Naplavená Kočka a její hříchy

21. května 2016 v 19:55 | Dubious cat
Milý blogísku, zhřešila jsem, Už 5 dní jsem neměla žádný alkohol, ale za to jsem dnes vykouřila dvě cigarety. Ale jenom lehký. To ovšem není můj největší hřích. Dobře víš, jaký je můj vztah k hipsterství, už jsem Ti to zmiňovala několikrát, ale přesto jsem dnes šla na hipsternáplavku, na hipster veganské farmářké trhy a na restaurant day, což bude asi taky dost hipster věc. Skončím v pekle, ale bylo to moc fajn!

Za všechno může Lou Fanánek a trpaslíci. Když jsem si před 4 měsíci vybírala lokalitu svého nového bydliště, netušila jsem, že je moje část spjata se zrodem Tří sester. Tu kapelu tak nějak přirozeně nemám ráda - její texty mučí moje podvědomí už pár let, neboť vy-možná-víte- kdo se v nich celkem vyžívá a bohužel je i rád zpívá. (Hrozná kombinace.) Jakmile někdo řekne " Je strašlivý vedro" můj mozek exploduje, protože si automaticky doplní "..a můj mezek Pedro...". Ne, český punkrock není moje parketa. Bohužel, bydlím jen pár stovek metrů od místa, kde si drahé sestry udělaly narozeninový Open air festival. Od včerejšího dopoledne se nacházím v totální punkové agónii, protože se snažím věnovat ukončení svého studia a do toho se mi pletou zvuky, které připomínají soulož Pepy Vojtka s Miley Cyrus, když byla nejvíc punk. Chápu, že tato hudba má své fanoušky, možná kdybych byla mezi nimi, pařila bych ze všech nejvíc, ale když chcete pracovat, prostě v ás to normálně sere.

V naivní představě, že po desáté hodině skončí vystoupení Ivana Mládka ( wtf!) , jsem se utěšovala poslechem Jaymese Younga, jehož hudba ve mě vzbuzuje návaly kreativity a přečkávala jsem punkové běsnění s pastelkami v ruce. Bohužel skončilo až kolem půl druhé ráno a to jsem už byla mrtvější než punk.

Dnes jsem tedy snahy o studium tak trochu vzdala. Jelikož se neumím koncentrovat v takovým bordelu, přijala jsem raději nabídku jedné milé kamarádky a šla jsem se s ní podívat na Náplavku a její trhy. Bylo nádherně. Přistihla jsem se, že si pozorování stánku s veganojídlem docela užívám, nejvíc mě ovšem bavilo ochutnávání francouzského cideru a slané galetty. Jelikož byl ale Restaurant day, rozhodly jsme se vyhledat jedno z takových míst a vydaly jsme se do hlubin Vršovic. V nenápadném domě s nenápadným průchodem se nacházely vietnamské ženy, které se nebály ukázat zvědavému lidu své kuchařské umění. Obvykle bývám poněkud konzervativní, co se týče neznámého jídla, ale dneska jsem měla chuť zkusit něco nového. A bylo to fakt geniální! Sice jsem neudělala vůbec nic pro svojí budoucnost studijní, ale koho to štve. Život je moc krátký a krásný na to, abych seděla doma a poslouchala Visací zámek a spol.

Možná si říkáte, noc je ještě mladá, ale to je Pochybná Kočka taky. Je čas vydat se za party crew do Žlutých lázní a porušit svůj nealkorekord poslední doby. Hrozně riskuju, ale kdo neriskuje- neziskuje. Je čas pařit, protože Lou Fanánek a jeho crew za pár minut začínají a já to fakt slyšet nechci!


P.S.: Toto jest včerejší dílo mé agónie. Adam a Eva utíkající ze země bez hříchu v alternativním vesmíru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Standa Standa | Web | 22. května 2016 v 1:06 | Reagovat

Ty ještě začneš na starý kolena kouřit, prosimtě.

2 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 22. května 2016 v 1:12 | Reagovat

[1]: na mladý kolena! A nezačnu! Teď jsem odolávala celý večer! :)

3 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 22. května 2016 v 8:16 | Reagovat

Já byl na náplavce na blešáku; koupil jsem si prvorepublikovou krabičku s prášky proti bolestem.

A&E je povedený obrázek.
Výborný je ten rolling stone v zádech.

4 Standa Standa | Web | 22. května 2016 v 9:56 | Reagovat

[2]: Už to, že musíš "odolávat", mluví za vše :P Já jsem odnaučenej, chápeš, takže jsem teď největší bojovník proti tomu :D

Každopádně mi ty tvoje kouřící začátky připomněly, co jednou prohlásil Zeman:

"Chtěl bych vás upozornit, že já jsem začal kouřit až ve 27 letech, když se můj organismus plně vyvinul a tabák vůči němu nebyl nebezpečný. Dovolte mi, abych vašim dětem doporučil obdobný postup. Aby počkaly do 27 let a potom kouřily zcela bez rizika" :D  :D  :D

(Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zeman-na-navsteve-kutne-hory-dip-/domaci.aspx?c=A131016_175142_domaci_klm)

5 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 22. května 2016 v 10:56 | Reagovat

[3]: Chceš říct, že jsme byli možná ve stejný čas na stejném místě? Příště budu pozorovat a hádat, který z mužů jsi ty:)

[4]: Tak to mám ještě 2 roky čas:D Ne, díky za připomenutí toho strašnýho člověka, už cigarety nebudu ani vdechovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama