Samohanna Montana na hřbitově

11. října 2010 v 20:38 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
Samohanna zvaný Montana a hřbitov

Hřbitov. toto místo vždycky Samohannu zvaného Montanu nějakým způsobem fascinovalo. Stvořitel jej totiž učinil dočasně nesmrtelným, takže byl trvanlivý asi jako trvanlivé mléko. Lidé pohřbení na hřbitově, ti se mají, celé dny se jen tak válí a ani nemusejí dbát na osobní hygienu!ŘÍíkal si.
 Samohanna zvaný Montana by se také nejraději jen tak položil do hrobu a nechal červy, aby laskali jeho modré tělo. To by byly sny o dívce se zrzavými vlasy z pornografického snímku obzvláště příjemné! 
Jenže jeho buňky ne a ne chcípnout. 
Montanovi by úplně stačilo, kdyby se směl po hřbitově jen tak procházet. Nasál by tak tu nádherně smutnou atmosféru do sebe a nemusel by tak dále přemýšlet o způsobu, jak se dostat k zrzavému pramínku té vnadné slečny. Jenže Samohanna neměl žádné příbuzné, které by mohl pohřbít. Byl docela sám. Samotnější než Robinson Crusoe na opuštěném ostrově. 

Jednoho dne se Samohanna zvaný Montana rozhodl, že se na hřbitov přeci jen vydá. Třeba jej nikdo neuvidí a nepozná, že tam nemá co dělat. Pro jistotu vyrazil za svitu měsíce, aby tak snížil pravděpodobnost prozrazení. Ach, jak to bylo krásné!  Anďělé na náhrobcích vypadali tak zlověstně, až se Montanovi chtělo smát.  Místy byly děsivější než samotná Lady Gaga, a to už je skutečný děs!
Samohanna si sedl na jeden obzvláště gotický náhrobek a dívajíce se na hvězdy si začal představovat svojí vyvolenou. Jak by to bylo vzrušující, kdyby tu byla s ním! Jeho představy jej málem inspirovaly k samohříchu, avšak byl včas vyrušen jednou z pozůstalých mrtvého, na jehož hrobě se Samohanna tak pohodlně uložil.   Žena byla v šoku. Přeci jen, Samohanna zvaný Montana nebyl příliš člověku podobný. Vypadal spíše jako karikatura člověka.
Modrý mužík vstal a chtěl dámu uklidnit, neměl totiž rád, když na něj někdo křičí,(i když na něj vlastně nikdo nikdy nekřičel) avšak ona si jeho přátelské objetí vysvětlila po svém a později jej nazvala strašným upírem. 
Samohanna si nedokázal ženino chování rozumně vysvětlit, a tak raději opustil prostor svého milovaného hřbitova a nadále snil o orgiích se slečnou se zrzavými vlasy, tentokrát  na náhrobku neznámého muže.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 11. října 2010 v 20:48 | Reagovat

Zajímavé konečně článek neříkající to, co stovka před ním....

2 Sikar Sikar | Web | 14. března 2011 v 15:00 | Reagovat

plší tažení modrým vesmírem pokračuje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama