Červenec 2016

... Protože jsem sebestředná a všechny to zajímá aneb o občance

25. července 2016 v 20:41 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Kdybych neměla blog, byl by tento den strašně nezajímavý. Napsala bych asi o 30% víc z mé diplomky, ale jelikož žiju sama, neměla bych komu říct to, co můžu vklidu napsat na blog. Dneska jsem si totiž byla vyzvednout nový občanský průkaz. Ano, to je ta kartička, na níž zákonitě i modelka musí vypadat jako debil. Je to za trest. Naštěstí už jsem dost stará na to, abych ten kus plastu nemusela vytahovat při každé návštěve hospody.

Výlet do města, které neexistuje aneb o mé ztrátě panenství

24. července 2016 v 21:43 | Dubious cat |  Imprese z žirafího plamene
Byly doby, kdy jsme na blogu žili vtipem, že Brno je mýtické město, které neexistuje. To, že někteří blogeři toto město uvádí jako místo svého bydliště, na tom nic neměnilo - v dnešní svobodné době můžete tvrdit, že bydlíte v Bradavicích a nikdo vás do blázince nezavře.Tak proč ne v Brně? Pravdou ovšem je, že se mi dařilo téměř 25 let o bájné Atlantidě pouze pouslouchat legendy. To místo se přece nachází v "Asii" a to je daleko pro někoho, kdo se usídlil ve městě, kde jezdí metro. Ale poslední dobou jsem dost odvážná a jak už všichni asi víte, často komunikuju s cizinci. Vlastně je učím. A na Brno občas přijde řeč. Vždycky se dost zasmějeme, protože víte co říkají Pražáci o Brně, že ...

Jsem (doplňte prefix)jetá aneb lásky jedné hnědovlásky

22. července 2016 v 23:36 | Dubious cat
Milý blogový deníčku, vím, že sis už mohl začít myslet, že se moje tělo již nějaký ten pátek rozkládá někde v poklidu ve spařené trávě, protože v jaké jiné by taková kočičí pařička měla ležet, ale není to pravda. Dobře víš, že se snažím být zodpovědná. Ale jenom co se týče psaní diplomky. Že ještě není napsaná a odevzdávám za tři týdny? No vždyť jsem, říkala, že se snažím. Pravdou je, že jsem si naivně myslela, že mě od psaní diplomky drží psaní blogu. Omyl, milý Watsone. Je to život. Sex ve městě se totiž neděje jenom v New Yorku, ale taky v Praze. Klidně i s New Yorčanem.