O fotbale, mužích, sexu a tak vůbec

15. června 2016 v 0:53 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
V tuhle chvíli, kdy píšu tenhle příspěvěk, nejsem tak úplně střízlivá. Já vím, je úterý, pardon, středa, prostředek týdne a slušný holky by vůbec neměly chodit domů po půlnoci. Já obvykle chodím brzo ráno. Tomu se říká svoboda. Svoboda. Hm. Řekla bych, že jsem poslední dobou svobodná až moc. Tak moc, že se bavím i s cizími lidmi, kteří nejsou imaginárni, virtuální nebo platící...


Rozhodla jsem se, že budu naprosto svobodná a nezkrotná. V neděli jsem díky fotbalu v Riegráčích ( jaký to oxymoron pro Dubious cat 1.0) potkala skupinku mladých lidí z Německa, Norska, Libanonu, Sýrie a Irska. Jelikož se mi fakt nechce plnit své studijní povinnosti a fotbal jsem si tak nějak už zamilovala, neváhala jsem ani minutu, když mě jeden z mých blízkých přátel pozval na společné fandění do beer garden. Jelikož je to beer garden, pila jsem docela dost piva. Však jsem nebyla jediná. Ale rozhodně jsem byla jedna z mála, kdo fandil v podvečerím zápase Irům. Já Iry miluju a k mé velké radosti se jich v Riegráčích vyskytovalo hodně. Seznámila jsem se s nimi při zápasu Německa s Ukrajinou.

Byla to docela legrace. V poslední době jsem neskutečně komunikativní a společenská, takže jsem neměla problém se seznámit i s česky mluvícími muži, ale přesto mám raději výzvu v podobě cizinců. Výzvu oné skupinky, ke které jsem se dostala, jsem ale i v lehce omámeném stavu odmítla. Syřan, předstírající, že je gay, se mě snažil ukecat, abych políbila jeho kamaráda z Norska. Je fakt, že byl Norek roztomilý, ale bylo mu asi 19 a já mám nějakou hrdost, sakra. Odolala jsem. Kdo ale neodolal byla asi dvacetiletá lesbická Libanonka, která se zčista jasna objevila vedle mě, objala mě a políbila na tvář " I couldn´t resist you" řekla. Tak určitě. Raději jsem se přidala k Irům a později zpět k svým přátelům, kteří mě líbají jen při vítání a loučení. Zas tak nespoutaná jsem si totiž ještě nepřišla.

I dneska to bylo fajn. Měla jsem chuť se opít. Nedá se říct, že bych byla nějak nešťastná, ale extrémně šťastná taky nejsem. Miluju svou samotu, ale přesto jdu ven při každé příležitosti. Jsem ráda středem pozornosti. Jsem ráda zajímavá. Seděla jsem u jednoho stolu se svým kamarádem Belgoněmcem a jeho kamarádem Portugalcem a kamarádem jeho kamaráda (Němco-galcem). Tak nějak přirozeně jsme fandili Portugalsku. Teda oni. V okamžiku, kdy dal Theodor Bjarnason gól, uslyšela jsem volání své vikingské krve. ( No jo , podle genetických testů moji předci byli Vikingové. Tolik k mé stále vzrůstající lásce k severským mužům) Samozřejmě jsem musela, naprosto zbytečně, říct nahlas, že je dotyčný fakt sexy, což se třeba o Ronaldovi říct nedá. Nemám ho ráda. V bulváru říkají, že je homosexuál. Je mi to jedno, jestli má raději to či ono. Působí na mě jako děsnej čurák. Ježišmarjá, já jsem ale zase sprostá!

Přemýšlím, jak působím na lidi. Je mi totiž zase všechno jedno a říkám, co mě napadne. Bjarnason je sexy, němčina je sexy. Nevím, jestli jsou víc sexy opalení Portugalci nebo bledí seveřani. Odpolene jsme s muži probírali BDSM. Myslím ,že je každému jasný,že jsem tak trochu frustrovaná. I mně. Jen nevím, co s tím budu dělat. Nechci příliš zvyšovat své skóre a stát se "sběratelkou penisů". Protože pokud bych jí byla, začala bych svou pozici brát dost seriózně. A to nechcete. Praha je příliš malá. I přesto, že tak trochu nejsem ve své nejlepší formě, mi Němcogalec řekl, že ho baví si se mnou povídat a že doufá, že se ještě uvidíme. Tak je to asi dobrý. Nejspíš byl opilejší než já. Mám novou oblíbenuo písničku. Jmenuje se Fuck it all. A taky že jo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 15. června 2016 v 4:32 | Reagovat

Víš, podle toho, co píšeš, si tě představuju jako holku, která se na každého usmívá, když má dobrou náladu a která se na každého mračí, když má menzes! S takovým přístupem tě sice nikdo nebude nenávidět, ale ani nikdo vřele milovat a vlastně všem chlapům budeš tak akorát u zadku. Dokud nastavíš, dokud poslouzíš, budeš dobrá, jinač baj baj!

Zapracuj na sobě a míň pij, zlatíčko. Nebo mnohem víc. Buď dávej všem nebo nikomu. Hlavně se sebou nenech pořád orat, pač Seveřani jsou vyhlášení tyranové. Za těma pomněnkovými očima a chlapeckými vlásky se vlastně skrývají odpudivé, manupulativní bestie, které neváhají obětovat poslední zbytky tvé důstojnosti či snad důvěry, aby ji zesměšnili! :) Tak či onak je chybou se orientovat na špatné chlapy. 8-)

2 Fredy Fredy | Web | 15. června 2016 v 9:27 | Reagovat

pěkný blog :-)

3 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 15. června 2016 v 11:03 | Reagovat

[1]: hehe, v první části máš pravdu,s druhou to záleží. Já se musím snažit být milá pořád, naštěstí mi to jde, i když mi není dobře. Ale pokud jsi osoba mně blízká a nechováš se ke mně v kritické době mile, tak samozřejmě ten úsměv zmizí rychle. Ale chlapi se taky pořád netváří mile.Někteří vlastně vůbec. ( A je to sexy. Někdy.)  

Věřím, že až se mi b září podaří osvobodit od tyrana - vzdělání, tak budu schopná se rozhodnout, jestli budu pít míń nebo víc. Doufám v první možnost, ale člověk nikdy neví. Asi záleží, jakého tyrana potkám. ( Seveřani jsou hezcí na pohled, ale máš pravdu, jejich nátura je trochu brutálnější. Ale znám pár takových, kteří jsou skvělí. Každej chlap může být stejně  špatnej, nezáleží, odkud je.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama