Kočka naháč v blogové (sur)realitě

13. září 2011 v 13:25 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Novým tématem týdne se překvapivě stala nahota, téma, které tentokrát nevyšlo z mozku ani jednoho z nás v "týmu". Možná právě proto jsem se po delší době opět rozhodla přispět svým polodlouhým monologem. Máte radost, že? Ti, co mě už znají vědí, že mám tak trošku pseudoumělecké sklony. Pseudo proto, že se umělcem možná můžu cítit, možná se tak i chovat, ale jaksi se tu vyskytuje problém v přenesení původní (ne)myšlenky na papír. Proč to říkám? Protože praví umělci mají uvolněnou morálku, a vůbec se nestydí okukovat cizí nahá těla, popřípadě ukázat ta svá. (Bohu(žel/dík) jsem neměla možnost si to vyzkoušet)


Ono je strašně jednoduché nalít do sebe pár piv, popřípadě něco horšího, a pak v absolutním nevědomí se přivést do nahoty. Tedy myslím, že je. Není na tom vlastně nic špatného, vždyť jsme se nazí narodili a naši předci se před sebou taky nestyděli! Jenže je tady malý problém- dnešní doba, ač je takzvaně pokroková, stále ještě bojuje se zbytky církevního středověku . I když jsou na náboženských obrazech nazí andělé, stalo se lidské tělo něčím, co se musí skrývat. Hlavně pokud se jedná o ženu, ďábelské stvoření. Tenhle pocit v nás stále přetrvává , stydíme se za to, jak vypadáme (ač je to v dnešní dobu spíše na jsem-příliš-tlustá- úrovni.) a ti, kteří s tím problém nemají jsou považování za nemorální, nebo jsou naopak příliš heroizování za svou "odvahu".

Do které skupiny patřím já? Řekla bych že do té stydlivější, alespoň co se mého těla týká ( i když mě to štve, kdo vynalezl červenání?), se vslékáním své duše ale očividně nemám problém. Ano, tady na blogu jsem v podstatě nahá- víte co si myslím, znáte mě tedy možná více, než moji "fyzičtí" přátelé (tedy pokud "mě" nečtou). Je to špatně? Měla bych si víc dávat pozor na písmenka, protože jsem takto vlastně dost zranitelná? A hlavně někdy nemluvím tak úplně vážně, co když mě chápete jinak? Co když se ve vašich očích jevím jako pornomodelka, místo té obyčejné, která fotí umělecké akty? A je v tom vůbec rozdíl? Vždyť jsou obě nahé...

Psychické vslékání má ale své výhody. Je totiž dost možné, že po tomto krátkém zamyšlení nad nahotou se už po odkrytí svého oblečení červenat nebudu, zkrátka si takhle vlastně ujasňuji svůj postoj k věci. Stejně tak jako modelky mají později důkazy o tom, jak krásné byly zamlada, já mám materiál pro svojí psychoanalýzu. Už teď, téměř rok (v říjnu) po napsání prvního článku, shledávám své výplody zajímavými. Sleduji totiž svůj postupný psychický úpadek, který směřuje k absolutní šílenosti. Jo, mám se ráda.

Dalším interesantním způsobem veřejného obnažování se je ono již zmíněné umění. Ač jsem pouze pseudoumělkyní, dělám pokusy s vlastním nitrem. Historku o tom, jak vznikl Samohanna zvaný Montana jsem tu jistě psala už mockrát, ale někdy, když se na ten prapůvodní obrázek dívám, přemýšlím, co to vlastně znamená.
Nedávno jsem se na bratrancově koncertě seznámila s jeho kamarádem-kytaristou, s kterým jsem si vyměnila kontakt na facebook. Je sranda poznávat nové lidi, takové, kteří vůbec netuší, kdo jste.
V jedné konverzaci jsme narazili na můj blog a to, co se tady objevuje. Víte, že jsem ráda za každého nového čtenáře, ale když vás má číst někdo, koho (ne)znáte, začnete přemýšlet, zda-li si o vás nebude myslet něco zlého.( A co teprve čte-li vaší myšlenkovou historii někdo, s kým chodíte, nerozmyslí si to?:)) Onoho kytaristu zaujal můj obrázek v záhlaví. Snažil se jej pochopit, což jde asi velmi těžko, když uvážíme fakt, že se jedná o automatickou kresbu a dotyčný mě tolik nezná. Ale opět musím přemýšlet- co se mi moje podvědomí snažilo říct? Proč jsem toho divného tvora stvořila?
Vím přesně kdy to bylo a proč jsem měla touhu vzít tužku do ruky, možná že pár drobností bych dokázala i odhalit, ale zbytek? Někdy se nechápu ani já.

Teď, když je mé "kočičí království" téměř hotové ( barvu jsem vyřešila, rozdíl pozná jen skutečně šťouravý pozorovatel) mám čas se probírat svými věcmi a hádejte co jsem našla? Ano, další výlet do mého podvědomí, který je víc jak rok starý. Úplně jsem na jeho existenci zapomněla, a že jsem tak nemorální a nebojím se odhodit další imaginární část svého podvědomého oblečení, můžete jej vidět právě teď :)

Máte někdo pocit, že víte proč to vzniklo? Podělte se v komentářích. Mňau!:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (336)
Zobrazit starší komentáře

301 JefferyBlast JefferyBlast | E-mail | Web | 26. června 2017 v 22:18 | Reagovat

правильный ресурс <a href=https://okvartirka.ru>снять двухкомнатную квартиру в Москве</a> - сдать квартиру в москве, снять квартиру в москве.

302 AruceDet AruceDet | E-mail | Web | 27. června 2017 v 0:12 | Reagovat

We offer one great different experience to move around Verona, by Segway you will save time and energy enjoying everything from a new point of view. Visit Verona on Segway.

Discover Verona from one new point of view by Segway, one easy, electric and self-balancing vehicle. Ideal for families,couples, individuals who want to enjoy a fantastic and costumed experience by working in small groups.Innovative and with a competitive staff, we aim at fascinating everyone who tries it, starting with a little training if you are new to Segway; putting you at ease and showing you everything which Verona has to offer.

Why choosing us is a profitable choice?
Why Segway?

1. Very easy to use and considered highly user-friendly, segway is an affirmed reality in each main city with millions of satisfied customers; what are you waiting? Give it a try!

2. Moreover thanks to segway we can meet all customer needs, pain and sweat will be only a remote memory, don't be worried if you may have problem in cycling, you need only to stand and enjoy it.

3. Furthermore you won't be alone, one person will be with you to give assistance if you may need it, we will provide you with audioguide which allows you to admire any verona marvel meanwhile you can take pics for a full immersion in our unbelievable experience.
https://veronasegwaytours.com/book

303 Issacnup Issacnup | E-mail | 27. června 2017 v 21:45 | Reagovat

Skype evg7773  http://1541.ru Laminine - Ламинин LPGN От $ 28 Мерсин of Turkey,Health, Здоровье, работа дома, work home, jobs

304 CharlesSTO CharlesSTO | E-mail | Web | 28. června 2017 v 3:58 | Reagovat

В наше время достаточно трудно представить жилье без стола.
Столы достаточно давно успели укорениться в интерьере.
Так как столы занимают достаточно большую часть
пространства в квартире, то помимо чистой функциональности,
столы несут в себе еще огромную эстетическую нагрузку.
Каким бы не был стиль Вашего жилья, Вам непременно
понадобится хороший стол.
Самые адекватные цены на  мебель
в Украине! Магазин мебели в Киеве, заходите, не пожалеете!
<a href=http://www.darmebel.com.ua>Дар Мебель</a>

<a href=http://www.darmebel.com.ua/mebel/mebel-dlya-spalni/detskaya-mebel/komodi/>Комоды купить в Киеве</a>

А если кто интересуется оборудованием для СТО
обратите внимание <a href=http://www.stoservice.com.ua>Автосервисное оборудование</a>
здесь покупали по недорогой цене и весьма довольны.

<a href=http://www.darmebel.com.ua/mebel/shkafi/prihozhie/prihozhaya-green-aisa-1.html>Акции на мебель. Купить акционную мебель в Киеве</a>

305 RobertSot RobertSot | E-mail | Web | 28. června 2017 v 8:26 | Reagovat
306 CoreyWeams CoreyWeams | E-mail | Web | 28. června 2017 v 8:48 | Reagovat
307 Dennisaboto Dennisaboto | E-mail | Web | 28. června 2017 v 9:27 | Reagovat

Atomy skin care 6 ขั้นตอน สุดยอดของนวัตกรรมระดับนาโนอะตอม บวกกับสารสกัดธรรมชาติ100% ทำให้บำรุงลึกถึงชั้นผิวหนังด้านในอย่างดีเยี่ยม สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะ
<a href=https://atomybrand.blogspot.com/><u><b>ครีม atomy เกาหลี ราคา</b></u></a>
สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะคะ จะซื้อผ่านสมาชิก หรือรีบสมัครสมาชิกฟรีเพื่อซื้อของสะสมคะแนน ก็ได้ค่ะ สนใจรายละเอียดหรือ
แนะนำยาสีฟัน atomy ใช้ดีราคาถูก ได้ประสิทธิผลชัดเจน ลองคลิ๊ก link ด้านล่างดูนะคะ ด้วยคุณสมบัติสารสกัดธรรมชาติที่สกัดภายใน24ชม.ทำให้ความสดของเอ็นไซน์ในสมุนไพรมีความเข้มข้น ในปริมาณที่ใช้เท่ากันกับครีมทั่วไป และขนาดของครีมที่มีอะตอมเล็กมากระดับ 33 นาโนเมตร ทำให้ซึมเข้าผิวอย่างรวดเร็วไม่เหลือครีมลอยอยู่บนผิวหน้าสินค้าหลากหลายของ Atomy ที่ผลิตด้วยคุณภาพ ระดับนาโนอะตอมและใส่ใจในผู้บริโภค ที่ให้คุณเลือกใช้ทั้งด้านความสวยและอาหารเสริม รวมถึงสินค้าอุปโภค สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะ
<a href=https://atomybrand.blogspot.com/><u><b>Atomy Aqua Set</b></u></a>
สินค้า atomy จะเริ่มทำการขายในเมืองไทยวันที่ 23 มิถุนายน 2560 นี้นะคะ จะซื้อผ่านสมาชิก หรือรีบสมัครสมาชิกฟรีเพื่อซื้อของสะสมคะแนน ก็ได้ค่ะ สนใจรายละเอียดหรือ
แนะนำยาสีฟัน atomy ใช้ดีราคาถูก ได้ประสิทธิผลชัดเจน ลองคลิ๊ก link ด้านล่างดูนะคะ ด้วยคุณสมบัติสารสกัดธรรมชาติที่สกัดภายใน24ชม.ทำให้ความสดของเอ็นไซน์ในสมุนไพรมีความเข้มข้น ในปริมาณที่ใช้เท่ากันกับครีมทั่วไป และขนาดของครีมที่มีอะตอมเล็กมากระดับ 33 นาโนเมตร ทำให้ซึมเข้าผิวอย่างรวดเร็วไม่เหลือครีมลอยอยู่บนผิวหน้าสินค้าหลากหลายของ Atomy ที่ผลิตด้วยคุณภาพ ระดับนาโนอะตอมและใส่ใจในผู้บริโภค ที่ให้คุณเลือกใช้ทั้งด้านความสวยและอาหารเสริม รวมถึงสินค้าอุปโภค

308 Ramirojes Ramirojes | E-mail | Web | 28. června 2017 v 9:29 | Reagovat
309 Avito50Tiz Avito50Tiz | E-mail | Web | 28. června 2017 v 16:19 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/38>https://4.bp.blogspot.com/-wHnPeRjH-Bo/WVJBSTbweoI/AAAAAAAAAGk/OeRjYIdBApUuQK3UQBa7W6S5JXK-CC7PQCLcBGAs/s1600/%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25BE.PNG</img>
</a>

-------------------------------
пополнение кошелька авито через сбербанк онлайн
как отменить пополнение кошелька на авито
способы пополнения кошелька на авито
способ пополнения кошелька на авито
способы пополнения кошелька авито
пополнение кошелька авито
пополнение кошелька на авито
пополнение кошелек в авито
пополнение авито со скидкой
пополнение денег на авито
авито пополнение кошелька
пополнение кошелька авито
пополнение авито кошелька
кошелек авито пополнение
пополнение счета авито
пополнение денег авито
пополнение авито

310 AbrahamPHOMI AbrahamPHOMI | E-mail | Web | 29. června 2017 v 4:08 | Reagovat
311 DavidHoalm DavidHoalm | E-mail | Web | 29. června 2017 v 4:08 | Reagovat
312 DonaldAnicy DonaldAnicy | E-mail | Web | 29. června 2017 v 23:29 | Reagovat
313 simonezy1 simonezy1 | E-mail | Web | 1. července 2017 v 5:30 | Reagovat

Ribald pictures blog    
http://glamour.sexblog.pw/?pic.jaylynn
   erotic romance novels free potno movis definition of erotic erotic photoshoot

314 TyroneExics TyroneExics | E-mail | Web | 1. července 2017 v 11:13 | Reagovat
315 BrandonAlbup BrandonAlbup | E-mail | Web | 2. července 2017 v 17:09 | Reagovat

Для сервере <a href=http://netpics.org>картинки для срисовки</a> позволительно разместить изображения (графические файлы) в форматах JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, TIF, ADVERSITY размером не более 5000x4000 точек и 8 Мбайт.

Заметка: изображения <a href=http://netpics.org>картинки для срисовки</a> в форматах BMP, TIF, CONTRARIETY ON ON OF DENT преобразуются в наличность JPG.

Срок хранения изображений не ограничен. Изображения хранятся пред тех пор, пока они используются, а удаляются чуть в часть случае, если в работа 24 месяцев к ним не происходит ни одного обращения.

316 Leonarddog Leonarddog | E-mail | Web | 2. července 2017 v 17:39 | Reagovat
317 RomanThusa RomanThusa | E-mail | Web | 2. července 2017 v 19:46 | Reagovat

Как хорошо, что наткнулся на ваш сайт, очень много информации почерпнул <a href=http://blitz-remont.ru>blitz-remont.ru</a>

318 janiscd16 janiscd16 | E-mail | Web | 3. července 2017 v 3:00 | Reagovat

Pron blog locality  
http://roleplay.sexblog.pw/?bridget
  romantic erotic movies erotic reading japanese erotic prints erotic lounge adult video

319 CharlesTox CharlesTox | E-mail | Web | 4. července 2017 v 1:20 | Reagovat

benign web site <a href=http://it-promotion.net/>Customised ready templates</a>

320 Williamgilky Williamgilky | E-mail | Web | 4. července 2017 v 5:31 | Reagovat

AUTONOMOUS DALLY WITH RELATIONS

FREE LITTLE SEX

http://777.mybb.im/

321 Kennethsurry Kennethsurry | E-mail | 4. července 2017 v 5:50 | Reagovat

I've visited themeforest before and then I found a few quite interesting pages, like this one: https://themeforest.net/category/wordpress/?term=complete+behind+the+scenes+footage+britney+amber+sucks+cum+from+cock As you can see there aren't any themes on that topic however the page is out there - along with a heading and some text, etc. What are they planning to do? And why do they even try? I'm confused.

322 Donaldreall Donaldreall | E-mail | Web | 5. července 2017 v 16:09 | Reagovat

В современном http://doctor-i.ru/ мире наибольшее символическое знаток воеже обозначения медицины получили четыре варианта.

Одиноко из внешних http://doctor-i.ru/ символов медицины с конца XX века — шестиконечная «Славный жизни»<>]. Более древним символом медицины является булава Асклепия, который, сообразно преданию, принадлежал великому целителю. Третий http://doctor-i.ru/ великолепный отзыв — красный крест и пунцовый полумесяц; его считать тесно связана с деятельностью Международного движения Красного Креста и Красного Полумесяца. Четвертый знак медицины — судьба с обвившейся около неё змеёй — связан с Авиценной, который в лечении применял снадобье змей и древнегреческой богиней здоровья Гигиеей, изображавшейся с чашей и со змеёй[

323 RobertRow RobertRow | E-mail | Web | 5. července 2017 v 22:12 | Reagovat

Много полезной информации о ремонте <a href=http://montazhnik02.ru>montazhnik02.ru</a>

324 jaclynoj60 jaclynoj60 | E-mail | Web | 6. července 2017 v 20:33 | Reagovat

Секс-галерея порно и секс фото с зрелыми дамочками
http://fotografii.popok.hotblog.top/?blog.jacquelyn
Порно фото бесплатно, эротические секс фото галереи

327 Rickeypruri Rickeypruri | E-mail | Web | 13. července 2017 v 20:11 | Reagovat
328 AgustinVeigh AgustinVeigh | E-mail | Web | 16. července 2017 v 13:04 | Reagovat

They can also subscribe to various magazines, including Furniture World, to get the latest news in furniture design. In addition, there are various organizations designated for furniture designers, such as the Furniture Society www. This organization provides information regarding upcoming furniture design shows, such as the Chicago Art Furniture Exposition CAFE , the Fine Furnishings Shows, and the International Contemporary Furniture Fair ICFF. <a href=http://roomidecor.com/room-design/decorations-for-kids-rooms>decorations for kids rooms</a> Find A StoreShop NowShop NowShop NowShop Now Shop Now Shop NowShop NowShop NowShop NowShop NowShop NowShop NowMake the most out of your living room with furniture from Pottery Barn. We have a variety of styles to match your idea of a perfect living room. Whether it's ottomans, media consoles, coffee tables, accent tables, sofas or chairs, our furniture will allow you to relax or entertain. <a href="http://roomidecor.com/dining-room/what-color-to-paint-a-dining-room">what color to paint a dining room</a>

http://roomidecor.com/bedroom/vintage-bedroom-dresser http://roomidecor.com/living-room/living-room-aquarium
<a href=http://roomidecor.com/dorm-room/unc-dorm-rooms>unc dorm rooms</a>

329 mavisvq1 mavisvq1 | E-mail | Web | 16. července 2017 v 16:03 | Reagovat

After my altered project
http://titties.picrobot.xyz/?post-makayla
good online porn gamess uploads porn free porn media player clips free ralin porn jasmin lynn tube porn

330 Marthastank Marthastank | E-mail | Pondělí v 18:03 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer201707

331 WesleyMot WesleyMot | E-mail | Web | Pondělí v 18:49 | Reagovat

достохвальный вебресурс <a href=http://www.neftmash.com/->Корпуса и крышки трубопроводной арматуры</a>

332 Ferminfek Ferminfek | E-mail | Web | Středa v 13:30 | Reagovat

Интернет - это Информация. Кто владеет информацией..............

333 Yulianna Belly Dance alex44 Yulianna Belly Dance alex44 | E-mail | Středa v 21:23 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=8rFtLi7LSlE
<a href=http://vimeo.com/ondemand/116207>belly dance classes columbia sc</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=sNxdCUVOtVM&t=55s>belly dance free download</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=9U6-snryMf4>x factor belly dancer</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=kpSuGyBIOIE>belly dance party</a>

Top belly dancer at arabic dance, oriental belly dancing is amaizing arabic belly dance. ????? ?????,????? ?????? ??????. Harem music with belly dancer famouse world dance new york by dance+. Egyptian oriental dance popular arabic belly dance, belly dance 2017 top world oriental belly dancing. Shakira belly dance hot dancer harem. Dance style ????? ?????? ??????. Best 2017 belly dance with arabic dance at dance+. Harem belly dance music with belly dance lessons 2017 top world dance.
Arabic hot belly dancer in a famous.

#bellydance #bellydancer #bellydancearabic #dancearabic
#arabicdance #orientalbellydancing #orientalbellydance
#worlddancenewyork #bellydancing #danceclass #arabicbellydance #bellydancetutorial
#bellydancelessons

belly dance belly dancer belly dance arabic dance arabic
arabic dance oriental belly dancing oriental belly dance
dance world dance new york belly dancer isabella shahrzad belly dance belly dancing dance class
arabic belly dance belly dance tutorial belly dance lessons harem music
belly dance 2017 hot belly dance shakira belly dance hot dancer
top world dance dance music egyptian oriental dance
oriental dance

http://www.youtube.com/user/YuliannaVoronina>

334 mariekc69 mariekc69 | E-mail | Web | Středa v 22:59 | Reagovat

Hi reborn project
http://amatuer.only.sexblog.top/?entry-jena
british mature porn tube catoon porn movies 3d wow porn free porn on the go daily dosege of porn

335 ArthurCib ArthurCib | E-mail | Web | Čtvrtek v 2:41 | Reagovat

Читайте много информации о стройке и ремонте <a href=http://rusbetonplus.ru>rusbetonplus.ru</a>

336 WarrenKip WarrenKip | E-mail | Web | Čtvrtek v 14:02 | Reagovat

сервис Онлайн регистрации Юр.Лиц и внесения изменений
<a href=https://www.youtube.com/watch?v=mPeAbWE1Uo0>регистрация ИП</a>

<a href=https://www.youtube.com/watch?v=7dBca5iU3Vk>регистрация ооо</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama