O obyčejných lidech a jejich názorech(pozor, i s ukázkami!)

4. srpna 2011 v 16:25 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Asi nikomu na blogu neunikly internetové magazíny (Krásná, Doma...),kde se publikují články týkající se poměrně často intimních záležitostí. Říkat, že je nečtu a naprosto mě nezajímají by bylo stejné, jako kdybych tvrdila, že se občas nepodívám na porno. to víte že jo! Ale u porna se člověk už snad nemůže nad ničím pozastavit, ale u lidských názorů, které jsou prezentovány pod článkem jako komentáře mi velmi často zůstává rozum stát..


Ve svých (za dva dny) 20 letech se rozhodně nepovažuji za tvora nadpozemsky inteligentního, který má vždycky ten jediný a správný názor, ale někteří lidé jsou zkrátka asi blbější. Ne, já nechci být nad někoho povýšená, ač si myslím, že volit komunisty či socany a závidět bohatším je dost smutné, ale možná jen nejsem v té správné, mizerné, situaci.
Lidé ale nejsou hloupí jen když příjde na politiku, tam se to dá MOŽNÁ ještě tolerovat, protože politici jsou všichni stejní parchanti ( jenom kníže je normální a správný, ale bohužel je jen jeden a už postarší..). Stejně jako Cirratin manžel Dart, i já jsem za tu chvíli, co tady na tom světe přemýšlím, vypozorovala, že čím je člověk inteligentnější a originálnější, tím více jej lidé nemají rádi.

Muži chtějí krásné, ale bohužel méně inteligentní ženy, které se stanou jejich milenkami, uklízečkami a kuchařkami s přiblblým kouzelným úsměvem. Někteří muži jsou opravdu hloupí, a mají-li být jejich partnerky hloupější než oni, jak pak asi vypadá jejich domácnost? Asi dost uboze...Jsem zlá, moc zlá protože já chci, aby byl můj partner na stejné úrovni jako jsem já ( za chytřejšího bych se ale nezlobila), jelikož pocházím z rodiny vysokoškoláků, chci aby i můj partner nějakou měl. ( Ano, já vím, že je mezi nevysokoškoláky spousta mužů, kteří jsou skvělí, ale někdy dělá nevyrovnanost vzdělání v páru neplechu) Ale když se do někoho zamiluji a budeme si rozumnět, pošlu ho snad do háje? Jistě že ne.. Žena musí být vždycky tolerantní a nad vším povznesená. A to je ten problém.

V již zmíněných internetových magazínech se často nacházejí články, které poučují ženy o tom, jak být skvělou sexuální partnerkou pro jejich muže. Jako by snad muži nepotřebovali návod! Přiznejme si, že my holky jsme o dost složitější stvoření jak mentálně, tak i v oblasti sexuality. U článků typu " nastav prdel a pak mu to pořádně udělej" se vždycky velmi živě diskutuje. Hlavně ze stran mužů, kteří si zde vylévají semeno, jak tupé ty dnešní ženské jsou, že nechtějí dělat to a to, a že autor/ka článku je zkrátka pokrokový/á. U článků, jenž maličko rýpají i do mužů (samozřejmě velmi decentně, aby to pány nebolelo) je ticho.

Asi jsem neponaučitelná, ale já se vždycky prostě na ty komentáře podívám. A pak jsem naštvaná. Proč? Protože lidé neumí prezentovat svůj názor tak, aby nikoho neuráželi. Každý člověk má jiné preference- někomu se líbí malá prsa, někomu velká, tak proč prostě nemůžeme říct "líbí se mi více velká prsa" místo " plochý holky jsou hnusný, jak děti, nejsem pedofil" či " Mít malý prsa, tak se zabiju" ?
Holky jsou od "mala" učeny, že "na velikosti nezáleží", že se k velikosti pánského přirození nemá vyjadřovat, protože by je to mohlo zranit, jelikož to nemůžou ovlivnit. Cožpak já můžu kromě zničení mého já něco dělat?

Nejpitomnější názory jsem ale četla zhruba minulý týden, kdy jsem se dostala k článku týkajícího se holení ženského přirození. Tady už jsem nedokázala mlčet ani já, ani Agrrr. Z názorů omezených primitivů, kteří se schovávají pod rouškou "modernosti" totiž plyne, že ženy, jenž zůstávají přírodní se nemyjí, smrdí, jsou ošklivé. hloupé a chlupaté jako opice a ještě k tomu líné. Máte jiný názor? Pak jste smradlaví opičáci taky. Aniž bych kdy zmínila, ke které skupině žen patřím, byla jsem ihned napadena, protože jsem poznamenala, že se dotyční mýlí.
Jelikož nejlepší obrázek si o některých lidech uděláte z jejich vlastních slov, uveřejním komentářovou diskuzi pro ilustraci lidské hlouposti:(Btw: pokud mi někdo vysvětlí,kde pan Vary vzal v mých slovech důkazy pro to, že jsem orangutan, má u mě zlatého bludišťáka)
Dubious cat (po přečtení 2 stran naprosto dementních a omezených názorů)Tak tahle diskuze mě jen přesvědčila o tom, že lidé jsou jen primitivní opice. Podle mě je úplně jedno, jestli se někdo holí nebo ne, ač chápu, že z hlediska praktického je to bez chloupků asi lepší (pochybuji, že příroda při naší tvorbě myslela na orální sex) ,ale je to voser.. už jen holit nohy... Ale pan Vary mě vskutku rozesmál svým komentářem " jsme lidi, ne zvířata".. Vy asi nevíte, že homo sapiens sapiens je vyvinutý z opice? Řeší snad šimpanzi své ochlupení? Ne,a jak jsou inteligentní! Možná bychom se měli nad sebou občas zamyslet..Jestli se vy chlapi poblijete pokaždé, když vidíte neoholenou ženskou, pak je možná dobře, že k sexu nedojde. Množení debilů rozhodně není potřebné..
Neměla jsem v úmyslu se k této diskuzi vracet, ale náhodou jsem se tam dostala, takže jsem se dozvěděla že:

Vary:Paní nebo slečno Debilus cat. Vy nejste homo sapiens, ale Vy jste homo neanderthalensis. Milá zlatá chlupatá. Já se holím v podpaží, na prsou a břichu a na intimních partiích. Nevidím v tom žádný problém. Není to nijak časově ani finančně náročné ani bolestivé. Hlavně je to mnohem příjemnější a vzhlednější. Ti co tady tvrdí, jak je úžasné být chlupatý, tak jsou u mě lenoši a hlavně čuňáci. Jak píšete, už jen si holit nohy je otrava. Radši si je holit nebudu a budu všude vykřikovat, jak je to skvělý a jak je to přirozený. Ještě by mě zajímalo, jak často se sprchujete nebo čistíte zuby.
Může mi někdo říct, co má žiletka společného s kartáčkem na zuby?
Dubious cat: Vážený pane, to že slečna Dubious cat vyjádřila svůj údiv nad vaší inteligencí a svůj názor neznamená, že vypadá jako orangutan. Nechápu, kde jste na to přišel- jen jsem se zastala přírody a poznamenala, že to není super úžasný, když se musíte holit pomalu každý den skoro na celém těle. Ale když jste tak zvědavý, zuby si čistím po každém jídle, když mám možnost a sprchuji se minimálně 1 denně, nohy a podpaží mám hladké pořád, zbytek vás konkrétně nemusí zajímat. Je mi líto, že jste omezenec , který si v těchto řádcích určitě zase najde přiznání typu" jsem chlupatá jako Boubínský prales,což mě dělá prasetem". Ale víte co? Já se kdykoliv můžu přestat holit, nebo naopak zvětšit jeho míru, záleží jen na mě, ale vám nepomůže nic. Patrně jste si žiletkou již vyholil i povrch mozku..

Pro Defilus cat. Jsem rád, že mě nazýváte Vážený pán. To jsem. Jsem také hezký, svalnatý, inteligentní, bohatý a velmi vyvinutý samec. :-DD Omezená jste, tak možná Vy. To Vás to nějak rozpaluje tady koukam. Ty moje názory co? Jste z toho všichni nerudní. Klídek to chce. Nenervujte se.
Mimochodem, od kdy mám tak divnou přezdívku?
Dubious cat :ono se říká, a bohužel se to zatím potvrzuje, že krása a svaly neznamenají inteligenci. Nikdo na vás přímo neútočí, pouze bráníme sebe a zástupkyně toho, jak Agrr řekla "udržovaného anglického trávníku".
V našem státě sice panuje demokracie, ale ani demokracie neznamená, že díky vašemu názoru můžete někoho ponižovat, urážet a odsuzovat. Jo, jsem z vás celá nažhavená, už si brousím žiletku!:D:D Ne, vážně, nás to celkem baví, protože komu není rady, tomu není pomoci. Na závěr si dovoluji citovat K.J.Erbena " Vary pryč od mého prahu, Vary pryč - ty lstivý vrahu!" :D:D
Myslíte, že pán zná poezii? Má blbý nickname, který ve mě vždycky vyvolá ten vodníkovský verš...ale on nepochopí, že v tuto chvíli jsem z něj měla společně s Agrr prdel..

Vary:Defilous cat. Ty jsi vážně bláznivá. Cituj si Erbena a já zatim nastartuju sekačku a jdu na tebe. :-)
Od kdy si tykáme?
Dubious cat:No netuším, co byste s tou sekačkou dělal... Opakuji., že jsem tady ani jednou neřekla, že patřím k hippies či jiným vyznavačům designované přírody... To jste si vymyslel sám.. Ten Erben je tak trochu studijní nemoc, to přiznávám.. ale je to zajímavý verš :)
Tak a tímto patrně skončila má konverzace s naprostým primitivem, jelikož již asi netušil ,co odpovědět, začal se navážet do někoho jiného. Tak co milí blogeři, taky si myslíte to samé co Vary?
Možná si říkáte, že jsem měla mlčet, ale já jsem asi relativně masochistického založení. Jeho slova mě nijak nebolí a neberu je vážně, ale co když si jeho komentáře vezme k srdci nějaká slabší povaha? Poběží hned do drogerky, aby někomu, koho nezná, udělala radost a nebyla považována za neandrtálce? 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | Web | 4. srpna 2011 v 16:43 | Reagovat

hadate sa tak vasnivo, ako keby slo o nieco naozaj podstatne :D
ale toto ma dorazilo: Jsem rád, že mě nazýváte Vážený pán. To jsem. Jsem také hezký, svalnatý, inteligentní, bohatý a velmi vyvinutý samec. :-DD
ROTFL, tak to urcite :D

2 Dubious cat Dubious cat | Web | 4. srpna 2011 v 16:44 | Reagovat

[1]: samozřejmě, že to je velmi nepodstatné, ale mě prostě lidská hloupost rozčiluje a navíc.. začne přemýšlet jako debil u holení a skončí jako popravčí nehodících se lidí..

3 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 4. srpna 2011 v 16:50 | Reagovat

Chacha, ta diskuze mi taky neušla, ta byla přímo epická. Naše společnost se totiž podle ní nově dělí na zarostlé opice, zarostlé opičáky, oholené děti a pedofily.
Ne, že by se měla potřebu k tomu vyjadřovat... Podle mě je zbytečné učinit víc, než si poklepat na čelo a přepnout na nějakou smysluplnější stránku, když už tedy nastala chyba v matrixu a člověk MUSEL kliknout na ten přiblblý článek o holení. :-D

4 uajiii uajiii | Web | 4. srpna 2011 v 16:54 | Reagovat

Vše nejlepší k naroeninám, až ti nastanou! Už budeš -cetka:)
Nad Varem se nerozčiluj, vypadá jako z kasty nedotknutelných.

5 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 4. srpna 2011 v 16:55 | Reagovat

Klid, takoví blbci, co jsou namakaní a šílení atletové jsou prostě anetikové - jak říká psychologie - lidé bez vyšších cílů a myšlenek. S těma nemá smysl se bavit :D

Když někoho nebaví se holit, tak se neholí. Já, abych měla hladký povrch těla, bych to musela praktikovat každý den. A to se mi nechce. Zvláště teď, když v chladných prázdninových dnech sedím doma a koukám na DVD. Krom toho, pokud mám dlouhý kalhoty a mikinu, kdo pozná, jestli mám hladký nohy a perfektně vyholený podpaží? No asi nikdo.
A se zbytkem hygieny to nemá vůbec nic společného.

6 Dubious cat Dubious cat | Web | 4. srpna 2011 v 16:57 | Reagovat

[3]: ale někdo těm chudákům prostě musí říct, že jsou hovada.. Ale dost mě dostává, že když někomu dojdou argumenty, začne mi tykat..

[4]: Děkuji,Vojto:)  Vary je jistě ubohý člověk mdlého vzhledu:D

7 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 4. srpna 2011 v 17:40 | Reagovat

Ono funny je, že jeho přezdívka je se změnou písmena i druhové jméno opice, ikdyž tyto opičky miluji (je řeč o lemurech VARI), tak je to pořád "chlupatá opice." Nicméně u takových blbečků je nejlepší, když se nad ně povzneseš a zničíš je svou inteligencí, jako jsi udělala. Dubious, začínáš se stávat kalokaghátií v mé představě "dokonalá žena."

8 uajiii uajiii | Web | 4. srpna 2011 v 18:26 | Reagovat

[6]:  Není Nic horšího než mdlý vzhled v kombinaci s mdlým rozumem... Já věřím v kalogagátii- v člověka krásného i chytrého zároveň (a přitom chlupatého- taky se nerad holím).

9 Sayu Invisible Sayu Invisible | Web | 4. srpna 2011 v 18:43 | Reagovat

:D :D Zasmála jsem se. Pán je evidentně velmi inteligentní. Takoví lidé mě vždy dostávají do kolen (smíchy). Ještě, že existuje pár statečných bytostí, které se nebojí hlouposti postavit (jako jsi třeba ty a Agrr).

Btw, někdy je opravdu zábavné sledovat různé diskuze či komentáře...na to, že se lidé povyšují do pozic pánů tvorstva, jsou až příliš hašteřiví, kdy se bezduše hádá jeden s druhým. Ha, to si říkáme lidé? Nakonec mi přijde, že jsme stejně všichni jenom hloupé opice...

10 Alča Alča | Web | 4. srpna 2011 v 18:48 | Reagovat

Tak na tenhle článek jsem pro jistotu ani neklikla - věděla jsem přesně, co tam bude za bláboly a za  komentáře od krapet mozkově zaostalých jedinců... Koukám, že jsem udělala dobře...;)

11 Aidrien Assagir Aidrien Assagir | Web | 4. srpna 2011 v 19:43 | Reagovat

Nevím, jakého článku se to týkalo, ale muselo to stát za to. :D

12 Livien Livien | Web | 4. srpna 2011 v 20:27 | Reagovat

No ani jsem tu debatu nedočetla. Ten chlap je vyloženej *** Omlouvám se, ale nic vhodného mě nenapadlo, tak jsem tam raději kopla tečky. Naprosto mě tenhle článek dostal a zaujal. S větou -
"Asi jsem neponaučitelná, ale já se vždycky prostě na ty komentáře podívám. A pak jsem naštvaná." - se naprosto ztotožňuju a vždycky se pak jenom proklínám.
Podle výčtu míst, která si pan Vary holí jsem usoudila, že asi chápu jeho averzi k chloupkům. Také mě pobavila věta, že to časově nijak náročné není. Teď se projevím asi jako feministická mrcha, ale sečíst čas, který jsem strávila ve vaně kvůli holení, stihla bych napéct vánoční cukroví, připravit se do školy a ještě přečíst slabou knížku. Ovšem v měřítku mužů, to opravdu moc časů nestojí, protože přijít domů a plácnout sebou do gauče, pak opravdu není tak hroznézalézt si na nějakou tu půlhodinu do koupelny. :)
Bohužel znám více takový pánů, kteří spolkli veškeré vědění lidstva a jen ten jejich názor na svět je ten pravý. Můžu panu Varymu jen přát nějakou nechlupatou slečnu, když je mu z chloupků tak špatně, protože holit se také nedá každý den, takže se ty chloupky někdy prostě objeví, obzvlášť, když s někým žijete. :)

(Také se musím pozastavit nad větou: "Holky jsou od "mala" učeny, že "na velikosti nezáleží", že se k velikosti pánského přirození nemá vyjadřovat, protože by je to mohlo zranit, jelikož to nemůžou ovlivnit." Naprostá pravda. Možná by se pánové při řešení dámského poprsí mohli také kousnout do jazyka.)

Opravdu mě tenhle článek zaujal.

13 Ozzro Ozzro | Web | 4. srpna 2011 v 20:43 | Reagovat

Tak někteří lidé jsou dosti primitivní. Především ten, kdo o sobě řekne, že je inteligentní je největší idiot.

Jinak zjištění, že čím jsi originálnější, tím víc jsi nenáviděná je poměrně stará věc. Řekl bych pár tisíc let určitě.

Co se týče toho pána patřícího evidentně do zcela nového kmene živočichů - absolutní bezmozci, tak k těmto lidem je lepší se nevyjadřovat. Stejně tím nic nezměníte. Prostě to nechat plavat, ať si mele co chce. Stejně tu pravdu zjistí, až na něj skočí.

Jinak co se týká holení, je to každého věc. Jak se říká všeho moc škodí a tak bych to aplikoval i na tomto tématu.

14 ratuska ratuska | Web | 5. srpna 2011 v 1:33 | Reagovat

Jedním slovem: debil...

15 KadetJaina KadetJaina | Web | 5. srpna 2011 v 12:38 | Reagovat

Jestli se takováhle inteligence roznáší mezi lidi, tak se jdu odstřelit, než uvidím, co se stane. Ačkoliv, společnost už dopadla jak dopadla. Ach jo...
Mám ráda flamewar a ráda diskutuju, ale když člověk narazí na debila, nemá to valný smysl, protože bude argumentovat pořád stejně, nebo přijde s něčím ještě blbějším. Inteligencí je člověk neutluče, protože se stejně pak vrhnou na někoho jinýho.
A jak řekl Ozzro, jen blbec o sobě řekne, že je inteligent.

16 Danny Danny | Web | 5. srpna 2011 v 20:04 | Reagovat

To je opravdu skvělý,Vary je kretén :D-já si sice holím nohy atd.,každopádně ale nemůžu říct že by to bylo časově nenáročné,jak zmínil pan Vary...a to ochlupení máme přece jenom z jistých důvodů...
Vlastně mě udivuje,že pánové nepožadovali vytrhat i veškeré obočí,vždyť to jsou taky chlupy! :D

17 listery listery | Web | 11. srpna 2011 v 12:47 | Reagovat

Tak tenhle rozhovor mě nějak minul :D Na Krásnou nechodím už jen z principu, tu stránku prostě nemám ráda. Většina článků nemá (pro mě) takový význam, abych u nich potřebovala trávit svůj volný čas.
Na toho blba jsi reagovala naprosto skvěle, ale je fakt, že jemu podobní se prostě nenechají odradit ničím. Je fajn si kvůli němu nekazit den, protože to fakt nemáš zapotřebí :-)
Blbý je jen to, co už si zmínila v článku - nějaká mladá slečna si všechny tyhle připomínky vezme k srdci, a začne se různě upravovat, jen aby odpovídala požadavkům anonymů z internetu :-/

18 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 11. srpna 2011 v 18:26 | Reagovat

Patrně jste si žiletkou již vyholil i povrch mozku.. tak tohle mě vážně dostalo...smál jsem se až jsem spadl ze židle...:D..
ale: z pohledu jiného mužského - mě je jedno jak ženská vypádá - jestli se holí tam nebo tam,. Když chci sex je mi to fuk a když chci lásku? Tak to už tuplem. Souhlasím s tebou, Vážený Pán Vary je naprostý primitiv a jen mě mrzí, že z nás mužů dělá nafoukaný blbce, co ohrnujou nos nad každou, co se neoholí

19 Akleyké Akleyké | Web | 4. září 2011 v 23:13 | Reagovat

Zajímavé, o jaké zábavnosti přicházím, když místo čtení píšu. Na druhou stranu existují bytosti, které by v tu ránu posmutněly, kdyby bylo jinak.

Pan Vary mi připomíná jistého autora, který také dává najevo svou inteligenci a nadlidskost - velmi hlasitě a velice často. U obou mužů je nejlepší aplikovat totéž: velmi jemnou, jak lučavka sžíravou ironii. Obecenstvo se baví a oponenti si ke všeobecnému veselí dál vedou svou, aniž by zaregistrovali, jak hluboko zapadli do bažiny vlastní idiocie.
A všimla sis, že většina takových bytostí jsou muži? Ženské se občas taky pořádně rozpálí, ale nejspíš je to v kulturně-historickém založení obou živočišných druhů, že muži musí mít pravdu a ženy si pomyslí něco hodně ošklivého a věnují se něčemu dalšímu.
A já děkuji všem bohům a ošklivým démonům vesmíru za každého jednotlivého muže, který mi svým chováním výsledky tohoto pozorování vyvrací.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama