Clusterové šílenství

26. října 2010 v 19:38 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Jelikož hodiny tvůrčího psaní jsou velice kreativní záležitostí, materiálu na blog mám dost:)
Tentokrát se jedná o tzv. cluster čili text vytvořený na zálkadě "asociační sítě". Základním slovem bylo cestování, zbytek slov už záležel na našem momentálním rozpoložení. Já jsme byla asi někde v jiné dimenzi, jak sami uvidíte:)
Samozřejmě, nevyužila jsme všechna slova, co mne napadla, ale i tak je to dostatečně šílené:)

a jaký že byl můj arzenál? Tak tedy: CESTOVÁNÍ- peníze, dostatek,cesta,daleko, loď,lidé,autobus,červený,letadlo,letět, letuška,uniforma, úsměv,Amerika, americký, McDonald,oblaka, andělé, vesmírní lidé, ještěři, mikročipy, technika, zima, cizina, cizinci, Anglie, Angličané, krásný, Big Ben, čaj s mlékem, jídlo, octové chipsy, veverky,Tower, Alžběta, kočka, britská, modrá

Jednoho dne přiletěli na Zem vesmírní lidé, jenž vypadají jako andělé s americkým úsměvem,aby zachránili kočku Alžbětu před ještěry, kteří ji chtěli očipovat svými mikročipy. Alžběta byla britská modrá kočka pocházející z Anglie, která neměla ráda techniku, tudíž ani mikročipy by nesnesla. Vesmírní lidé měli dostatek peněz na to, aby mohli vyměnit svojí vesmírnou loď za letadlo a poznat tak cizinu, kde žijí lidé. Také chtěli vidět krásné letušky v uniformách, které v oblacích vypadají lépe než královny.
Rozhodli se tedy pro let do Anglie. V Anglii žijí cizinci zvaní Angličané, jenž pijí čaj s mlékem, jedí octové chipsy a chovají v parcích veverky, Vesmírní lidé ocenili hlavně krásu Big Bena, Toweru, červených autobusů, ale také třeba americký MCdonald.
Vesmírní lidé svého výletu na Zem nelitovali, lidská technika je fascinovala a kočka Alžběta se stala jejich přítelkyní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chiara Chiara | Web | 27. října 2010 v 8:28 | Reagovat

To je heeezkýýýý. Jak je?

2 what-up what-up | Web | 27. října 2010 v 10:24 | Reagovat

[1]: Ahoj, děkuji :) Docela to jde, trošku se o mne možná pokouší streptokočky,ale já se jen tak nevzdám:)Co ty?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama