Srpen 2012

Jak se Kočka stala kočičím mazlíčkem

10. srpna 2012 v 22:10 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Po velice dlouhé době jsem zase zasedla k počítači, abych se dozvěděla něco nového z blogového světa a na konci týdne se k tomu vyjádřila. Mňau.. Že, zrovna já, Kočka pochybná hodnotím téma týdne "Můj domácí mazlíček" ? Abych řekla pravdu, absolutně nemám náladu se s těmi články mazlit, já to totiž moc dobře tušila, jak to bude vypadat.( poznámka redakce)

Takže, milé děti, v našem domě žijí dvě kočky, co se jmenují Alžběta a Barbora, ale Alžbětě neříkáme jinak než Pucek (celým jménem Alžběta Pucek von Pinkas I.) a Barbora si zase vysloužila přezdívku (Robert) Čušek, jelikož dost často se stává, že nás poctí svými zvratky na podlaze. (Kdo nezná- I. Dousková, Hrdý Budžes- "Robert Čušek se zase poblil")

Když se literatura stane pravdou aneb mé setkání s ďáblem

6. srpna 2012 v 19:03 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Možná se vám bude zdát, že jsem se ve svých (dnes) jednadvaceti letech naprosto zbláznila, a možná se dokonce ode mne odvrátite, ale já cítím silnou potřebu vám všem napsat, co jsem prožila a jaké to má důsledky na můj budoucí život. Pokud mi uvěříte, budu moc šťastná, že dokážete akceptovat pravdu, pokud ne, nemohu se na vás zlobit. Já sama, donedávna ateistka, bych si taky asi nevěřila. Jenže víra je to, co nás může zachránit.

Jak si Kočka hrála se Smrtí

5. srpna 2012 v 0:21 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Teenage seniorka navečer 29.července dorazila do (opravdu) Velkých Karlovic, kam ji zavedla touha procvičit si angličtinu s rodilými mluvčími. Její původní idea byla, že si bude v klidu existovat, popovídá si s cizinci, které zná, ale hlavně se nebude zapojovat do nějakých společných programů, protože Morava a skoro Praha... Jenže tahle představa byla "not even close"...