Samohanna zvaný Montana 25.díl!

11. dubna 2011 v 12:22 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
Včera měl můj blog výročí, chovám jej již sedmý měsíc! Za celou tu dobu vzniklo nesmyslných a dlouhých 24. dílů. Na oslavu tedy přidávám další dělitelný pěti! Sikare, Agrr, Malé chlupaté, Ratusko a všichni, kteří máte modrého mužíčka rádi- Arciďáble lhal, Samohanna není škodlivý! :)


"Jak se to ovládá?" zeptal se Samohanna zvaný Montana svého pekelného strýce. Grüngreeňanská loď se totiž sice dala do pohybu, ale nejevila známky letu. Arciďábel tiše zavrčel. Samohanna dělá to, co přesně nemá rád na dětech- dává stupidní dotazy v nevhodnou chvíli! Jak se to ovládá!? Kdyby to věděl, nemusel by se ho ptát, protože by už dávno opustili zelenou atmosféru.
Vztekle se dotkl světle zeleného joysticku připomínajícího pozemský pohlavní úd a najednou blik! Zelená planeta zmizela z dohledu. Vlastně všechno zmizelo z dohledu jelikož nikdo nic neviděl, jen podivný záblesk připomínající jízdu utrženým výtahem směrem dolů. Samohannovi se na chvíli udělalo špatně. Dobře věděl, že ve vesmíru by letěli volným pádem navždycky. Nebo má snad vesmír nějaké dno? Jak je velký? A co je za ním? Filosofické otázky znásilňovaly mužíkovu mysl po celé 3 sekundy, které se vlekly jako 300 pozemských let. Vesmírný čas je divný, kape pomalu ale zároveň děsivě rychle.

Arciďábel se jako vždy dokázal sebrat jako první. Právě včas! Grüngreeňanská loď se totiž málem setkala čumákem v tvář obrovskému šutru. A nebyl sám! Vesmírná loď se ocitla doslova v šutrovém poli jen tak držícím pohromadě vesmírnou silou. Údajně je to magnetické pole.
Samohanna otevřel oči. Během okamžiku si dovedl uvědomit, že to, co vidí před sebou opět není Země. Ale je to nádherné! Děsivě obrovské. Ač matematika modrovesmírnému tvoru příliš neříká, dokázal si spočítat, že by obrovská planeta mohla sníst domov Slečny se zrzavými vlasy několikrát. A ještě by se do ní vešel zákusek!
"Poletíme tam?" zeptal se opět v nevhodný okamžik modrý mužík.
"Obávám se že ano.." odvětil Arci´dábel bez jediné známky rozčílení, tentokrát měl totiž strach. Plynný obr mu připomínal jeho domov. Peklo. Jak však ale zjistil díky tepenému teploměru , venkovní teplota se už peklu nepodobala. - 140°C! Oproti Uranu a Neptunu je to sice skoro na plavky, ale pro teplomilné tvory to pořád není ještě ono...

Pískově zabarvené mraky pohltily celou vesmírnou loď. Arciďábel, vlastnící kromě jiného doktorát z fyziky, se začal obávat výbuchu. Co když atmosféra složená převážně z vodíku začne reagovat s grüngreeňanskými hyperpohonnými látkami? Samohanna jako v tranzu na chvíli otevřel okýnko.Bylo mu totiž s pekelným tvorem najedné palubě horko. ( Globální oteplování Neptunu za to nemůže) Jakmile ale ucítil bodavý mráz a zápach amoniaku, smířil se s letní pokojovou teplotou.
" Arcíďáble?" promluvil najednou šmoulím hlasem. " Taky se ti zdá, že je tu moc velké teplo?" Arciďábel nebyl přes smích schopen odpovědi, Samohannův hlas pozměněný dávkou venkovního hélia jej totiž velmi pobavil. Na kontrolce teploty se objevil pro pekelného tvora přijatelnější číslo. Zdá se, že čím více se noří do atmosféry, tím větší je teplo.

Arciďáblovi se nechtělo ztrácet čas na nehostinné planetě bez kamenného povrchu, ale po všech jejich dobrodružstvích, zvláště po setkání s úchylnými zelenými muži, si chtěl užít trochu zábavy. V zadní kajutě našel gumové balónky plné bílého prášku, co to asi je? Jeden vysypal a napustil jej héliem z okénka. Přiložil nafouklý balónek ústům a nasál pěknou dávku hlasoměnného plynu. " Píííííííííííp!
Samohanna pochopil, čemu se předtím Arciďábel smál. Též si vzal jeden balonek, ale než jej přiložil k ústům, zahlédl onen bílý prášek. Nasypal si jej na hřbet ruky. Je tak podivný! Zhéliovaný Arciďábel si hned přičuchl. Nevím, zda-li to byl jeho záměr, ale bílý prášek se dostal přesně tam, kam měl. A pekelník se najednou začal nekontrolovatelně smát, přímo ďábelsky! Právě když se vznášeli nad téměř kapalnou vrstvou atmosféry objevil Samohanna další z tajemství výletů zelených mimozemšťanů. Takhle parádně ubaleného jointa nikdo z nich nikdy neviděl!
Dříve než se modrovesmířané sjeli do absolutní blaženné němoty otočil Arciďábel vesmírnou loď směrem ven z plynného obra. Au revoir Saturne! Snad naši dva cestovatelé nepotkají policii...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chcete i nadále číst příběhy Samohanny zvaného Montany, nebo si přejete, aby to už rychle skončilo?

Chci pokračování! 72.7% (8)
Raději už ne 9.1% (1)
jiný názor: do komentáře 18.2% (2)

Komentáře

1 Labanda © Labanda © | Web | 11. dubna 2011 v 12:36 | Reagovat

nádherný design zlato a dala jsem tě do žebříčku ju ;-)

2 Sikar Sikar | Web | 11. dubna 2011 v 13:34 | Reagovat

Sjetý Samohanna a Arciďábel dělají akrobacie s kosmickou lodí v atmosféře Saturnu.

Asi kvůli tomuhle vyrobit známku kvality M-I-N-D-F-U-C-K

3 Dubious cat Dubious cat | Web | 11. dubna 2011 v 13:42 | Reagovat

[2]: vyrob a já ji budu hrdě nosit :)  
Chci být královna mindfucků!! :D

4 ratuska ratuska | Web | 12. dubna 2011 v 2:00 | Reagovat

To bude ale pekelně veselý výlet :-D.

5 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 12. dubna 2011 v 21:19 | Reagovat

Co pokračovat... Sázet ságu!
Pod pojmem Plynného obra se mi vybaví obr s plynatostí. Dalšího Samohannu si žádáme, my, chlupatí fanouškové!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama