Efrít zvířátka má rád a metál taky

28. července 2011 v 15:42 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Agrrr z Efrítu, žena se spalujícím pohledem a vlasy tak jak ji neznáte! Tak nějak by mohl znít bulvární titulek tohoto článku. Včera jsem se věnovala vážnému tématu týkajícího se vztahu mládeže k důchodcům, tak budu dnes pokračovat se zvířaty. Ale jen tak mimochodem- já a Agrr se moc těšíme, až se za 40 let sejdeme ( to mi připomíná, že bych to měla nastavit jako událost na FB) a půjdeme na metalový koncert. Není přeci nic lepšího než pořádně povzbuzovat umělce zvednutou holí a chodítkem! Tuhle jsme se o tom bavili i s Ozzrem, představovali jsme si cca 103 letého Ozzyho Osbourna jak přijíždí na pódium na supervozíku a pokouší se své prošedivělé publikum (za pomoci jeřábu) vyfuckovat,což mu dá zatracenou práci...Jakříkám,důchod by mohl být docela sranda a vymladší máte 40 let na to, abystesledovali naše postupné vyzrávání:)


Ale slibovala jsem vám jinou Agrrr a zvířátka. Nedávno za mnou paní z Efritu přijela, bylo to těsně po mém návratu z Pakoštanu, abychom spolu strávily krásný den. Zašly jsme samozřejmě do čajovny, poté jsme si daly zmrzlinu, kterou jsme provokativně lízaly po celou cestu na nově otevřený poloostrov v mém mateřském městě. Co je na něm zajímavého? Mají tam zvířátka! Ano je to tak, na poloostrově je malá ohrádka, v níž bydlí dvě prasátka, dvě ovečky a jeden kozlík kamerunský, který je dost velký parchant na to, aby z výběhu upláchl.

Nejprve jsme se nad zvířátky rozplývaly,ale pak nám došlo ,že něco není v pořádku. Mají hlad! Město patrně spoléhá na kolemjdoucí, kteří zvířata nakrmí svým jídlem ,jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Ten den byl velmi horký a oni jim nedali ani vodu! Bylo nám jich upřímně líto, proto jsme alespoň zkusily sebrat pár spadlých listů a hladovým zvářátkům jsme je nabídly. Nic takového jsem nikdy neviděla- ovce jely rychleji než skartovačka! Nakonec jsme musely použít větší množství listů ze stromu, protože na zemi nebyl dostatek šťavnaté krmě.

Když jsme odcházely, ovečky žalostně bečely za námi. Jak jim jenom můžeme pomoci? Když jsem pak další den potkala na úřadě našeho známého, který patří do vítězné strany městské vlády, upozornila jsem jej na hladová zvířata. Jenže si nemyslím, že je kvůli mému upozornění začnou krmit. To tam mám vážně chodit každý den a krmit je z vlastních zásob ? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | Web | 28. července 2011 v 16:15 | Reagovat

No tu vodu bys jim tam nosit mohla.... máš to blíž než já ;-) :-D

*příště musím vzít foťák a nafotit kočku grrrrr*

2 ratuska ratuska | Web | 29. července 2011 v 0:08 | Reagovat

Zvířátek je mi upřímně líto... Ale den to byl určitě pěkný :-).

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:21 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama