Když budete hodní, dostanete písničku zdarma!

30. ledna 2013 v 17:57 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Hned na úvod chci uklidnit všechny, kteří se snad mohli zaleknout názvu článku a začali mě podezřívat z upsání blogu ďáblu zvanému inzerce. Nebojte se, nic nikomu prodávat nechci. Chci vás ale upozornit na svojí oblíbenou kapelu, jež nese jméno Faketown. Narazila jsem na ně krásnou náhodou- na koncertě mých bohů Red Hot Chili peppers za mnou stál jejich zpěvák Kuba, a jelikož je to fakt sympaťák, dali jsme se v tom několikahodinovém čekání do řeči. Pozval mě na svůj koncert a já šla, a pak málem umřela nadšením. Takhle skvělou kapelu bych v našich geografických podmínkách fakt nečekala!


Jejich koncerty jsem zatím navštívila tři a na čtvrtý se chystám v úterý do Rockcafé. Pražští blogeři jsou tímto zváni, vstup je zdarma, tak toho využijte, ať máte nějakou kulturu. Mou reportáž z jednoho koncertu si můžete přečíst v našem JLK UHK časopiseckém počinu zvaném Kultur ( naleznete zde), kdybyste se o nich náhodou chtěli dozvědět více než to, co mají na Bandzonu.

Proč byste se o nich měli něco dozvídat, ptáte se? Máte pravdu, Kočička vám o nich píše maličko zjištně. Tato kapela je přihlášena do soutěže Hard rock Rising, the global battle of the bands 2013 pořádaný serverem Reverbnation. Když uspějí v prvním celorepublikovém kole, budou mít šanci dostat se "ven". A oni by si to setsakramentsky zasloužili, a proto vás žádám, milí čtenáři a blogeři, buďte tak hodní a stáhněte si zdarma jejich písničku beermind, která je mimochodem mou nejoblíbenější, čímž pro ně budete hlasovat. Vše, co musíte udělat je kliknout na tento odkaz a užít si hudebního dárku!

Nejen já, ale hlavněkluci z Faketownu vám budou hodně vděční a narozdíl ode mě, oni se vám za hlas mohou odměnit parádním cédéčkem, klipy a koncerty. Vždyť nebyl by to krásný pocit jednou vědět, že právě díky vám se stala jedna skvělá kapela veleúspěšnou?

Díky!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danny Danny | 3. února 2013 v 10:50 | Reagovat

Staženo, pouštím si to tak třikrát denně mezi várkami Johna Frusciante a In Love Dying :D
Hlavně se mi na Beermind líbí to hraní, zpěv nedokážu moc ocenit kvůli tomu, že příliš nechytám slova...

2 Gabriel The Catalyst Decay Gabriel The Catalyst Decay | E-mail | Web | 5. února 2013 v 22:11 | Reagovat

Okay, ale jestli to bude nějaká srágora, máš to spočítaný :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama