Květen 2012

Je obrana ubohá?

31. května 2012 v 13:28 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Moje vnitřnosti se samy od sebe roztékají a není to teplé počasí, kdo je toho viníkem. Dnes v noci přinese pohřební sova velmi důležitý mail. Není to zpráva stejné hodnoty, jako čekala teta Kateřina v Jirotkově Saturninovi, je to vyloženě ortel smrti a života. Alespoň co se týče mého pobytu na UHK.

masožravá Koule

27. května 2012 v 22:40 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Včera jsem po dlouhé době vyrazila s rodiči za kulturou a to přímo do místa mého druhého přechodného bydliště. Sice jsem před více než půlrokem málem přísahala, že na představení podle D.Dávka už nikdy nevkročím, protože Noc obživlých mrtvol mne velmi nezaujala, ale naštěstí jsem mu dala ještě šanci. V představení Koule totiž hraje hlavní roli P.Tomicová, což je vskutku vynikající herečka. A tphle představení? Geniální!

Kuře porodilo pomeranč!

25. května 2012 v 20:54 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Největší kočkovitou šelmou je mravenec! Toto prohlášení chlapečka z druhé třídy mne dostalo do kolen a zároveň k pochybám o matčině pedagogické činnosti. Nešťastné dítko možná chtělo obvinit mravenečníka, ale i tak bylo celkem vedle. Nebo ne? Co když nic není tak jak si myslíme a mravenci jsou velká kočkovitá monstra, která mají krycí superschopnosti, takže je lidé nemohou vidět? To malé, co známe jsou jen jejich děti, vždyť i nám trvá pár let než vyrosteme a naučíme se zdejchnout v pravý čas, možná že pak v neviditelném stavu migrují do Amazonského pralesa, abychom je nerušili a oni se mohli v klidu mrouskat.

Samohanna zvaný Montana. 27.část

24. května 2012 v 13:00 | Dubious cat |  Samohanna zvaný Montana
V Předešlém článku jste mohli zahlédnout plačícího Samohannu, který se ještě stále nevymotal z vesmírných dálek a nenalezl tak svojí pravou lásku, krásnou Slečnu se zrzavými vlasy. Arciďábel, jeho pekelný průvoce jej utěšovla, že jeho čas přijde. A měl pravdu! Milé Malé chlupaté stvoření a jiní blogotvorové, listopad už dávno padl, letní semestr též- Paní bouřky, ženština z Jupitera, jíž Arciďábel před 400 lety tak necitlivě opustil a v minulém díle obelhal, nás posouvá v příběhu dál...

komix:Sexy Lexi, ničitelka dobrých článků

23. května 2012 v 16:06 | Dubious cat |  Streptokočky
Kdysi dávno bývaly doby, kdy se scházela plchoččí banda a vesele debatovala o blbostech a na tomto blogu bývalo co číst. Jenže ty doby jako by někdo vymazal, jako by byly napsány zmizíkovatelným centropenem. Kdy naposledy tady bylo opravdu zaplšeno? Jak dlouho už visí Samohanna s Arciďáblem ve vesmíru? Neptají se už jen čtenáři, ptám se i já a moji pseudohrdinové. No vážně!

A co takhle redukovat redukce?

15. května 2012 v 16:28 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Je půlka května, měsíce lásky a já mám pocit, že zrovna ta láska je něco, co lidem chybí. Tedy láska k sobě samým. Určitě si toho taky všímáte - jen co skončí Vánoce, časopisy a internetové stránky začínají radit, jak zhubnout nabraná kila po cukroví. A jakmile začne trochu svítit sluníčko, jejich útok přejde na velmi agresivní úroveň...

Dani the girl is singing song to me...

9. května 2012 v 13:29 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Moje noční můra se naplnila. Jeho lexiveličenstvo mou práci, nad kterou jsem strávila několik dní, opět neshledal za zápočtuvhodnou. Pomineme-li fakt, že ještě ve středu ležely naše práce v kanceláři a ve čtvrtek odpoledne je ještě nečetl, že to dal zhruba každé druhé, a že jeho bodový systém zkrátka uniká studentskému chápání, připadala jsem si od čtvrteční noci absolutně neinteligentní a k ničemu. (A vůbec nezmiŇuji, že na UK mají na to samé roční přípravu v předmětu práce s korpusem, to je úplně něco jiného)