Červen 2013

Challenge Accepted 2: snový dort

30. června 2013 v 12:05 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Jsem strašně nešikovná, co se týče přesně nalajnované práce, ale jakmile mohu použít kus sebe, abych vytvořila umělecký kuskus, není to až tak zlé.
Nedávno má stvořitelka přišla domů s časopisem plným nechutně krásných dortů. Říkám nechutně, u jídla to asi není správné slovo, ale vy byste si ukrojili kus z něčí několikahodinové práce, když má fakt toxickou barvu? V tom nekonečném víru barevných a někdy až neuvěřitelných dortů přišel nápad. Sestřenka se transmutovala do tříletého stvoření. Challenge accepted!

Jolanda, the Mis(s)fortune teller aneb mikropovídka s obrazovým doprovodem

26. června 2013 v 16:44 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Nejsem povídkový typ. Možná to bude proto, že v podstatě vůbec neumím psát, ale i přesto se občas stane, že něco naškrábu. Obvykle to moc nemá hlavu a patu, ale vzhledem k tomu, že jsem za tu dobu, co jsem hodnotila TT na blogu, přečetla už velké množství povídek druhu exkrementus magnificus, si myslím, mohu dovolit jednou za čas také něco publikovat. Včera jsem totiž dostala chuť kreslit, a když jsem dokreslila, napadlo mě, že bych svému zmutovýtvoru mohla dát nějaké to story. Byly tak dvě ráno.
Nakreslený (vý)tvor jsem nazvala - Jolanda, the Mis(s)fortune teller, "povídka" zatím název nemá..A asi nikdy mít nebude.To samé platí o pokračování, leda že byste moc chtěli :)
P.S: Obrázek focen foťákem, aneb snad již nemusím nic říkat o tom našem scaneru...

apokalyptická báseň jedna báseň

25. června 2013 v 21:43
Včera jsem měla poněkud "divou" náladu zahrnující touhu po psaní. Takže co takhle si po včerejší slovní ejakulaci dát trochu poezie beze smyslu, jejíž smysl je hluboký jako propast Macocha? (Kterou jsem opět nikdy v životě neviděla) Možná je třeba říct, že bylo kolem jedné ráno a hrozně moc pršelo.. To jen tak na okraj, jak by řekl docent Koblížek, jehož už asi nikdy neuvidím. No co, alespoň se to příležitostně rýmuje.

Večerní chvilka s kapkami ejakulátu

24. června 2013 v 23:05 | Dubious cat |  Automatickosurrealistické výlety do kočičího podvědomí
Milý blogísku,

začínám mít pocit, že po době týdenního celibátu začali andělé tam nahoře honit brka jak o závod a topí nás ve svém ejakulátu. Je to nuda. Od rána do večera si nebe zpívá takovej ten sprostonárodní song, jistě ho znáte ( " Co mi to vytéká z močové roury? Co jsem to pochytil od ňáké coury? Vytéká, vykapuje, trenýrky zaplavuje... Nedá se nic dělat, mám kapavku!") a mě už to fakt nebaví. Možná si říkáte, jaktože tak křehké a téměř němé stvoření zná takové debilní písničky, ale to není téma tohoto článku. Celou republiku totiž bere tenhle Nečas. Chudák. Měl si vzít příklad z andělů a taky si ho vyhonit sám. Cožpak neví, jak jsou ženský pitomý?

Blgr Bc. aneb sexuálně neaktivní tuleň

21. června 2013 v 12:20 | Dubious cat
Bílý trička jsou fajn, vypadaj dobře jak na porcelánu tak na keramice, avšak musíte dávat pozor, co v nich děláte. Například takové odpočívání v trávě není příliš dobrý nápad, tedy pokud si to tričko perete sami. Ať ta paní v reklamě říká co chce, s tím umělým úsměvem hodným amerického béčkového filmu, Vanish ani nic podobnýho to nevypere. Co říká strýček google plný bydlenek? Citronová šťáva! Ale nic moc... Co třeba Sav(k)o? Existuje ten týpek ze Superstar vůbec ještě? A kterej to vlastně je? No každopádně už jsem "bachelor". Víte co ten výraz znamená?