Listopad 2011

Absurdně nevhodný dialog homosexuální kočičky s nymfomankou 2

30. listopadu 2011 v 21:47 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Vzpomínáte si na absurdní básnický dialog homosexuální kočičky s nymfomankou? Od té chvíle se něco málo změnilo- pořídily jsme si s Angie speciální sešit, kam každou přednášku z české literatury zapisujeme své výplody( jinak bychom asi usnuly) a také jsem se osvobodila od jediného kazu na mé pseudohomosexualitě. Možná se vám dnešní dialog bude zdát dosti feministický a nesnášenlivý, ale přísahám ,že já jsem naprosto v pohodě, je to jen poezie (pro) děcka:)

stylová streptobáseň

27. listopadu 2011 v 19:07 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Neptejte se mě, jaké bylo zadání, sama si nejsem jistá, zda-li jsem tu stylistiku pobrala správně, ale vzniklo tohle:)

Na knižní postavu nemám postavu

27. listopadu 2011 v 13:26 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Za svůj život jsem již přečetla takové množství knih, že bych o tom mohla napsat knihu, avšak téma týdne ve mne vyvolalo lehce panický pocit. Proč? Protože ať přemýšlím, co mi mozek lehce naložený v lihu dovolí, nemohu si vybavit žádného svéhu oblíbeného hrdinu.

Znovuzrození pokračování Samohanny

21. listopadu 2011 v 20:06 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
Vážení čtenáři,
Tento blog funguje již měsíc přes rok a já se pořád ptám- jak je možné, že je stále možný? Začala jsem pomalu a nevinně, ale hned ke konci prvního měsíce jsem začala psát onu blbost zvanou Samohanna zvaný Montana. Dostali jsme se,pokud si dobře vzpomínám, k 25.dílu, potom k jednomu komixu a následně trvala dlouhá pauza. Až doteď. Asi si už ani nepamatujete, co se celou tu dobu dělo, nevadí, já to taky už nevím, ale jedno je jisté- Samohanna stále svojí dívku nenašel.
Jste tedy připraveni číst dál? Ještě jste to ani číst nezačali? Nedělejte to...Pořád chcete? No dobře, ale začněte zde, a potom popořadě:)

Zmutovaný horečnatý komix na téma..

21. listopadu 2011 v 15:24 | Dubious cat |  Kočkomixy
Jsem nemocná, jako už jsem dlouho nebyla. Ne, neviňte z toho streptokočky, naše dohoda platí již rok a jsou hodné, ale na chřipkové neřády jsem jaksi zapomněla. Přidušená mechovských smogem jsem padla a po čtyři dny téměř nevstala, včera jsem se k tomu předávkovala coldrexem, ale to je trochu jiný příběh. Když jsem se vracela z 5.výletu z koupelny, který měl za úkol zastavit hrnoucí se červenou tekutinu z dýchacího orgánu, zapnula jsem po delší době svůj starý dobrý stolní computer. A hned jsem si vzpomněla, že Sikar již jistě vyhlásil nové téma na komix,a taky že jo!

Bisexualita na kočičí způsob

15. listopadu 2011 v 18:43 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Původně jsem měla v plánu s příspěvkem na TT chvíli počkat, ale když je někdo neponaučitelný jako já a klikne na článek z Krásné, začnou se mu v hlavě honit zajímavé myšlenky. ( o což se autorka článku jistě nesnažila)
Možná se ptáte, co má článek o tom, jak být holkou, s kterou se kluci nerozchází, společného s přijímáním podobojí, vždyť jsou to zase jen hloupé (ne)rady, a máte právdu- společného to s tématem nemá nic, ale pro mě vlastně všechno.

Dospělost a vysoké cíle randící s naivitou

15. listopadu 2011 v 16:28 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Jsem dospělá...
Alespoň to tvrdí má občanka a rodinní příslušníci, kdykoliv mi chtějí vyčíst mojí neschopnost. Nechci být dospělá- víte proč? Je to nuda, a navíc se od vás pořád něco očekává. Když jste dospělí, musíte mít rozum, něco umět, být konečně zodpovědní, sexuálně žít, pracovat, řešit existenční a partnerské krize a pod. A taky už je pomalu čas na děti!
Ne,ne, ne.. Leave me alone, říká emo spící v mé duši. Jenže od té doby, co jsem pseudointelektuálka v podobě vysokoškolské studentky mi už tato věta neprochází. Už se nemůžu vymlouvat na neznalost něčeho, protože google umím používat i ve spánku. Už bych také měla přemýšlet nad tím, jestli je stále vhodné nosit trička s roztomilým potiskem, ale naštěstí jsem drobná a xichtově mezi dospělé nezařaditelná, takže tento fakt znovu přehodnotím ve 30.( I když se můj šatník stejně sám od sebe začíná měnit, a říkejte si co chcete, nesnažím se všem kolem říct" jo hovada, já studuji vejšku, proto nosím brýle, svetry, vlastním notebook a rozumím těžším slovům jako je třeba olovo")

O nemožnosti zvýšení průměrné inteligence národa českého

8. listopadu 2011 v 17:55 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Až do dnešního dne jsem si myslela, že není možné, abych na semináři Literatury jako zprostředkovatelky-blabla- neřekla ani slovo, protože já se přeci dokáži vyjádřit ke každému tématu. Avšak dnes v posluchárně panovala zvláštní nálada- půlka osazenstva měla kocoura, a ten zbytek také patrně mnoho nenaspal..Neříkejte přece, že je povídání o českém selství tak nudné! No dobře je.. Ale já si přísahala, že budu mlčet, už mě nebaví se neustále dohadovat s bučícími stvořeními. Koneckonců, dneska byly jejich výblitky vskutku pro mne (a pro všechny ostatní) nesrozumitelné.. Nicméně mně ale Viktor nasadil beatlesáka do hlavy jednou ze svých filosofických otázek- Je možné nějakým způsobem zachránit odkaz předrevoluční(čtěte devatenácto-stoletní) literaturu, respektive zájem o ní?

Počítačová pat(l)álie? Jistě Sikare!

6. listopadu 2011 v 11:43 | Dubious cat |  IT Kitty
Po té, co jsem si přečetla srdceryvný článek (SS)SR (čtěte statečné srdce S.R) o krizi návštevnosti AK, musela jsem přemýšlet nad svou úlohou v něm. Do AK jsem opravdu moc chtěla, nemohla jsem se dočkat dne, kdy se uvidím mezi přijatými a ten den nastal- den před mým dvacátým narozením. Co se od té doby změnilo? Jistě, moje návštěvnost se poměrně zvedla, jelikož jsou mé články na hlavní stránce a (snad) jsem získala nové čtenáře.. Ale co ještě? Už můžu některým blogerům virtuálně poplácat po rameni se slovy:" JPane kolego", a také nemusím žárlivě číst články, jejichž obsah je určen vyvoleným. To kdybych byla já v AK, tak by se hned zúčastnila a něco poslala! Říkala jsem si, jenže dvacet mi už nějakou dobu je a já se zmohla tak na přivítání nových členů a na rozhovor v rubrice Milujeme-komix, ale to jen pro to, že mě o to Sikar požádal..
Takhle tedy ne! AK si žádá pořádnou členskou aktivitu, takže děcka, choďte tam každý den a pište komentáře, třeba tam i zůstanou!
Já se rozhodla o přispívání do AK přestat mlít a začít konečně něco dělat- proto vznikl tento historicky první komix na téma..

Pikový král

5. listopadu 2011 v 20:59 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Jako tvor čistě racionální nevěřím na žádné čáry nad křišťálovou koulí, přesto mne to ale zajímá a přitahuje. Moje kamarádka Angie rozumí výkladu karet,hned mi je po nastěhování na Rusek vyložila a víte co? Buďto zneužívá toho ,že mě zná, nebo díky kartám ví opravdu hodně.
Dneska jsem si ze srandy, zašla na web vestirna.com, kde jsem si díky osudnému házení kostkou zvolila své karty... Je zvláštní, že se to alespoň v něčem shoduje s tím, co říkala Angie. Kéž by u mě nebylo vše naruby- když mám být šťastná, jsem smutná.. apod.. Najednou tíhnu k automatickým textům- co říká dnes mé podvědomí?