Sexem naby(i)tý článek LST či LSD?

23. února 2011 v 19:04 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
"Dnes bychom se mohli věnovat problému rozmnožování, co říkáte princi?" 1
A co říkáte vy? Věřím, že stejně jako princ se budete na oko zdráhat, ale pak se lačně začtete a.. budete mít pět dětí.
Jistě jste již netpělivě čekali na vyjádření Pochybného kočičího literárního prasete. Literárního píši záměrně, jistě brzy poznáte proč.

" Dobře že jste s sebou vzala baterku drahá Euterie, zrak je pro badatele mnohem lepší než hmat.."
"Oo tak není špatný... když však ale přemejšlím, jak a co by mohlo fungovat, pak je mi velmi podezřelá ta vaše hadička, princi."
"Mě také, už to, že se pohybuje bez cizí pomoci, vidíte?.."2
Takto roztomile a humorně popisuje první sex prince Hromoslava s Euterií Alfred Jarry, mimochodem, ve filmovém zpracování Krále Ubu F.A. Brabce se tato scéna odehrává v klavíru. A milenci jsou děti, samozřejmě.
A není to zdaleka jediný moment, kde se naráží na "tabu". Matka Ubu je sexem přímo posedlá, dokáže zvládnout celý vojenský pluk a medvěda k tomu, a kdo ví, kdy by se konečně dostatečně sexuálně vyřádila, kdyby se na místě neobjevil její manžel. Podobný motiv, čili člověka s neskutečnou sexuální výkonností, nalezneme i v Jarryho dalších dílech, například v Nadsamci. Nutno ovšem říci, že jelikož měl samotný Jarry z této nadlidské výkonnosti strach, hlavní postavy končí tragicky. Jarry a jeho kamarádi se zkrátka v těchto věcech vyžívali- sex, vulgarismy, ošklivost.. ale ve skutečnosti nic takového nezažívali. Autor Nadsamce byl vlastně nečinným podsamcem.
To Franz Kafka na tom byl sice o něco lépe, dokonce měl i dítě, ale jeho sexuální život byl také velice zajímavý. Miloval inteligentní, krásné.. zkrátka dokonalé ženy, ale za boha se s nimi nedokázal vyspat. Děsilo jej to. ( Ale s blbkami a prostitutkami mu to šlo jedna báseň). Abych ale nemluvila pouze o spisovatelích- můj velký vzor Salvador Dalí se žen též bál. Už to skoro vypadalo, že se žádní nedotkne do konce svého života, za což mohl jeho otec, který mu ženy velmi zošklivil pomocí vyprávění o pohlavních nemocech, ale naštěstí se objevila Gala, která mu jeho strach pomohla odstranit. A králičil až do její smrti. Jistě znáte alespoň některý jeho obraz, takže víte, že sice měl s fyzickým kontaktem zpočátku problémy, ale to mu nebránilo zakomponovat (hlavně mužské) pohlavní orgány do svých děl. Fůůj, ten byl ale sprostý!
Ne. Dělal to, co dělali jiní lidé už před ním- věže, obelisky, monumenty,...- to vše má zvláštní tvar, který má vlastně připomínat zerektovaný mužský úd. Věstonická venuše má zase velmi výrazné sekundární pohlavní znaky- proč? Lidé to dělali zcela přirozeně, nepovažovali zobrazování pohlavních orgánů za nic špatného, navíc věřili, že jim to pomůže k lepší plodnosti.
První lidé, nebo opolidé chcete-li, chodili po světě zcela nazí, provozovali sex na veřejnosti, často i ve skupinách, a bylo jim jedno, zda-li je už opička zletilá či ne. Bůh ví, co všechno prováděli, ale nám to připadá neslušné. Nebo už ne? Církev v tomto ohledu napáchala mnoho- lidé začali cítit velký stud, potlačovali své pudy, když byly v rozporu s Biblí, a žena se stala ďábleským špinavým stvořením. Je pravda, že až do minulého století nebyl sex pro ženu zrovna veselou událostí, alespoň ne pro všechny. Ale horory já nepíši, takže toto období s dovolením přeskočím a dostanu se tak k dnešku.
Je pro nás sex tabu? Zdá se, že nikoliv. Je opravdu všude, už ne jen v knížkách a na obrazech, ale i na internetu, v reklamách, v časopisech, na ulici, ve škole. Není pomalu místa, kde by se dalo před ním schovat.
Spousta "přátel dětí a mládeže" se rozčiluje, že jsou v obchodech viditelné pornočasopisy a vrcholem jejich odporu je ona slavná příručka, která měla být poskytnuta školám jako studijní materiál pro sexuální výchovu. Chudáci děti, jak k tomu příjdou? Pořád jim tady někdo cpe sex, vidí ho všude- co když se s tím nevyrovají? Prý je to kažení mládeže. Ha! Mládež už o sexu jistě beztak ví i bez školního zasvěcení , a i kdyby ne, nemyslím si, že může povědomí o sexu něco zlého udělat. Dříve se děti o sexu dozvídaly postupně, přirozeně- koukaly se na své kopulující králičky, pejsky a kočičky, spaly s rodiči v jedné místnosti, takže je jistě i zahlédly při rozmnožování. Jenže dnešní mládež? Ta s přírodou takto nesplývá a proto se obávám, že našel-li by se někdo sexuální výchovou zcela nedotčený, dopadlo by to podobně jako u Jarryho Krále Ubu. " Na co je tak hadička? A kam s ní? A jak?" A pod..
A co Dubious cat a sex? Je to složité, řekla bych. I v této supertolerantní a svobodné době je těžké býti ženou. Mám se červenat a o sexu nemluvit, nebo si na nic nehrát a říct vše tak, jak je? Většinou dělám to druhé, třeba i s mírným červenáním, ale obvykle se setkám s reakcí, která se mi nelíbí. Ta reakce je - mluvíš o sexu= vyspíš se se mnou.( A je jedno, zda-li mluvím obecně nebo konkrátně o sobě) Ano, jakmile se mi stane, že se s nějakým jedincem mužského pohlaví jen lehce dostanu k tématu "sex",má pak pocit, že to o čem mluvím dělám často a s kdekým (jelikož nejsem zadaná, tak jak jinak?To, že se v dialogu o mé osobě vyjadřuji spíše negativně se jaksi přehlíží)
Nechci se rozčilovat nad tím, že když měl chlap plno holek je "fakt dobrej" a podobná holka děvka. Nesouhlasím s tím, nelíbí se mi to, ale bohužel to tak ještě lidé cítí ( A tím rozhodně neříkám, že jsem taková samice, proboha, kluci!). Myslím si, že sexuální život je každého věc a ona masáž ze stran různých časopisů tištěných i interentových je někdy až na škodu. Měla bych si připadat hloupě, trapně a na sebevraždu jelikož mi je 19 a ještě jsem nedělala to a to(je jedno co, vždy se něco najde)? Já doufám, že ne. O sexu mluvím ráda, moje myšlenky a povídky jsou úchylné, ale prosím berte na vědomí, že jsem v tomto ohledu spíše jako Jarry, nebo Kafka. Ano, možná bych měla volat do Houstonu, protože jsem více či méně divná( Však už jsem se k tomu jednou vyjadřovala u Yaoi) , ale čím jsem divnější, tím více mám chuť psát a jde mi to. Je tedy možné, že až naleznu onu spřízněnou duši a partnera, s nímž budu šťastná ve všech směrech, nebude na tomto blogu skoro nic. Štěstí zabíjí talent. Neměla bych napsat do rubriky LST(BRAVO)? No, to už možná raději zkusím LSD, rozhodně by můj "problém" vyřešilo efektivněji.. A co vy, jste též sexuální devianti jen písmenkově, nebo skutečně a skrýváte se za maskou "já nic"? Přiznejte barvu, jelikož brzy se vrátí vaše oblíbená zelená Ellen právě kopulující s mimozemšťanem..Hurá? Fuj?
1,2: A. Jarry- Král Ubu ( filmové zpracování M.Macourka a F.A. Brabce)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 23. února 2011 v 20:15 | Reagovat

Sikar je písmenkově hrozně tichá voda.

ale jinak je to ouchyla starej.

2 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 23. února 2011 v 21:07 | Reagovat

Mám správný odhad :-D :-D
Konečně mě něco dnes uzemnilo a rozesmálo, Done Plšivče :-D

Ach. Hmh.
Co má malé, stydlivé stvoření říci? Asi uteče s krátkými nožkami od tématu.
Skutečně zajímavě jsi se dostala od klavíru až do končin s Houstonem!

Víš ty co, milá Dubious Kate? Já ti něco slíbím.
Ale doopravdy. Já když něco slibuji, míním to vážně!
Někdy spolu vyzkoušíme LSD! Anóó, zkrátka přiletíš za mnou na Alfu (nebo já za tebou, podle toho, jestli se ti nechce na návštěvu) a dáme si. To bude vzrúšo! Já vždycky chtělo zkusit nějakou hippíckou drogu a tráva je taková... trávová. Tu můžeme také. Ale elesdý, to pak uvidíme Volkwageny jak jedou osvobodit naše duše! To bude zážitek!
A pustíme si Jefferson Airplane a Jimiho a Jima. Jóó! Jdeš do toho se mnou? Třeba až budeme staří. I když já nikdy nebudu staré - tak až ty si budeš myslet, že jsi nudná. :-D To je dobré ultimátum...
Mám dneska chuť na sliby. Sice nevím, kde to seženeme, ale půjde to! :)))
:))

3 Sikar Sikar | Web | 23. února 2011 v 21:32 | Reagovat

Stvoření, znám bezpečnější způsoby, jak se sjet. Třeba nechat Sikara, ať uvaří čaj.

4 Katja Shykittenova Katja Shykittenova | 23. února 2011 v 21:47 | Reagovat

No, ne že bych si myslela, že mám šanci být v tomhle životě nudná (haha egoismus?), ale Malé stvoření rozhodně potkat musím za přítomnosti Jimiho a Beatles, ale to LSd, to si ještě rozmyslím, nevím, jak to působí na kočka :D

Čajem se sjíždím celkem často, to je teprve něco:D

5 agrrr agrrr | E-mail | Web | 23. února 2011 v 23:41 | Reagovat

Písmenkový úchyl jsem. Já si na své úchylnosti dost zakládám. Protože jsem počestnej a hlavně tradiční úchylák. žádnej novodobej oplzlík. I když je fakt, že do mě by to nikdo neřekl...

Jo počkej až se tím čajem sjedou dvě úchylačky :-D Pořád platí pozvání k Oroňovi? ;-)

6 ratuska ratuska | Web | 24. února 2011 v 7:00 | Reagovat

Ježiš, to bude ale úchylné setkání, ať už tam bude čaj nebo LSD :-D :-D.

7 Katja Shykittenova Katja Shykittenova | 24. února 2011 v 19:51 | Reagovat

[5]: Jistě! Od Pátku do Pondělí jsem ve stavu mimoškolním, pouze v pondělí od 4-5 jsem v práci, ale jinak- kdykoliv! Zaúchylujeme si :)

8 agrrr agrrr | E-mail | Web | 24. února 2011 v 22:04 | Reagovat

Hele právě mám nucenou dovolenou.... pátek sobota volno ;-) ještě se nebojíš? Mruhehehehheeee

9 what-up what-up | Web | 24. února 2011 v 22:09 | Reagovat

[8]: Nooo... to zní lákavě!:) Jedu zítra dopoledne do Prahy, ale počítám, že bych mohla být tak do tří doma, to bychom mohly spáchat čarodějnický slez:) (Večer máme slučák se střední, ale tam můžu přijít když tak později nebo vůbec:)))

10 agrrr agrrr | E-mail | Web | 25. února 2011 v 13:01 | Reagovat

takže čarodějnický slez u Karla? Chudák Oroň :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama