Samohannoween

30. října 2010 v 12:16 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
 Samohanna zvaný Montana seděl na svém oblíbeném místě přemýšlejíce o slečně se zrzavými vlasy, když tu najednou byl celý modrý vesmír pohlcen oranžovou září. Že by se tu objevila jeho vysněná? Bohužel ne, to jen Virdžinie Modrowebová nahlédla do mysli stvořitele, který se trápil nadcházejícím haloweenem. Modrý mužík samozřejmě o tomto pozemském svátku nic nevěděl, Stvořitel si dával sakra pozor, aby s tím  v jeho alternativním vesmíru někdo neotravoval. Avšak Virdžinie, božská modrožena, byla stvoření ďábelské. 
Modrá pavučina, Stvořitelova občasná milenka, měla  totiž chuť svého druha maličko pozlobit. Jejich nové dceři je již několik vesmírných mikrolet a on jí ještě pořád nezavolal! Proto zavolala ona své malé nezbednici a požádala ji o pomoc. Virdžinie byla nadšená, Stvořitelova mysl  byla totiž mnohem zajímavější než mysl jejího druhobratra! Když se o tomto jejím malém výletu ještě dozvěděl Arciďábel (druhý možný otec), bylo zaděláno na první modrovesmírný haloween.  

Pomocí svého arcimocného ocasu vykouzlilo samoďábelské stvoření nespočet oranžových dýní. Virdžinie zatleskala radostí, avšak těmto skvostným dýním něco, podle ní,chybělo.  Ano, jistě, měly by být třpytivé a zářit více než polární záře! Avšak dýně nejsou jedinou zábavnou věcí na pozemském haloweenu. "Chce to masky!"řekla modrá dívka a pomocí kouzloplodného vykrajovátka začala s jejich  tvorbou. Když konečně svojí uměleckou práci dokončila, zjistila, že tu v celém modrém vesmíru existuje jen 5 živých stvoření- ona, Samohanna, Stvořitel, Arciďábel a její matka. Tento fakt jí poněkud rozesmutnil, tedy vlastně hodně, protože z jejích průsvitnotřpytivých slz vzniklo v modrém vesmíru moře krásnější, třpytivější a lahodnější než byste našli na  celé  neslavně proslulé Zemi.

Arciďábel měl pro modrou dívku slabost, aniž by jej to napadlo, její smutné oči v něm vyvolávaly touhu udělat jí radost. A také, a to později udal za hlavní důvod, chtěl stvořitele dohnat k šílenství. Rozhodl se tedy proměnit modrý vesmír, Stvořitelovu oázu klidu, v další vesmírnou metropoli. 
Z moře slz ukoval své první stvoření. Bylo to něco na způsob ženy. Ze tmy tmoucí vesmírné vytvořil své druhé stvoření. Něco na způsob muže. Arciďábel se cítil stejně tak jako kdysi Stvořitel na zemi, tedy- Jsem nejlepší,já jsem king! Své první kreaturky tedy pojmenoval Sadam a Seva a odsoudil je k věčnému množení se. Tedy alespoň do té doby, dokud nebude vesmír plný života. 
Za chvíli už byl modrý vesmír pln ďáblodívek a arcichlapců, nápadně si podobných. Ti všichni si směli obléci Virdžiniiny masky a konečně začali slavit pravý Haloween. 

Když se Samohanna zvaný Montana probudil z nevědomých myšlenek  o slečně se zrzavými vlasy, nestačil se divit. Všude kolem něj poskakovaly lesklé dívky. Že by se probudil v nějakém snu? Kde je tedy pramínek zrzavých vlasů, těch zrzavých vlasů, které  nikdy nesmí chybět v jeho představách? Vydal se na průzkum. Stvoření kolem něj se dobře bavila, Samohanna v maskách poznal i s Virdžinii s Arciďáblem, ale kde je Stvořitel?  

Stvořitel, dříve zaměstnán Modrou pavučinou (Jak ďábelsky odvedla jeho pozornost k lásky hrám!), nebyl schopen slova. Jeho milovaný vesmír bez neřesti byl infikován životem! 
Teď už však bylo pozdě Arciďáblova stvoření zastavit, Stvořitel už nechtěl zabíjet. Zašel tedy za svým jediným skutečně nevinným synem, aby pokecali o svém nešťastném životě. Samohanna mu vyprávěl o svém výletě do jiného světa, kde se potkal s elfy, hobity a tou příšernou lidskou bytostí-Lady Gagou. Ještě teď se hrůzou oklepal, když si na ní vzpomněl. 
Samohanna to nevěděl, ale svým vyprávěním Stvořiteli pomohl ke geniálnímu plánu odplaty. Byl přeci všemocný! Rozhodl se tedy, že se poprvé ve svém dlouhém božském životě zúčasní haloweenských orgií. Jelikož před tím Arciďáblovi velmi neslušně nadával, veřejně prohlásil ,že se mu omlouvá a věnuje mu malý dárek na usmířenou. Ze Země nechal svými nadzemskými silami transportovat geniální společnici pro Arciďábla, již zmíněnou, Lady Gagu!
NEEEEEEEEEE zakřičel celý vesmír, jakmile se objevila a omotala své uměle zakrvácené vnady okolo Arciďábla. Ten se tvářil zoufaleji než Johanka z Arku na hranici. Neeee!
A pak že je Stvořitel jen a  jen zásadně božské stvoření!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 barca-goldmannova barca-goldmannova | Web | 30. října 2010 v 12:18 | Reagovat

:)

2 Vědec Záhad Vědec Záhad | Web | 30. října 2010 v 12:20 | Reagovat

pěkné. Ale já na tyhle věci nejsem :-) rozhodně ale umíš skvěle psát - mohla by jsi třeba někdy vydat i knihu :-).

3 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 30. října 2010 v 12:26 | Reagovat

[2]: děkuji, třeba se k tomu někdy dostanu:) Samohanna je moje první postavička vyskytující se na pokračování, píšu i o jiných věcech, lidech, stvřeních..:)

4 medine medine | 30. října 2010 v 14:23 | Reagovat

hihi.. jsem tu poprvé a tohle je perfektní! "a odsoudil je k věčnému množení" .. :D paráda :))

5 agrrr agrrr | Web | 31. října 2010 v 22:15 | Reagovat

muhahahahah! správná zbloudilost a pomatenost! super!!!!

6 Sikar Sikar | Web | 15. března 2011 v 13:01 | Reagovat

nééééééé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama