Prosinec 2012

Zorena probuzená uprostřed vánočního snu...

22. prosince 2012 v 11:55 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Milí blogeři, taky jste tak mírně rozladěni z nového blogu.cz jako já?

Což o to, design je to hezký, ale absence newsfeedu od oblíbených blogerů mně prostě poněkud naštvala. Možná proto jsem využila poslední šance a rozhodla se též přispět to Temnářčiny soutěže, tentokrát o srdce čarodějky Zoreny. Ne že bych byla soutěživý typ, ale proč něco zase nenakreslit?

A kurva! Aneb jak se píše v AK

18. prosince 2012 v 17:20 | Dubious cat
Vážení přátelé, Pochybná kočička se oficiálně nachází v Mordoru, aneb v zemi, kde je věčná tma. Ona to vlastně není tak úplně země jako krajina, krajina, která je spojená s názvem vesničky, kde bydlí Helena Vondráčková s M.M., ale jako člen Autorského klubu se musím vyjádřit o svém stavu vzletně a poeticky. Jinak bych prostě řekla, že jsem v prdeli. (ale to se u členů AK kritizuje, takže tu větu zapomeňte)

Shit happens aneb šílený týden studetův

13. prosince 2012 v 22:45 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Měla jsem krásný sen. Ten sen obsahoval mou osobu s bakalářským titulem žijící v Praze a studující něco užitečného. Půlku soboty jsem strávila na pražském Albertově, kde sídlí UJOP, a na vlastní kůži si vyzkoušela, jak vypadá práce učitelky češtiny pro cinzince.
Slovo "učitelka" mi donedávna připadalo velmi sprosté, od té doby co se tak "živím" s angličtinou už méně, ale to, že mě to učení jazyků vlastně baví jsem zjistila teprve až teď. Ano, přiznávám se, chci být učitelka. Pro cizince. Už mi nevadí, že mojí jedinou možností na magisterské studium je UK čeština pro cizince, protože to je vlastně to, co chci dělat, ale bohužel se s tímto mým snem budu muset na nějaký čas rozloučit..Zkrátka tit-wait-for-it-ul.

Jak je to s tou kurvou v AK aneb o nesmyslech

5. prosince 2012 v 20:31 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Nemám ráda sníh. Ne že by se mi všudypřítomná bílá nelíbila, z vyhřátého pelíšku u okna se na ní docela hezky kouká, ale jako dítě slunce nemám příliš vřelý vztah k mrazu. Letos se tento můj vztah ochladil o to více, co jsem se rozhodla dát přednost hezkým dlouhým nohám díky podpatkům před vlastním bezpečím. Řeknu vám, hradecký chodníky a vlastně chodníky obecně trpí na přítomnost děr v množství větším,než je v pořádným pornofilmu...