Je chřipkové období, proto musíte číst Zeleninu!

28. února 2011 v 14:43 | Dubious cat |  bioromán
ha! Poslední díl byl věnovén památce Agrr, která tragicky zemřela díky tématu týdne sebevražda. Zdrcená, smutná a šílená jsem si přísahala, že už nikdy více nebudu v biorománu zvaném Zelenina pokračovat. Proč taky? Vždyť má úchylná a zvrhlá guru by si jej na onom světě již nepřečtla... Naštěstí ji ale Plchůpán Sikar dokázal probudit k životu a tak Agrr dále spokojeně úchylačí a já mohu pokračovat dál...
Opět musím zmínit, že následující dílo je vysoce toxické a nevhodné pro mladší a počestné blogery.Věnováno znovu mezi živými přítomné Elfí paní!


Ellen se ráno probudila sama, Její první a jediný milenec Günter opustil krví znečištěné lože ještě v noci.
" Au!" sykla dívka jakmile se pokusila vstát. Předešlá noc se jí tedy opravdu nezdála. Jen matně si dokázala vybavit, co se vlastně stalo, jako by se probudila po drogovém večírku.
Mladá žena, jíž se Ellen nepochybně díky mimozemšťanovi stala, se podívala na svůj noční stolek. Její vlastnoručně vyrobený olejíček ze zeleného čaje. Namíchala jej dobře? Co když se maličko přiotrávila Günterovou kůží?
Z toku myšlenek ji vytrhlo matčino zaklepání na dveře. S americkým úsměvem na tváři a šampaňským v ruce vtrhla do pokoje.
" Tak kdepak je ten náš zamilovaný Romeo? Nebo bych snad měla říct Don Juan? "
Ellen zvedla oči v sloup. Kdyby mohla jednoduše vstát a dát nohy od sebe, nakopla by patrně svojí matku do pozadí. Cožpak celou noc seděla na chodbě s uchem přilepeným ke dveřím? Bylo vůbec co poslouchat? Dívka si nedokázala vybavit, zda-li se nechovala náhodou jako pornoherečka přehrávající orgastickou křeč.

Konečně se jí podařilo vstát a obléct se. Snídani tentokrát raději vynechala, nechtěla se dívat na xichty svých rodičů a poslouchat řev svého malého sourozence. Raději se hned vydala na cestu do školy. Chtěla se své kamarádce Mildred pochlubit ještě před hodinou, ale sotva se objevila v blízkosti školní zahrady, byla zatáhnuta do keře.
" A-hoj!" řekl Günter se svým typickým výrazem na tváři. Ellen nevěřila vlastním uším, on se naučil česky?!
Nebyla schopna ani odpovědět na pozdrav, jen strnule stála v prostorném keři, kde její spolužáci obvykle nelegálně kouří. Günter uhodl, kterým směrem se schylují Elleniny myšlenky, rozhodl se její úvahu o cigaretách využít ve svůj prospěch.
" Já.. slychel j-sem, že to samé tso se dělat s cigarety můsheš dělat i s já"
"No.. To je pravda..." odpověděla Ellen nejistě, jelikož si nedokázala představit provozování této činnosti na veřejnosti. Günter to však ale vzal jako souhlas a začal si sundovat kalhoty. Stejně je neměl vůbec rád. Na jeho domovské planetě Grünlandu čili Neptunu chodili všichní nazí, což mělo blahodárné účinky na jejich plodnost. Nedokázal pochopit, proč si pozemští samci dobrovolně mačkají nádobíčko ve slipech. Ellen by mu to možná i vysvětlila, ale její ústa měla jinou práci.
Na Günterově údu byly ještě zbytky zelenočajového olejíčku, takže se Ellen nebála do uspokojovací činnosti položit. Cítila se ale jinak než předešlou noc. Její zorničky se rozšířily po celých panenkách a v hlavě se jí rozezněla podivná hudba. Byla mimo.
Günter se rozhodl tohoto Ellenina stavu využít ve svůj prospěch, toužil totiž po vyvrcholení na způsob japonského bukake. Stačila ale jenom kapka a Ellen padla bezvládně k zemi.
Mimozemšťan už chtěl pokračovat bez jejího vědomí, když si všiml, že se dívce na jazyku objevily malé pochýřky. Zatracené pozemské samice, nic nevydrží!

Když se Ellen probudila v Günterově náruči, připadala si na vrcholu blaha. Vždycky chtěla vyzkoušet nějaké halucinogenní látky, které způsobují zelené představy. Její přítel byl sice zelený i bez drog, ale v zeleném pralese z přerostlých klasů na růžovozeleném pozadí s létajícími nosorožci a draky mu to slušelo mnohem více.
Za tu dobu, co byla Ellen v bezvědomí se Günter stačil vloupat do jejího pokoje pro potřebný olejíček ze zeleného čaje a antidětín. Mohl sice vzít rovnou i Ellen, pohodit jí do postele a pořádně jí to udělat, ale to by se připravil o ono zakázané ovoce před školou. Tedy spíše zeleninu.
Hladově se vrhl na zfetovanou dívku, která nebyla ve svém stavu vůbec schopná protestovat. Bezmyšlenkovitě roztáhla nohy a užívala si pohledu na legrační oblohu. Jako by se na ní vznášely hlavy pana ředitele!
Günter do ní opět vnikl. Tentokrát to bylo ale mnohem příjemnější,ale netrvalo to příliš dlouho. Ředitelova hlava se totiž Ellen pouze nezdála..

P.S: původně to bylo trochu delší, ale bohužel se na blogu objevily technické problémy, které půlku příběhu odsoudily k brzkému zániku...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ratuska ratuska | Web | 28. února 2011 v 19:21 | Reagovat

:-D Hlava ředitele a halucinogenní nádobíčko, to by šló :-D.

2 agrrr agrrr | E-mail | Web | 28. února 2011 v 20:53 | Reagovat

Mruheheheheh!!! :-D
Zelenina (i ta hakucinogení) je důležitá pro posílení imunity a pohybem si utužujeme zdraví.
myslím, že zdravější kombinaci, aby jeden pohledal :-D

3 agrrr agrrr | E-mail | Web | 1. března 2011 v 0:50 | Reagovat

P.S.: Design(disain, kabátek, Layout)Naprosto skvělí. Sedí a je na prosto luxusně čitelný!!!

4 Dragita Dragita | Web | 6. března 2011 v 9:01 | Reagovat

halucinogenní hlava ředitele, která není halucinogenní? větřím problémy :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama