! Jelikož je to u mne opravdu nezvyklá věc, na oslavu jsem vytvořila nový design. Zase. A zase není takový, jaký jsem chtěla. Kdy už konečně bude mé menu vypadat dokonale? Řečnická otázka.  Neřečnická odpověď- asi nikdy.

Chodím sem docela často, ale ještě podivnější je, že sem chodíte vy, děkuji vám modronásobně mockrát! Doufám , že jednou bude modrý vesmír místem, kam se rádi budete vracet nejen protože jste si do googlu zadali : Lady Gaga, Hanna Montana či nějaké jiná zavádějící slova. Fanynky již zmíněných žen- sorry, ale sem tato divnostovření nepatří!:)

Celé "volno" jsem pilně pracovala na referátu do školy na téma Biedermeier v české literatuře,proto jsem musela psaní příběhů a šílených básní na chvíli pozastavit. Jako odměnu pro ty, jenž sem i tak zavítali tu mám novinku- Lady Kvagu! 
O co či koho jde? Již brzy uvidíte!

Tak tedy perte v Pervůli, nežerte děti a žijte fantazijně!!

Samohannoween

30. října 2010 v 12:16 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
 Samohanna zvaný Montana seděl na svém oblíbeném místě přemýšlejíce o slečně se zrzavými vlasy, když tu najednou byl celý modrý vesmír pohlcen oranžovou září. Že by se tu objevila jeho vysněná? Bohužel ne, to jen Virdžinie Modrowebová nahlédla do mysli stvořitele, který se trápil nadcházejícím haloweenem. Modrý mužík samozřejmě o tomto pozemském svátku nic nevěděl, Stvořitel si dával sakra pozor, aby s tím  v jeho alternativním vesmíru někdo neotravoval. Avšak Virdžinie, božská modrožena, byla stvoření ďábelské. 
Modrá pavučina, Stvořitelova občasná milenka, měla  totiž chuť svého druha maličko pozlobit. Jejich nové dceři je již několik vesmírných mikrolet a on jí ještě pořád nezavolal! Proto zavolala ona své malé nezbednici a požádala ji o pomoc. Virdžinie byla nadšená, Stvořitelova mysl  byla totiž mnohem zajímavější než mysl jejího druhobratra! Když se o tomto jejím malém výletu ještě dozvěděl Arciďábel (druhý možný otec), bylo zaděláno na první modrovesmírný haloween.  

Pomocí svého arcimocného ocasu vykouzlilo samoďábelské stvoření nespočet oranžových dýní. Virdžinie zatleskala radostí, avšak těmto skvostným dýním něco, podle ní,chybělo.  Ano, jistě, měly by být třpytivé a zářit více než polární záře! Avšak dýně nejsou jedinou zábavnou věcí na pozemském haloweenu. "Chce to masky!"řekla modrá dívka a pomocí kouzloplodného vykrajovátka začala s jejich  tvorbou. Když konečně svojí uměleckou práci dokončila, zjistila, že tu v celém modrém vesmíru existuje jen 5 živých stvoření- ona, Samohanna, Stvořitel, Arciďábel a její matka. Tento fakt jí poněkud rozesmutnil, tedy vlastně hodně, protože z jejích průsvitnotřpytivých slz vzniklo v modrém vesmíru moře krásnější, třpytivější a lahodnější než byste našli na  celé  neslavně proslulé Zemi.

Arciďábel měl pro modrou dívku slabost, aniž by jej to napadlo, její smutné oči v něm vyvolávaly touhu udělat jí radost. A také, a to později udal za hlavní důvod, chtěl stvořitele dohnat k šílenství. Rozhodl se tedy proměnit modrý vesmír, Stvořitelovu oázu klidu, v další vesmírnou metropoli. 
Z moře slz ukoval své první stvoření. Bylo to něco na způsob ženy. Ze tmy tmoucí vesmírné vytvořil své druhé stvoření. Něco na způsob muže. Arciďábel se cítil stejně tak jako kdysi Stvořitel na zemi, tedy- Jsem nejlepší,já jsem king! Své první kreaturky tedy pojmenoval Sadam a Seva a odsoudil je k věčnému množení se. Tedy alespoň do té doby, dokud nebude vesmír plný života. 
Za chvíli už byl modrý vesmír pln ďáblodívek a arcichlapců, nápadně si podobných. Ti všichni si směli obléci Virdžiniiny masky a konečně začali slavit pravý Haloween. 

Když se Samohanna zvaný Montana probudil z nevědomých myšlenek  o slečně se zrzavými vlasy, nestačil se divit. Všude kolem něj poskakovaly lesklé dívky. Že by se probudil v nějakém snu? Kde je tedy pramínek zrzavých vlasů, těch zrzavých vlasů, které  nikdy nesmí chybět v jeho představách? Vydal se na průzkum. Stvoření kolem něj se dobře bavila, Samohanna v maskách poznal i s Virdžinii s Arciďáblem, ale kde je Stvořitel?  

Stvořitel, dříve zaměstnán Modrou pavučinou (Jak ďábelsky odvedla jeho pozornost k lásky hrám!), nebyl schopen slova. Jeho milovaný vesmír bez neřesti byl infikován životem! 
Teď už však bylo pozdě Arciďáblova stvoření zastavit, Stvořitel už nechtěl zabíjet. Zašel tedy za svým jediným skutečně nevinným synem, aby pokecali o svém nešťastném životě. Samohanna mu vyprávěl o svém výletě do jiného světa, kde se potkal s elfy, hobity a tou příšernou lidskou bytostí-Lady Gagou. Ještě teď se hrůzou oklepal, když si na ní vzpomněl. 
Samohanna to nevěděl, ale svým vyprávěním Stvořiteli pomohl ke geniálnímu plánu odplaty. Byl přeci všemocný! Rozhodl se tedy, že se poprvé ve svém dlouhém božském životě zúčasní haloweenských orgií. Jelikož před tím Arciďáblovi velmi neslušně nadával, veřejně prohlásil ,že se mu omlouvá a věnuje mu malý dárek na usmířenou. Ze Země nechal svými nadzemskými silami transportovat geniální společnici pro Arciďábla, již zmíněnou, Lady Gagu!
NEEEEEEEEEE zakřičel celý vesmír, jakmile se objevila a omotala své uměle zakrvácené vnady okolo Arciďábla. Ten se tvářil zoufaleji než Johanka z Arku na hranici. Neeee!
A pak že je Stvořitel jen a  jen zásadně božské stvoření!

zbortěné harfy tón se dere na povrch

27. října 2010 v 17:51 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí

Dnes mou mysl- mysl kočky
ovládly drzé streptokočky
já černou mašlí je vyháním
 útoku se ubráním....


Zbortěné harfy tón už hraje
ano, ten z Máchova kraje
již slyším jí zpívat, zas a zas
či byl to  mrtvé holubice hlas?

má mysl  dnes je nemocná
nenalézá slovna pomocná 
nemůže se dobrat správných vět
mě asi dnes se zhroutil svět...


Pro biology: Streptokočky jsou samice od streptokoků, to jen aby jste věděli.
Ale dost už pokusů o básně, dneska mi to vážně nejde, asi jsem vážně nemocná:)

Clusterové šílenství

26. října 2010 v 19:38 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Jelikož hodiny tvůrčího psaní jsou velice kreativní záležitostí, materiálu na blog mám dost:)
Tentokrát se jedná o tzv. cluster čili text vytvořený na zálkadě "asociační sítě". Základním slovem bylo cestování, zbytek slov už záležel na našem momentálním rozpoložení. Já jsme byla asi někde v jiné dimenzi, jak sami uvidíte:)
Samozřejmě, nevyužila jsme všechna slova, co mne napadla, ale i tak je to dostatečně šílené:)

Hrátky s textem

25. října 2010 v 19:26 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Zdá se, že zítra budu přeci jen mít domácí úkol, proces úpravy autotextu byl dokončen!
aby jste tomu rozuměli, měli jsme za úkol dát jednomu z našich textů, nebo alespoň jeho části smysl. V mém případě to bylo skutečně obtížné, jelikož hledat smysl v nesmyslu je poměrně dosti nesmyslné. Ale nevzdala jsem to. Bude to sice maličko depresivní, ale pouze tyto části (automaický text 1) šly dohromady:)

To nejlepší z autotextu

25. října 2010 v 13:49 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
S automatickým psaním jako takovým jsem již skončila, ale to neznamená, že tím veškerá zábava končí. Právě jsem si všech 14 textů přečetla a zjistila, že 1) jsem magor, 2) musím zavolat exorcistu 3) já jsem tak kreativní!
Abyste z toho také něco měli, uvádím pár bezvýznamných a doufám neškodných vět z nitra mé mysli . No co, někdo má na blogu hlášky slavných hvězd, já mám hlášky své vlastní, jenž mnou nikdy nebyly vysloveny! :)