Listopad 2012

O letošním slavíkovi aneb konec světa skoro jistý

25. listopadu 2012 v 20:57 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene

Za sedmero řadami a reklamami
povídá nám jeden starý známý,
že Slavíka letos čórl Klus
no to je teda lidi hnus!

Za to, panebože za to,
že Karlíkovi ukrad zlato
nesnesu jej ještě víc
chce se mi křičet z plnejch plic

proč jsou sakra lidi tak veselí?
vždyť česká hudba je totálně v prdeli
na hrdinu si umí každej jen hrát
i Landu už to začlo srát.

Přinesl si k pultu kohouta
místo aby zalezl do kouta
lidu řekl pravdu svojí
a proto se jej teďkon bojí

Zač, panebože zač
zůstal Karlovi jen pláč
vždyť i komunisti vedli více let
milé děti, brzy skončí tenhle svět....

Neseďte doma a jděte ven!

24. listopadu 2012 v 13:02 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Jako správný student čehokoliv, nemám vůbec na nic čas, protože se musím učit,psát seminárky, číst, však víte. A proto nemůžu chybět u žádné akce, která mě zaujme. Čas je totiž relativní pojem, který se dá různě natahovat a zkracovat, podle libosti. Já například už od září "píšu bakalářku". A to je fakt velmi náročná činnost, víte jak to leze do peněz?

Prvních 40 minut Breaking dawn part. 2

22. listopadu 2012 v 14:53 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Občas je člověku tak blbě, že dostane fakt divný filmový choutky. V 16 jsem patřila mezi fanynky Twilightu. Ano, přiznávám se, neviděla jeho smutnou úrověň hereckých výkonů hlavních postav, neuvědomovala jsem si, jaká to je blbost. Viděla jsem jen hezký herce (teď už ani to ne) v nenáročném filmu s pěknými písničkami. Ty další části, které přišly když jsem překonala krizový věk, už mi přišly blbé. Jenže když už něco rozkoukáte, chcete vědět, jak to dopadlo. (A jestli se někdo za ta léta naučil hrát) Takhle tedy vypadá prvních asi 40 minut filmu, který chtějí všichni vidět, ale stydí se za to... :)

Ai que pena

21. listopadu 2012 v 20:44 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Až se mě někdo zeptá, proč jsem ukončila své studium těsně před státnicema, asi mé odpovědi jen těžko uvěří. Neumím totiž správně rozebrat strukturu rozhovoru (ta první věta byla presekvence mého pomyslného rozhovoru, na kterou byste se mě zeptali, co se stalo, a já pak můžu pokračovat v základní sekveci, čili jádru pudla) a "procházku" po literárních archivech vidím taky velmi rozmazaně. ( Tuzemák za to asi nemůže)

osobnost v kočce

18. listopadu 2012 v 20:15 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Tak tedy dobrý večer!
Možná se vám to bude zdát divné, že taková osobnost jako je Dubious cat má potřebu zaplácávat svůj blogový vesmír další směsicí egoistických plků o sobě, ale stejně jako v matematice, i u Dubious cat existuje vždy nejméně jedna proměnná. Proměnná z hnědovlásky přes zrzku v blondýnu, proměná z docela chytré holky na blbku a naopak, flegmatika v tragéda a v neposlední řadě z rebela v čtenářku krásné.cz...True story, bro.

Jak si moje sebevědomí konečně vrzlo

5. listopadu 2012 v 22:32 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Ještě než začalo pořádně padal listí, vyděsila mne ledová bílá hmota padající z říjnového nebe. To zase bude bílý Haloween? Ptala jsem se chladného vzduchu. Bůh má dobrý smysl pro humor (však stvořil mě!) , ale dobře ví, že opakovaný vtip už není vtipem. Sněželo už loni.