Zelenina aneb paranormální román III.

1. února 2011 v 21:08 | Dubious cat |  bioromán
upozornění
V minulém díle Ellen vyčmuchala zajímavé informace o druhu mimozemšťanů, jejichž zástupce ji již dvakrát navštívil.  Onu druhou noc  dokonce málem došlo k mezidruhovému pohlavnímu styku, ale díky dívčiným  obavám z neznámého typu údu si zelený muž ani neškrtl.  
Ve škole Ellen zjistila, že její nový spolužák Günter má zelený jazyk....
VĚNOVÁNO PAMÁTCE NAŠÍ SKVĚLÉ AGRR....


Ellen skoro zapomněla dýchat. V hlavě ji jako ve filmu začaly znít věty z mimozemšťanského komixu "Dlouhá léta si Grüngreeňané lámali údy nad existenční a pudovou otázkou, až 6.neptuna 1280 konečně první Grüngreenský fyzochemik  Grundwild Gwáhá našel řešení- vynalezl speciální barvivo, které dokáže na nějaký čas změnit charakteristickou zelenou barvu. Grüngreeňané tak začali provádět vesmírné výpravy na nichž klamali a znásilňovali samice jiných ras." 
Tak je to tedy! Günter, její nový příliš nemluvný spolužák je onen sexuchtivý zelený mimozemšťan!
Vše tomu nasvědčovalo- ten jeho krásný nic neříkající pořád stejný pohled! Telepatický vyčítavý pohled! Zelený jazyk! Ellen málem vyskočila z kabinky a vrhla se na skrytě zeleného muže. Dříve než to ale udělala, odešel.

Teď když Ellen zjistila, že šance na získání dokonale barevného muže již není tak nepravděpodobná jako kdysi, musela zjistit všechny potřebné informace. Její sexuální touha potřebovala být co nejrychleji naplněna, avšak nemůže k ničemu dojít, pokud na to nebude řádně připravena. Ještě že na internetu lze najít opravdu vše!
Na stránkách scientologické organizace našla odpověď na otázku, která ji trápila nejvíce- jsou grüngreeňanské penisy jedovaté? Podle profesora Dycka nikoliv. Tedy, je-li jejich povrch ošetřen speciálním olejíčkem ze zeleného čaje. 
" Olejíček ze zeleného čaje? " podivila se Ellen, ale během několika minut jej už díky manželce profesora Dycka uměla připravit. 
Jelikož ani scientologickému webu se nepodařilo zlikvidovat reklamy, narazila lačná dívka i  na dívčí stránky plné rad. 
"JAK MU TO POŘÁDNĚ UDĚLAT? 10 TIPŮ.." Takový článek Ellen přesně potřebovala a zvědavě se začetla. Již se nemohla dočkat, až bude psát do rubriky TENKRÁT POPRVÉ... , kde našla spoustu zajímavých věcí , včetně woodoo fíglů, jak kluka přilákat.

Ellenin pokoj se náhle proměnil- už nebyl jenom zelený, autorky webu se totiž  dušovaly, že nic muže nepřiláká více, než vášnivá vůně a červená barva. Nebylo vůbec jednoduché získat od matky takto zbarvené povlečení, bylo to totiž poprvé, co Ellen vyslovila takto nezelené slovo.
" Ellen, nejsi nemocná?" zeptala se vyděšená rodička. 
" Nee.. Jen jsem myslela, že by to byl zajímavý kontrast- zelená a červ-- červená..." odpověděla dívka ne moc přesvědčivě. Matka se rozzářila.
"Ellen!? Že ty máš kluka!"  Dívka sebou trhla. "Ehm... Proč myslíš?
" Taky jsem byla mladá! Dobře vím, že na červeném ložním prádle jsou skvrny hůře vidět než na zelené..." odpověděla a šibalsky na svou dceru pomrkávala. Možná se vám zdá matčina radost z plánovaného pohlavního styku dcery poněkud paranormální, ale ona se již bála, že s Elleninou vizáží a touhou po všem zeleném , nebude barák nikdy prázdný. Ellen tedy dostala potřebné povlečení a balíček kondomů navrch. "Přece nechceš hned otěhotnět" (Ještě by jim zůstala na krku s děckem!)

Žádostivá dívka celou noc nezamhouřila oči, pořád čekala, že se její budoucí milenec objeví. Tentokrát ale zase nepřišel. Ellen byla velmi zklamaná a nedokázala přestat myslet na předešlou noc. Ani nevěděla jak, ale její ruka něžně sklouzla do klína. Díky vzpomínkám na Günterovy rty  si působila rozkoš téměř srovnatelnou se skutečným mazlením... 

Ellen vstala rozhodnutě z postele. " Musím Güntra sbalit!"
Do školy šla šťastně, jako nikdy předtím. Přečkala hodinu biologie a v nestřeženém okamžiku zatáhla chlapce do prázdné třídy. Samozřejmě si byla vědoma svého jazykového handicapu, proto si s sebou vzala svůj mininotebook s Google překladačem. 
" I know what you are!" řekla roztřeseně a podívala se Güntrovi do jeho zelených očí.
" Say it! Say it out loud!" odpověděl chladně jako Edward Cullen z Twilightu..
" Alien!" vykřikla Ellen v šepotu. Mladíkův obličej se nezměnil. Jak by také mohl?
" No one will trust you... " odpověděl hned Günter a dotkl se Ellenina obličeje. Jeho dotyk byl tak jemný! Dívka na chvíli málem ztratila kontrolu nad svým tělem. "Olejíček ze zeleného čaje" říkala si pro sebe, aby nedošlo k neštěstí.
" I won't tell anyone! But your tongue..." 
" I like to lick green lolipops.. It doesn't mean-"
"shh! I know you were in my room..." Ellen přitiskla ruku na mimozemšťanovy nazelenalé rty. On konečně zmlkl a začal její konečky prstů olizovat. 
" No... You're not green..." vzdychala  omámeně. Mladý mimozemský muž pochopil a odešel ze třídy. Ellen zůstala sama...

Z otevřeného okna  konečně vystoupil Günter ve své pravé podobě. Ellen byla již oblečena jen do spodního prádla, aby bylo mimozemšťanovi jasné, že tentokrát neodejde jen tak. 
Günter dívku políbil a do rukou jí vložil výtisk holčičího časopisu. Odkázal ji na stránku plnou instrukcí a doprovodných obrázků, aby zase nedošlo k dalšímu faux pas. Ellen se začervenala a začala napravovat svojí minulou chybu. Namočila si prsty do zelenočajového olejíčku a něžně jej rozetírala po mimozemšťanově zeleném údu. Když si byla konečně jistá, že nevynechala ani milimetr jedem pokryté kůže, nadechla se a pomalu jej vložila do svých úst. Günter funěl vzrušením. Dívky z dívčího webu radily dobře. 

Ellen neměla nejmenší chuť zkoušet jedovatost mimozemského semene, proto se svým prvním ústním experimentem skončila brzy. Günterovi to ale nevadilo, lačně se vrhl na její tělo- i on se totiž rozhodl nevynechat žádný milimetr. 
Zelený jazyk cestoval z nevelkých ňader do sladkého, láskou ještě nepoznaného údolí. Jelikož na Günterově domácí planetě bylo pozemské porno velmi oblíbené, dokázal své vyvolené milence působit skutečnou rozkoš.  Jako ve snu Ellen vzala do ruky matkou darovaný prezervativ a nasadila jej na zelený nástroj lásky. Zavřela oči a nechala jej, aby z ní konečně udělal dospělou ženu...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ratuska ratuska | Web | 1. února 2011 v 21:35 | Reagovat

Co bycom dělaly, kdybychom neměly ty dívčí weby! :-D

2 Labanda © Labanda © | Web | 2. února 2011 v 11:53 | Reagovat

:-) kam ty na to chodíš? :-D a děkuju za pochvalu animace ;-)

3 Labanda © Labanda © | Web | 2. února 2011 v 11:54 | Reagovat

jo a ke kranošovi, maminka pocházela z Trutnova ;-) :-)

4 Dubious cat Dubious cat | E-mail | Web | 2. února 2011 v 12:09 | Reagovat

[2]: já ani nevím, nejspíš jsem zvrácená mimozemská bytost:)

[3]: Jé, Trutnov je místo, kam se vydáváme pro tabák či jiné potřebné věc, které v místě English campu nemáme šanci sehnat:)
Je tam skvělý obchod s plackami...na ty já jsem úchylná:)

5 tophudba tophudba | Web | 2. února 2011 v 15:43 | Reagovat

vysledky sutaze BLOG ROKA 2010...

6 posmrtný přelud Agrrr posmrtný přelud Agrrr | Web | 2. února 2011 v 20:20 | Reagovat

whoooohohohohoooo
(může být mimozemské semeno jedovaté? nebo je spíše drogově omamné? či snad návykové, je návyková zelená) každopádně zelenina je nesmírně návyková! Jsem závislák!
P.S: Bu bubu!

7 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 3. února 2011 v 11:35 | Reagovat

*zase si zakrývá očička*
Ú... *a ouška, aby náhodou něco nezaslechlo*

Bhub. To je ale sprosté! Malé stvoření je pohoršeno a raději nebude hledat onu planetu, kde se všechnou sayitoutuje loud... Ta scéna je tak strašně vtipná, že jsem zkrátka neodolalo a jednoho dne si pustilo celý tento výtvor a smálo se.
Myslím, že profesor Dyck má měkčího bratra, který se nedal na studii a onanii s penisy ale na onanii s kytarou:
http://www.youtube.com/watch?v=D5OHrQYwRac
Čím si však nejsem zcela jisto je to, zda-li mohu číst! Vždyť mi to není doporučeno, eeek, a přitom je to tak ironií nabité, že sem se pousmálo i u eroticky laděné pasáže, která měla být míněna zcela vážně! Eek! Milá Sally, poradíš mi? Nebo musím napsat na Celer.cz, stránku zelenině dedikovanou?

8 Dubious cat Dubious cat | E-mail | Web | 3. února 2011 v 11:40 | Reagovat

[7]: Sexuální výchova je nutná i u malých vesmírných tvorů, jak si pak mají užít takový sex na jednu noc, když nevědí, že si mají vzít s sebou do kabelky základní šminky, odličovadlo, něco na převlečení, když náhodně někoho potkají a skončí u něj?( zdroj Krasna.cz)
Ta kytarová onanie, božské hudba božského filmu, však jak to říkal Jules? :)
(Má osoba nemyslí vážně erotiku, takže smích není zcela nevhodný:))

9 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 3. února 2011 v 17:26 | Reagovat

Reakce na komentář: ano, rubriky už jsou částečně rozebrané. Podívej se sem: http://numeroun.blogspot.com/2011/01/informace-pro-redaktory.html

jsou tam základní informace a seznam rubrik :-) Jednu si vyber... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama