Leden 2012

Egohana

30. ledna 2012 v 21:41 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Nastal čas období egoismu. Oficiálně je pořád zima, která vlastně ještě nezačala, takže bych teď měla sedět celý dny doma depresivně naladěná a pokoušet se svojí mysl osvobodit nerealitou. Co mám vlastně v hlavě? Co se odehrává v mém myslícím orgánu? Jsou tam žirafky, létající stvoření andělům nepodobná, horké rty, Dalího vousy... to je jediné, co se nemění. Místo deprese jsem vlastně až podezřele vyrovnaná a šťastná. Myslete si o mě co chcete, ale konečně jsem krásná. Krásná bez cz.

Ženy vědí i když nevědí

26. ledna 2012 v 21:39 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Asi před hodinou a půl jsem se konečně dostala z Hradce partnerky vladaře. Mám to za sebou! Můžete mě teď všichni uctívat, protože jsem to zvládla na jedničku, a to i přes to, že jsem si vytáhla tu "nejhorší" možnost....

malá soukromá dramata s dramatem

25. ledna 2012 v 20:44 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Zítra mě čeká poslední zkouška, kterou bych mohla zkazit. Ačkoliv jsem se na to zas tolik ještě nedívala (nějak se nemůžu na nic soustředit), jsem si jistá, že to není neznalost, co mě může potopit. Drama mě baví, ale nejsem schopná vystupovat před lidmi a mluvit jako homo sapiens sapiens, na úrovni, a to se po mě přesně bude chtít. Pan Martinec je moje láska mezi učiteli, ale je taky tak trošku tyran. A já se musím snažit, jelikož u něj píši bakalářku, teda budu.

dramatické drama dvou žiraf

24. ledna 2012 v 12:34 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Možná bych si už pomalu mohla založit samostatnou rubriku na obrázky, Imprese z žirafího plamene sice pojmou všechno, ale také bych tyto výtvory mohla přiřknout automatickosurrealistickým výletům do podvědomí. Ještě že už mám tu galerii.

Tok myšlenek smazané kočky

23. ledna 2012 v 20:33 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Cybermani ovládají svět. Ty železný svině nejprve předělaly Američany, aby zahájili válku. Kde je megaupload, kde jsou všechna videa? Nutí mě k daleko větším zločinům, než je sledování seriálů on-line, teď je budu muset vážně krást pomocí tlačítka download. Můj počítač bude přehlcen, stejně jako můj myslící orgán. Bude přehlcen a pak příjdou cybermani a řeknou :" DELETE!". Skončím jako Kozel Rudolf, už začínám být zralá na přispěvovatelku Krásné.cz.

Šílené období

23. ledna 2012 v 15:12 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Milý blogísku, proč tě vlastně mám?
Poslední dobou pozoruji lehčí rozpad své osobnosti. Viděli jste ten díl Doktora House, kdy léčil závislou blogerku? Asi bych tak dopadnout nechtěla a počet mých zveřejněných článků v poslední době o tom naštěstí nevypovídá. Jenže komu se svěřit s vlastními problémy, když vás "živí" neposlouchají, popřípadě mohou velmi snadno zradit? A navíc, pro vás, čtenáře, může být můj život pouze fikce, a místy taky je. Ať už to děláme úmyslně nebo záměrně, nikdy ani do deníčku nepíšeme vše a ještě k tomu popravdě. Teda ne že bych nějaký skutečný deníček měla ( Maminka mi sice dala jeden se zámkem k Vánocům, ale píšu tam své tajné nápady na obsah mé bakalářské šílenosti), ale myslím si to.

Setkání s ďáblem

22. ledna 2012 v 12:53 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Někdo, respektive filmaři, tvrdí, že ďábel nosí Pradu. Ten film jsem nikdy neviděla, ale přesto jsem si vždycky na taková stvoření dávala pozor, jenže víte co? Filmaři lžou. Ďábel nenosí Pradu, ale vodku. A to i když ji nechcete. Dalším mýtem je jeho podoba- vážně si myslíte, že je ďábel zbarven do červena, má rohy a ocas připomínající přední ocas? Ujišťuji vás, že jediné takovéto zbarvení mají moje a Agrruščiny vlasy...

Nevinné čmárání

17. ledna 2012 v 20:06 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Už třetí den po sobě jsem byla svou nezkrotnou touhou ( = absolutní nechuť se učit) přinucena vzít do ruky akvarelové pastelky.Tentokrát mi v hlavě probleskla sama Nevinnost. Přesně o půlnoci! Nevypadá to sice vůbec tak jak mělo( nevýhoda předem promyšlených výtvorů, vždycky vás to akorát naštve) ,ale i přes to se to dá klasifikovat jako můj výtvor. Vždyť je to jen nevinný obrázek! On za nic nemůže. To já. Anebo Bilbo.

Imaginaerum aneb co se děje uvnitř mé hlavy

16. ledna 2012 v 12:38 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Ne! Ne! Můj mozek odmítá přijímat staronové informace z oblasti literatury, místo toho, neřád, chce něco vytvářet. Včera v noci jsem v touze "mít na chvíli klid" vzala opět do levé ruky tužku a začala čmárat. Poslední dobou mám takové Nightwishové období, sehnala jsem si jejich nové CD, a je neuvěřitelné- velmi inspirativní.

Prostě (tenanntní) Doktor

15. ledna 2012 v 12:58 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Znáte ty velmi nevtipné anglomluvné vtipy? Nikdy jsem jejich pointu příliš nepobrala, ale jednou to taky musím zkusit, takže :
"Knock, knock"
-Who´s there?
"Doctor"
-Doctor who?
"JUST DOCTOR!!"

Tak kdo by tohle asi mohl říct? Ano, ano, už vidím Plcha, jak se hlásí - Christopher Eccleston, David Tennant, nebo Matt Smith! Čalamáda June by jistě hlasovala pro možnost č. 3, ale já vždycky budu za Doctora považovat jedině hamletoidního šílence- Bartyho Skrka čili Davida.