10.10.2010

10. října 2010 v 21:29 | Dubious cat
Vážení návštěvníci,

Pokud jste byli náhodou googlem odkázáni na tento blog, ačkoliv jste hledali něco úplně jiného (např. informace o Hanně Montaně či inspiraci pro domácí úkol) , doufám, že vás přeci jen trochu zaujme a ztratíte tu pár minut svého života.. 

Hvězdné datum: 101020102120- první den existence

Design zatím není nic moc a vzhledem k mé lenosti možná bude vždycky víc, než moc. 
Co vlastně na mém blogu má být? Nemám tušení, chci jen být cool....

 Vždycky jsme snila o nějakém pěkném růžovoučkém "blogísku" jako mají ostatní holky, plného fotek, článků, komentářů, no prostě všeho,co je potřebné k lidské závisti. Jenže jsem toho nikdy nebyla schopna. Záviďte mi! 
Nejsem krásná barbie girl z Matell světa, nevlastním tisíce hadříků od nejlepších módních návrhářů a když přeci jen něco vlastním, nechci se tím chlubit . Nemám bohaté rodiče, ale přesto bych je za nikoho na světě nevyměnila,   Nechci každému sdělovat o kolik gramů jsem přibrala, radit se o dietách, odsuzovat tlusté/anorexní osoby, nic takového.( Protože to fakt neřeším)  
Tento blog bude  takovou černou dírou, kam zmizí veškerá má slavná tvorba- šílené, rozervané,ale i  veselé verše, věčně zoufalý Samohanna zvaný Montana a když budete hodní, možná i nějaké to umění. 

Inspiraci a dobrým nápadům se nebráním, pište, jestli se nebojíte!!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama