Streptopis II

21. listopadu 2010 v 14:34 | Dubious cat |  Streptokočky
Smrtelné datum je již za námi a já vám mohu s anglickým úsměvem sdělit, že veškeré streptokočky, a streptokoťata byly zachráněny !
V minulém článku jsem přiblížila novým majitelům druh černé streptokočky Noir désir pour votre plaisir, dnes budu v streptopise pokračovat o druhu zcela rozdílném.

Tvor: Streptokočkus universalis
druh: felis racoonus
barva kožíšku: šedá s černými fleky
barva očí: žlutá
počet dosud adoptovaných koťat: 2

Streptokočkus universalis felis racoonus je jedna z nejtvořivějších streptokočiček z mého chovu.
Jak už její jméno napovídá, jedná se o kočku, která má nemálo společného s mývalem. Někdy také s opicí. Tento druh existuje velmi krátkou chvíli, neboť vznikl náhodně spojením streptokočky americanis s již řečeným mývalem.
Felis racoonus je tedy velmi čistotná, samostatná a intelgentní existence. Její kožíšek je velmi hustý, tudíž vydrží žít i v těch nejkrutějších podmínkách. Je velice hravá- když se jí pod packu dostane nějaká zpívající kreatura, buďte si jisti, že se na ní výtvarně i gastronomicky vyřádí. Nejraději má vypatlané mozky, z kterých vysává zbytky inteligence ( jelikož i ten největší debil má minimálně IQ 50) Čím více mozků vysaje, tím je inteligentnější! Má ráda chlupaté tvory.
Dvě adoptovaná koťátka pochází z rodiny Nelis Čmuchomelis a Myčáka Hustokočičáka. Tento mladý pár je spolu teprve krátce, proto se předpokládá, že do budoucna se můžeme dočkat ještě několika desítek koťátek. Nelis své streptokočičky vychovávala s láskou, často se s nimi mazlila a vyráběla jim hračky z prsních implantátů plastických zpěvaček. Mňú,streptokočička, která se přestěhovala na Alfa Centauri, si s fantastic plastic Barbie velmi ráda hrávala. Dokonce je vybarvovala přebytečnými tělními tekutinami, či do nich ryla drápky, a tím vytvořila umění hodné Univerzálního muzea. Její sestřička Dezabůra zase básnila o umělých řasách svých obětí.
Myčák je posedlý po čistotě a proto se mu podařilo ze zpěvaččiných slz vynaleznout uneverzální streptočistič, kterým dokáže odstranit veškeré stopy po masakru. Policie nemá šanci!
rodina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 21. listopadu 2010 v 23:10 | Reagovat

Dokonalý popis, Mňú to tu čte se mnou a ušklíbá se jako Šklíba. Hračky z prsních implantátů musí být krásnou a praktickou věcí, zkusím jí to taky vyrobit!
Třeba se to bude snažit Mňú dobývat jako kopec...
A fotku řádně vytisknu a ve svém domečku na Alfě zarámuju. To se nemůže nechat jen tak, aby rodina byla bez povšimnutí! :) Ještě jsem si všimlo nového d(r)esingu a moc se mi líbí, jen se mi to na něm zatím hůře čte :-D
Víš, jakou část mám nejradši? Tu o mě.

"...leaving the myriad small creatures trying to tie us to the ground..."

I když mě tedy nevykreslují zrovna v nejhezčím světle, alespoň jsem malé a mám kámoše! Dokonalá to píseň, ale na skladbu s názvem Dark Side of the Moon alá 42 minut 53 sekund čistého hudebního orgasmu, zasmušení a pohroužna.

2 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 21. listopadu 2010 v 23:16 | Reagovat

[1]: Oh máš pravdu, musím s tou čitelností něco udělat:D:D
Dark side of the moon je to nejlepší co může být, i když Division bell též hodně poslouchám:) High hopes patří k mým nejoblíbenějším,protože mi připomíná letošní léto na English campu, kdy jsme v Krkonoších chodili o půlnoci ven na menší kopec s reprobednami a mp3, pouštěli Division Bell, kouřili vodnici a dívali se na nádherný nebe. Ty hvězdy svítily úplně neuvěřitelně. Bylo to velmi magické:)Když jí slyším, tak mne to naplní zvláštním vesmírným pocitem:)

3 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 21. listopadu 2010 v 23:18 | Reagovat

[2]: Vesmírné pocity bývají nejzvláštnější... :)
Třeba jsem se na tebe zrovna dívalo :)
Jsem hrozně šťastné, že bydlím mezi hvězdami. Jinde bych ani bydlet nechtělo. Možná v San Franciscu, s květinami ve vlasech...

4 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 21. listopadu 2010 v 23:21 | Reagovat

[3]: San Francisco je můj sen:)  Těch míst, kam bych se chtěla vydat je ale více. Anglii mám již vyzkoušenou, po dvou týdnech v Cambridge jsem se vážně nechtěla vrátit domů:) A Francie má též spousty magických míst.. Někdy bych se chtěla na Alfu podívat,musí to být nádherné místo! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama