Samohanna vs. Lady Gaga

26. listopadu 2010 v 17:18 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
Chlupatý tvoreček byl úspěšnější, než si sám myslel. Od té chvíle, co Nicoletta uslyšela Samohannovy verše, nemohla přestat myslet na nic jiného. Byl s ní při každém jejím nádechu, když se smála, ale i když plakala.
Byla stále bez práce, ale díky té osudné noci si na to ani nevzpomněla. Když jí tedy zavolal její manažer, že by pro ni měl práci v novém hvězdičkovém filmu ,Sněhurka a sedm trpaslíků, byla velmi překvapená. Její vnitřní hlas, a nebo spíše hlas malého chlupáčka, jí ale říkal, že by se měla pokusit začít žít nový život. Odmítla tedy svojí životní roli a běžela na pracovní úřad. Třeba tam někoho potká...

Nikdo v modrém vesmíru neměl Lady Gagu příliš v oblibě. Ne že by nebyla snaha o navázání přátelských vztahů, ale ty byly vždy narušeny, jakmile si dotyčný tvor vzpomněl na chvíle, kdy Gaga zpívala. To se prostě nedalo! Nikdo také nemohl pochopit, jak kreatura Gadžina formátu mohla porodit něco tak milého a hodného jako byl malý chlupáček. Byli zde i tací,kteří Gagu podezřívali, že ani ona sama nedokáže inteligenci svého dítěte pochopit. A měli pravdu. Lady Gaga očividně příliš mnoho mateřského citu nepobrala a co hůř, její břicho zdá se rostlo nezávratnou rychlostí. Narodí se snad další chlupatý dobráček?

Zlotvorná zpěvačka se příliš netajila svými antipatiemi, které chovala k modrému mužíkovi. Připadal jí odporný, což nemohla pochopit zvláště Virdžínie, která neustále prohlašovala, že není v milionu galaxií nic odpornějšího, než-li tato zpěvačka.
Když Lady Gaga uviděla chlupatého tvorečka jak koulí očima a fosforeskuje, zavolala svému zloprcčímu agentovi, aby zjistila, o co jde. "What?! He wants to help Montana to get the ginger bitch? No way!!" řvala do transplanetárního telefonu- vynálezu Arciďáblova špeha.
Nechala si od něj přinést neviditelnou kudlu. Rozhodla se chlupatého tvora zbavit jednou pro vždy.
Zloprcčí manažer, její občasně utajovaný milenec, jí poradil, aby si nejprve získala jeho důvěru jako matka a pak jej zapíchla. Gaga tedy navečer přišla k tvorečkově pelíšku a s odporem jej pohladila po hlavičce. Chlupáček na ní nechápavě upřel svá velká očka. Zlá zpěvačka pak začala zpívat jednu z nejznámějších ukolébavek. "Soft kitty, warm kitt---auuuuuu!!" Malý tvoreček to nedokázal poslouchat a kousl svojí matku do prstu.

Pro Gagu to byl takový šok, že jí z toho praskla voda. To chlupáčka vyděsilo a běžel pro ostatní obyvatele Stvořitelova vesmíru, aby se šli podívat- Gaga konečně trpěla.

Už během porodu měla vždy chytrá Virdžínie pocit, že je něco v nepořádku. Proč se Gaga chová, jako by nevěděla, co dělat? Nebyla snad matkou jejího oblíbeného chlupatého tvora? I Samohanna, a to už je co říci, měl zvláštní tušení. Kdy a jak vlastně přišel chlupáček na svět?

" Agwwhwhw!!" zaječela Gaga tak mocně, že se Stvořitelovi na Hvězdokupné hoře rozbila křišťálová koule. " Noooooooooooo!!!" křičela znovu, až konečně přišel Arciďábel.
Během chvíle bylo jeho nové dítě na světě- bylo šeredné, oslizlé, flekaté- ale počkat, ono není chlupaté?! Teď už měl podezření i Arciďábel. Využil vysílenosti své hrůzné milenky a zeptal se jí, čí dítě je malý chlupatý tvor. Gaga se na něj krvelačně podívala a řekla:" Hell, I don't know!! But it's not MINE!!" Její poslední věta se nesla celým vesmírem. Malý chlupáček není její!! Huráááá!

Virdžínie tvorečka vzala do náruče a políbila jeho kožíšek. " Já věděla, že nemůžeš být plodem někoho tak odporného, jako je Lady Gaga!" prohlásila a vlezla Lady Gaze do hlavy. Byla totiž velice zvědavá, jak to všechno vlastně bylo. Proč jen jí to nenapadlo dříve?
pro chlupaté stvoření


Obrázek Malého Chlupatého Stvoření mi udělal takovou radost, že jsem mu nakreslila také jeden. Je na něm ono samo společně s zrzavým chlupáčkem z modrého vesmíru, hrající si v záplavě zrzavých vlasů slečny se zrzavými vlasy.
P.S: Doufám, že se ti alespoň trošku líbí!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chiara Chiara | Web | 27. listopadu 2010 v 10:12 | Reagovat

S rodiči to mám těžké ;D
Mamka - podporuje mně (chci být veterinář a to i přez alergii, která úspěšně ustupuje)
Taťka - chce ze mě mít právníka nebo něco podobného, což neschvaluji (nejsem ten typ člověka, který prosedí celé týdny na gauči nebo na židli) a stojím si za svým. Navíc zvířátka jsou jediná věc, kerá mě baví (máme jen želvu ale je inteligentní a jmenuje se -nechápu proč- Jiří Komorous - zkráceně Komiš)
Tatík prostě sní o vysvědčení se samými jedničkami (což je dost dobře nemožné, pokud máme na Fyziku pošuka)

Jinak opět naprosto dokonalý článek a jako vždy zdraví Calimë. Tentokrát se přidal i Komišek ;)

2 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 27. listopadu 2010 v 11:59 | Reagovat

Samohanna, Samohanna zamotaný!
Spád nabírá velikých otáček a mým oblíbencem se stává vedle Arciďábla, Montany a krásné rusovlásky také malé stvoření. Tohle prostě zloprčímu manažerovi nevyšlo, že on ho někde ukradl, zcizil nebo odtrhl od rodiny?! Parchant! Já mám tak rádo každého chlupatomilého tvorečka, kterého bych mohlo se sebou samým ztotožnit a vžít se do jeho bezútěšného situace alá "Dží Písss".
Jsem strašně zvědavé a natěšené. Počkám si na další vývoj. A co koule Stvořitelova? (takhle to zní pro mírně dvojsmyslné stvoření velmi vtipně :-D) Rozbila se na padrť, nebo ještě sehraje důležitou roli v příběhu? :)

Strašně děkuji, jsi úžasná, milá Dubious... To je prostě nádherné, jak ty umíš kreslit. Stydím se za svoje tužkoviny celým kožíškem! Moc děkuji, posílám ti tisícero zarostlých a chlupatých, zasněžených úsměvů. Jen a jen tobě a krásné dívce se zrzavými vlasy (a bujnými vnady - pardon, nechalo jsem se unést :-D)!

3 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 27. listopadu 2010 v 12:17 | Reagovat

[2]: Po původu chlupatého tvora se bude pátrat v příštím příběhu, který bude narozen předčasně stejně jako malé slizské a holé dítě Lady Gagy. Stvořitelovy koule jsou podstatné, samozřejmě, bez nich by nemohl vznikat v modrém vesmíru nový život :)( Také jsem milovník dvojsmyslných nesmyslů:))
Já miluji tvé tužkoviny!! Nechceš mne naučit kreslit tak milé obrázky s esencí lehkého vtipu??  Za úsměvy ti moooc děkujeme! Slečniny vnady se zde též ještě objeví :D:D

4 agrrr agrrr | Web | 27. listopadu 2010 v 14:35 | Reagovat

Já to říkala že nemůže být Gagy! Jak by mohl takový hodný a inteligentní tvor.

5 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 27. listopadu 2010 v 15:04 | Reagovat

[4]:Máš na to prostě elfí uši!!:):)

6 Atyiya Atyiya | Web | 27. listopadu 2010 v 19:27 | Reagovat

Situace se vyvíjí velmi zajímavě. Obrázek je prostě super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama