šokující pravda o citovosti Dubious cat

14. září 2011 v 13:37 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Nemám ráda, když se někdo chlubí, či jinak obtěžuje své okolí neustálým mletím o "své slečně úžasňoučké/ panu úžasňoučkém", ale zdá se, že má snaha nechovat se jako polodementní tvor přinesla své zkažené ovoce. Není tomu tak dávno, co byl jeden z mých přátel na facebooku mým téměř nejlepším přítelem (samozřejmě reálným, znám ho od svých 13). Ti, co ho poznali až teď by nevěřili, že mohl být někdy takový jaký byl. Měla jsem ho v jeho nespoutanosti a smyslu pro humor ráda, bohužel před více než rokem se zamiloval, a jelikož jeho slečna nemá ráda jiné slečny, naše přátelství šlo k ledu. Od té doby nás na facebooku oblažuje podivnými statusy, které věčně mluví o jeho úžasňoučkém broučkovi, nejlépe s tisíci hvězdičkovitými a srdíčkovitými smajlíky.První měsíce jsem byla šťastná i za něj, že si konečně našel někoho, s kým se doopravdy miluje, ale teď už mě s tím vážně s.. štve. Když včera napsal cosi ve smyslu, že se svou milovanou ( jméno není důležité, ale vynechává "R", aby to bylo roztomilé) pije kávu ... , nevydržela jsem to a jen tak z legrace mu napsala " to jsme rádi, že to víme :D" . Fakt jsem netušila, že to hada podráždí natolik, že mě začne skoro až urážet. Napsal mi, že jsem "ubožátko láskou skoro nepolíbené nebo snad VYVOLENÁ". Tak pozor vážení, že nemám potřebu "celému světu" cpát, že mě v posledních třech (?) týdnech láska líbá docela často ještě neznamená, že jsem nějaké ubožátko.

A tím se dostáváme k výpovědní hodnotě tohoto článku. Po té oné konverzaci s "kamarádem" si totiž nejsem jistá, jestli náhodou není mojí povinností všem hlásit, že je prostě všechno naprosto skvělý a ten, jenž se mnou chodí, je ze všech nejlepší. Proto pokud jste podobného smýšlení, že nemusíte vědět všechno, raději dál nečtěte. Ten, koho zajímá kdo je ten, jenž Pochybnou kočku (téměř) ochočil, může číst dál. ( slibuji, že takovéhle články nebudu psát často:))

Není snad nikdo z celého JLK (obor, který studuji), kdo by si dokázal nás dva spojit dohromady, no ano, věřím, že to nenapadlo vlastně ani nás dva. Nemůžu se tedy divit, že ti vyvolení, kteří vědí, že spolu chodíme, poněkud více valí oční bulvy a nechápou, jak se to mohlo stát.
Teď možná na sebe řeknu zase mnohem více, než bych měla, ale když už máme ten "nahý týden", kdy se může říkat pravda, přiznám se, že se mi líbil už v době, kdy jsem do toho ústavu vlezla. (Ono na našem oboru je těžké nějakého kluka přehlédnout, teď už máme jen čtyry:) Jenže v tu dobu můj milý tak úplně nestál o "mě" jako spíše možná o některé mé části, což mě pak ve výsledku štvalo natolik, že jsem se s ním příliš nebavila a jelikož moje nejlepší kamarádka ze spolužaček ho neměla v lásce už od začátku, nikoho by vlastně ani nenapadlo pátrat po tom, proč jsem ho "neměla ráda".
Jenže umím používat svůj mozek, tedy občas, a nakonec jsem si řekla, že on přeci vlastně nemůže za to, že se mu "jen" líbím. Začala jsem to brát jako kompliment, občas s ním promluvila, a snažila se svou pozornost soustředit na jiné lidi. Byl to vlastně on, kdo může za to, že jsem potkala onoho "kluka z vlaku", kterému jsem se patrně líbila fakt hodně, že tím ze mě asi začaly vyzařovat nějaký podivný energie, které ve výsledku začaly přitahovat i "jiné samečky" ( ha, to zní brutálně)
Opravdu netuším, kdy nastal jeho zlom, kdy si uvědomil, že mě má i rád, to byste se museli zeptat jeho, ale vlastně až do nedávna mi to dával celkem dost najevo (ze začátku jsem si říkala, že alespoň trpí stejně jako já předtím:P).
V podstatě by se dalo říct, že jsem se nechala "ukecat", a jsem za to opravdu ráda. Teď, když oba víme, že se máme rádi, ho vnímám trochu jinak, odhaluji jeho lepší části a ty horší, které už znám, mě později už nepřekvapí. Obdivuji ho. Obdivuji ho za to, že má sílu a chuť trávit čas s člověkem jako jsem já, protože se mnou to vážně není lehké.

Vždycky jsem chtěla s někým chodit, ale když nastala ta možnost, nikdy jsem nebyla schopná se s tím srovnat. Možná jsem jen opravdu narážela na špatné kluky, ani jsem u nich rozhodně neviděla společnou budoucnost, ale možná jsem jen nebyla dostatečně vyzrálá na to, abych řešila vztahy. Jak už jsem tu nedávno psala, mě k ničemu žádný muž nepřinutí, tedy alespoň ne k činnostem jako je sport nebo vstup do autoškoly či kurzu vaření:)
Nikdy jsem totiž tak úplně nežila v téhle realitě, utíkala jsem do svého světa fantazie, kde existují dokonalí muži ( opravdu nereálné slovní spojení). Už to je pro mě důkazem, že jsem se "nechala ochočit" někým zajímavým. Ještě se mi opravdu nestalo, že by reálný člověk zaměstnával mou mysl více než svaly Anthonyho Kiedise ( no co, cetka jsem jen měsíc..:D)

Vím, že mě začal "studovat" přes můj blog, a možná někdy zasáhne i do komentářů ( co kdyby jsme si vážně založili náš osobní blog, kam si můžeme spolu psát?:)), ale to mě nedonutí začít psát jinak a nejlépe s autocenzurou. Ne, ne. Možná si tím ulehčíme ono vztahové klišé, kdy je žena naštvaná, ale muži odpoví, že jí "nic není". Pokud mě něčím naštve, patrně se to dozví, ale slibuji, že pokud se někdy náhodou stane, čemuž teď poprvé v životě nevěřím, že bych mu chtěla věnovat fotbalové boty, blogovou cestu volit nebudu. (ani facebook)

Líbí se mi, že když použiji větu "Jsem ráda, že se můj komunikační kód dostal z kódování, generování, transferu a smyslové recepce k dekódování správně" , neřekne jen obyčejné "WTF", ale začne spíše přemýšlet, který z našich milovaných předmětů má na svědomí mé šílenství. Mimochodem netrefil se- hádal "teorii literatury" či "lexikologii", ale on to je "úvod do studia jazyka". ( No jo ,taky už bych chtěla mít všechno hotové:)) Teror JLK vůbec lidi spojuje, všechno, co jsem kdy napsala na tento blog kvůli tomuhle studiu můžou pochopit opravdu jen ti, kteří tam vkročili.

Někteří z vás si možná všimli "skryté" reklamy na server pravopisne.cz. Možná si myslíte, že s tímto projektem mám něco společného, ale není to tak úplně pravda. I když... Vytvořil jej právě můj přítel s ještě jedním spolužákem , ale kvůli tomu ta reklama tady není. Od dob, kdy hodnotím TT, si totiž neustále více všímám neznalosti pravopisu v blogové obci. Ano, i já občas napíšu pěkný zvěrstva, nevím, proč to nepřiznat, ale nebylo by lepší, kdybychom s tím začali všichni něco dělat?

Zkrátka moji milí, už ani nevím, co jsem vlastně chtěla v tomto článku prozradit a co ne, ale doufám ,že jste si z něj třeba také něco odnesli (třeba to, že máte chodit trénovat na pravopisne. cz s nepsat vypatlané zamilované statusy na facebooku) Opravdu nemám ve zvyku mlít celý den o někom, koho mám víc než ráda, a protože nemám důvod někoho přesvědčovat o tom, že jsme spolu naprosto šťastní( cožpak já vím?) jako někteří mí přátelé, popřeji vám krásný den i když..ještě zmíním svůj nový design.

Můj předešlý design se na blogu ohříval vskutku dlouho, nemyslíte? Byla jsem s ním v podstatě spokojená, ale tak trochu se každému zobrazoval jinak, než by měl.Tak jsem ho tedy vslékla. ( " Musela" jsem odstranit onu žirafku s Arciďáblem, protože mého přítele "děsila" :)
A teď mě ještě napadá, že bych mohla pomoci rozluštit základní otázku lidstva, kterou si lidé, kteří mě v poslední době viděli kladou- proč mám zrzavé vlasy? Well, nejen Samohanna je z té barvy celý pryč.. :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cirrat Cirrat | Web | 14. září 2011 v 14:55 | Reagovat

Košiška spárovaná :-D

Oznamovat na FB, že právě piješ kávu s Tím Svým je asi tak na stejný úrovni jako to, že papinkáš upa suprovní rajskou!

Mimochodem, s tím vynechaným "R" jsem si vzpomněla na Harryho Pottera a Lavender Brown, jak Ronovi říkala "Won-Won", načež Hermiona prohlásila, že jestli on jí začne říkat "Lav-Lav", bude blít...

2 Dubious cat Dubious cat | Web | 14. září 2011 v 15:08 | Reagovat

[1]: a já si zrovna poprvé v životě uvařila čínu:D Jde to se mnou z kopce..
Já bych asi taky blila :D

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 14. září 2011 v 16:56 | Reagovat

Status je hrozný slovo.
Asi nějaký Řek, že jo?

4 Desh Desh | 14. září 2011 v 17:08 | Reagovat

Jen se potutelne usmivam;)

5 Dubious cat Dubious cat | Web | 14. září 2011 v 18:23 | Reagovat

[4]:  ha ha zatím:*

6 Peťka Peťka | Web | 14. září 2011 v 19:45 | Reagovat

tak moment... je to ten, kdo si myslím, že to je? ;) no safra... to mi toho docela dost uniklo ;) ale přeju vám to. je fakt, že teror na našem oboru lidi dost sbližuje, ale netušila jsem, že až tak :D
každopádně, ať jste spolu spokojení ;)
co se týče toho facebookového světa - zastávám stejný názor, jako ty. nepotřebuju, aby celý svět věděl, že někoho mám, i když občas se taky neubráním a něco tam napíšu. rozhodně k tomu ale nepřidávám různé šílenosti a necpu to všem každých deset minut. ono celkově tenhle fenomén psát tam všechno, co dělám, je šílený.
"teď jsem vstala a dám si kafe, o pět minut později: piju kafe, nechce se mi do školy, o dalších pět minut později: tak jdu na bus a do školy..." za tohle bych jednoduše vraždila...

7 Dubious cat Dubious cat | Web | 14. září 2011 v 19:50 | Reagovat

[6]: vzhledem k tvé reakci asi myslíš toho správného:) Já mám tvůj přístup ráda, občas se zmíníš, vždyť s ním žiješ, ale žádný dementní srdíčka a hlášky do světa nevypouštíš :)

8 Peťka Peťka | Web | 14. září 2011 v 19:52 | Reagovat

hůů... to je síla... asi budu potřebovat chvíli na rozdejchání, protože bych to do vás vážně neřekla ;) ale gratuluju, moc!!! ;)

9 Dubious cat Dubious cat | Web | 14. září 2011 v 19:53 | Reagovat

[8]: já to taky pořád rozdýchávám...:D
Děkuji ti:)

10 Peťka Peťka | Web | 14. září 2011 v 20:03 | Reagovat

jo a ještě tohle - měla jsem v plánu psát trochu podobný článek, i když pojatý ještě trochu jinak, tak snad ti to nebude vadit... ;)

11 Dubious cat Dubious cat | Web | 14. září 2011 v 20:18 | Reagovat

[10]: ráda si ho přečtu:)

12 desh desh | 15. září 2011 v 2:47 | Reagovat

Ach jsem prozrazen zradny svete:D

13 Werča Werča | Web | 15. září 2011 v 10:52 | Reagovat

Co se týče toho facebooku, mluvíš mi z duše. Mám v přátelích jednu slečnu, která ve skoro každém svém statusu (píše jich tak 3 za den) zmíní svého "milovaného broučka, který právě chudáček dopracoval a teď se koukají na filmečky". No a pak dodá že ho "strašně miluje, je ten nejkrásnější na světě :-**********" :D A tak dokola. A nejlepší je, když si sama dá, že se jí ten status líbí a ještě pod to doplní nějakej komentář v podobném duchu :D
Jinak k příteli ti gratuluji. :)

14 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 15. září 2011 v 16:56 | Reagovat

Občas volím levopis!

Jé, khóčko, ty už jsi nepochybně označována za neotřesitelně kočkovitou! Jů. Pro stvoření to je samosebou novinka (ačkoliv ve vzduchu to visí, pravda, ale co tam nevisí, že)! Tak mu hlavně neříkej o mém výletu do tvého výstřihu (to by ho popudilo, je-li ješitný a žárlivý jako většina celomužských tvorů na Zemi)! Skoro se cítím ohroženo... Né, jsem rádo :-) Já mám rádo onu všeprostupující lásku, což jsi jistě vypozorovala! Já jsem malé stvoření zamilované do úsměvu a do všech, do toho, co zrovna vidím a zaujme mne to, to popřít nelze! Až si někdy říkám, že málo objímám stromy...

15 Dorothykak Dorothykak | E-mail | 19. července 2017 v 1:26 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama