Konzerva- ty- v ní? Těš se, Batmane!

9. září 2013 v 16:22 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Říká se, že ženy rády postupně přetvářejí své partnery k obrazu svému. Nenápadně jim kupují oblečení, které si myslí, že by měli nosit - například má matka občas přesvědčí mého konzervativního otce na něco barevného z oblíbeného španělského obchodu. Některé zas přesvědčí svého milého na zkrácení či naopak prodloužení vlasů, zkrátka - dalo by se říct, že u muže není důležité jaký je, ale jaký by mohl být, čili jak je tvárný. Jenže co když náhodou naleznete partnera, který je už sám o sobě (skoro)dokonalý? (Ano, takový vážně jsou!) Změní on vás...


Ještě nedávno jsem byla poněkud extravagantnější, co se týče oblékání a make-upu, tedy v případě, že jste nikdy neviděli Christinku Machart či Monicu Otmilli, na ně jsem nikdy neměla, ale za posledních 9 měsíců se můj styl poněkud zakonzervoval.
Nejraději bych nosila pouze jednobarevné kusy oblečení, elegantní, bez nápisů, nepastelové odstíny. Má blonďatá hříva, pokud se mé vlasy dají v této realitě hřívou nazývat, se vrátila zpět na prapůvodní hnědou. Hloupá světlovláska existuje už jen na fotkách. Chytrá chladná Sněhurko, vítej! (I když, Sněhurka měla porcelánovou pleť, což ta moje díky hormonálním změnám momentálně připomíná spíš porcelánového dalmatina s červeným přelivem. Ale make-up jsem už holt tak nějak přestala používat, jelikož jsem přeci krásná a nejkrásnější tak, jak mě genetika náhodně vytvořila. )

Těžko říct, jestli je to tím mým stárnutím a titulem (pche), nebo se měním díky dobrým vlivům své lásky, pravdou ale je, že si čím dál víc uvědomuji, že jsem opravdu konzervativní. Nelíbí se mi, když muži nosí růžová upnutá trička, nebo když mají košile s květinami, v upnutých legínách mě odpuzují obě pohlaví. A teď si představte, že můj bratr, který se nazývá crazy týpkem, a jeho/moji kamarádi se do něčeho takového hodlají navlíknout a skákat do Vltavy v Batmobilu!

Jo, RedBull Letecký den se blíží a blbnutí okolo RedBat týmu vrcholí, a to je ten okamžik, kdy najednou můj konzervatismus přetéká a následně dostává na prdel a já chci konat zlo: Můj bratr si bude v upnutých legínách, na nichž bude mít slipy (Bože!) hrát na Batmana, jeden kamarád rovněž upnutě na Robina, dvoumetrový týpek, kterého neznám na catwoman (No dobře, still better love story than Twilight)... Nemůžu jinak, než pomoci Panu Tučňákovi jako Travička Ivy! ( Jistě budu v upnutých zelených legínách vypadat nejlíp)

Běhala jsem tedy celé odpoledne po městě a sháněla potřebné rekvizity na můj superevilish kostým. Muhaha, mé staré já se probouzí. Když si chce Batman udělat v den mojí promoce párty pro Batmobil, pak na sebe strhnu veškerou pozornost a všechny okouzlím. Ale aby se neřeklo, že jsem zlejší než doktor Zloun: Zde jest odkaz na facebookovou stránku RedBat tým, takže kdo by měl zájem, může se podívat a kdybyste chtěli být hodní, tak jim to okomentujte. 22.9.2013 se můžete podívat, jak tento tým soupeří s 39 dalšími magory na Dvořákově nábřeží. Travička Ivy přijde taky!


Vzhled ale není jediné, co se u mě mění. Tento víkend jsem překonala svůj celoživotní strach a odpor k pojízdným plechovkám a rozhoda jsem se jejich řízení pokořit! Konzervy na kolečkách na mě valí světla -už i ty? Ano, už to tak vypadá, že je konec s výmluvami na ekologii... Nějak holt umřít musím, tak proč ne na silnici?


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 10. září 2013 v 12:41 | Reagovat

Opět úsměvný článek. :-)

Budu držet palce s tím RedBull leteckým dnem. Bude to určitě legrace. Hlavně ty všechny kostýmky. :-D

2 Sentencia Sentencia | Web | 11. září 2013 v 10:29 | Reagovat

Koukala jsem na fotky na fb, že jsi trošku změnila styl. Podle mě to ale není hlavní zásluha přítele, i když na tom má určitě vliv. Vkus a styl se zkrátka mění a kdyby někdo mému šestnáctiletému já řekl, co budu nosit o 7 let později, tak by se mu krutě a nelítostně vysmálo a ještě ho možná seřvalo, že si z něj dělá srandu. :) takže asi tak. Podle mě je nejdůležitější to, aby se člověk oblékal tak, jak chce on.. a ne, jak chtějí druzí :)

3 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 17. září 2013 v 18:27 | Reagovat

Jako paní Galadriel ti to moc slušelo! :-)

Otázkou zůstává, zda se v nové image cítíš dobře a pořád tak, že jsi to ty. Pak totiž není co řešit.

[2]: No vidíš, moje aktuálně šestnáctileté já se pořád drží svého stylu už třetím rokem a pevně věří, že nějaká velká změna mě nečeká. Tvá poslední věta nese dost pravdy, člověk by celkově měl být především takový, jaký chce on sám být, a ne se stávat loutkou v rukou okolí. Ne vždycky to tak ale jde...

(P.S. Ve slově Otmili obsahuju jen jedno l. ;-) )

4 Monica Otmili Monica Otmili | E-mail | Web | 17. září 2013 v 18:29 | Reagovat

[3]: Zapomněla bych na ty muže v růžových tričkách, v tom jsme za jedno. A legíny? Nevím, jak ve světě, ale u nás si nejspíš půlka národa myslí, že to jsou normální kalhoty. Jenomže to nic nemění na skutečnosti, že je to (cvičební úbor a) spodní prádlo ve stejné funkci jako punčochy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama