Den D. aneb Ich bin total bekifft.

15. srpna 2016 v 17:47 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Dneska přišel den D. neboli Den diplomky. To, že jsem ji i přes svůj poněkud divočejší přístup k životu napsala, je vlastně zázrak, když nad tím tak přemýšlím. Vlastně mi to řekla kamarádka, se kterou jsme šly doslova za 5 minut 15, tedy v nejzažší možný čas odevzdání, věnovat naše výtvory univerzitě, když jsem jí "ve zkratce" vyprávěla, co mě všechno za poslední měsíce potkalo. No dobře, spíš koho jsem potkala. Život single ženy je prostě fajn!


Přiznám se, že jsem včera večer pocítila lehčí záchvat paniky. Byl to vlastně po hrozně dlouhé době náznak nějaké emoce. Zjistila jsem totiž, že FF UK chce, abychom práci odevzdávali elektronicky ve třech souborech - zvlášť abstrakty a vlastní text. Když jsem tedy kopírovala abstrakty do nového dokumentu, zjistila jsem, že mám v tom anglickém chybu. DO PRDELE ! Abstrakt je samozřejmě hned na druhé stránce, takže mít chybu ještě před úvodem je prostě skvělá věc. Dobrá práce, Kočko! Doufám, že abstrakty nikdo nečte. Prosím! Stejně jsou dost abstaktní. Vážně. Totálně nezajímavý.

Takže jsem zoufale psala kamarádovi, aby mě rozptýlil. Podařilo se mu to. Ale i tak jsem se ráno probudila v 7 s pocitem jako bych měla jít dělat státnice hned. Ale tak daleko ještě nejsem. Naštěstí mi kamarádka dnes alespoň prozradila, že někde, vlastně ani neví kde, četla, že máme obhajoby a státnice 12. a 13. září. YES! To je ta nejlepší zpráva dne, protože jsem se za:

a) bála, že budu dělat zkoušku den po koncertu RHCP jako minule (Sedět před stadiónem a číst lexikologii, když tam někde uvnitř zkouší vaši bohové je fakt na nic!)
b) 12. září máme mít pedagogickou poradu, která je hrozně dlouhá. BŮH EXISTUJE!

Ale i tak si myslím, že by to nikoho nezabilo, kdyby dal ta konkrétní data do SISu nebo alespoň poslal e-mail jako to udělali v loni na pedagogice. Miluju UK, která už od září není v Praze! Jejich systém " hledej, Šmudlo" je prostě hrozně skvělý. Už půl hodiny se snažím tu informaci o datech Dne studijní nezávislosti najít. Ne, jsem asi úplně blbá.

Jinak byl ale dnešní den vlastně super. Dopoledne jsem měla lekci s N. ( Belgoněmec). Rozhodli jsme se, že naši původní trojku rozdělíme. Každý z mužů očividně touží se mnou studovat osamotě. Nestěžuju si. Miluju je oba a s každým mám trochu jiný vztah. Dneska to N. šlo perfektně. Dvě hodiny jsme si jenom povídali. Po 5 měsících studia češtiny! Vzpomínali jsme na krásná devadesátá léta, kdy nejvíc coolová děcka měla tamagochiho ( takže já ne) a hráli jsme pogy. Dospěli jsme k tomu přes pokémony. Jako malá jsem totiž sbírala magicový karty. Ještě je asi někde mám. Jó, to byly časy! Teď je každej loví na ulici. Jako já cizince.

Nejspíš mám v sobě nějakej cizinčí radar. Po lekci jsem měla schůzku s jednou kamarádkou z FF, která byla rok i mojí kolegyní. Mám ji hrozně ráda. Měly jsme se sejít v nějaké vegetariánské restauraci nedaleko Karlína, kde jsem učila. Na cestě z Karlínského náměsí k Bílé labuti jsem procházela kolem hotelu Jurys Inn. Zrovna z něj vycházel roztomilý černoušek. Nevím proč, ale usmála jsem se na něj. Občas to dělám. Nemá to nic společnýho s tím, že bych mu snad chtěla naznačit, že nemám nic proti uprchlíkům. Protože každej černoch je uprchlík, že. Bitch please! Jenže černoušek mi úsměv oplatil a zeptal se mě, jak se mám. V tu chvíli se k nám připojil jeho taky čokoládový kamarád.

Neměla jsem moc času, nechtěla jsem, aby kamarádka na mě musela dlouho čekat, tak jsme konverzovali za pochodu. Oba byli z Londýna. Fakt moc příjemní muži. J., ten který zareagoval na můj úsměv, zalitoval, že už dnes odjíždějí, protože si celou dobu přáli potkat "domorodce". Celé čtyři dny propařili jenom s dalšími cizinci. No jo, jaká škoda! Slíbíla jsem jim, že až přijedou příště, půjdeme někam spolu. Vyměnili jsme si tedy kontakty. Potom jsem J., který se , jak mi prozradil, živí jako IT, poradila, aby si vytvořil aplikaci Domorodec Go. Ten nápad se mu líbil. Já jsem totiž na cizince hodná. Miluju je. Kamarádka se mě zeptala, jestli bych náhodou nechtěla dělat profesionální společnici. No, asi bych si žila líp.

A když už jsme u toho - N. mi dnes dal skvělý dárek k narozeninám. Ano, dostala jsem SEŠKRABÁVACÍ MAPU! Jen nevím jestli ji využiji tak, jak jsem měla původně v plánu, nebo k tomu, k čemu je skutečně určená. V druhém případě totiž bude asi dlouho pokrytá barvou. V prvním případě, zdá se, má větší šanci. J A nebo bych prostě mohla zaznamenávat země původu mých studentů. To by byla aale seškrabaná skoro hned! Taky jsem dostala knihu, která se jmenuje " Dirty German. Everyday Slang from What´s up to F*%# off!" Jsem nadšená tím, že mí přátelé vědí, co potřebuju. Na možné budoucí rande s Němcem budu tedy velmi dobře připravená :

" Halo, Ich bin Krissy. Ich komme aus Florida. Ja, meine Bräune ist echt. Aber meine Mega-titten waren ein Geburtstagsgeschenk.." Má to jen jeden problém -Moje prsa jsou malá a taky echt. A taky se nejmenuju Krissy a nejsem z Floridy, ale to je už jenom detail. Takže raději při setkání s potenciálním seškrabatelem barvy na mapě řeknu jenom " Verpiss dich". Jo. Protože jsem hrozně hustá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 15. srpna 2016 v 17:55 | Reagovat

pěkný blog

2 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 15. srpna 2016 v 18:47 | Reagovat

Jak to tak čtu, jsem ráda, že už mám výšku a psaní diplomky za sebou:-) taky jsem z toho dostala exém než jsem ji dopsala :-D

takže gratuluji k dopsání:-) myslím, že většina učitelů čte jen úvod a závěr:-D

3 Elwin Elwin | E-mail | Web | 15. srpna 2016 v 19:02 | Reagovat

Odevzdávám v pondělí 22., od 13:00 do 15:00 (vnímáš tam tu krizi, jo?). Nejpozději ve čtvrtek jdu tisknout, prostě nejede vlak. Ale zas tvl, na poslední chvíli (ale líp než bakalářka, ta byla míň jak 24 h před odevzdáním), tak si připlatím.

Němčina mě hrozně pobavila, ještě pořád ji mám ráda, ale prej to přijde. Hele, státnice zvládneš. Prostě zvládneš. Obhajoba bude brnkačka. A potom to bude hotovooooo!!!!! :D

4 Dubiouscat Dubiouscat | Web | 15. srpna 2016 v 19:12 | Reagovat

[2]: To by bylo skvělý, kdyby ten zbytek nečetli :)

[3]: Vnímám tu krizi! Protože vím moc dobře, jak to je. Také jsem ve čtvrtek šla tisknout. My to zvládneme!!! :D

5 Elly Elly | Web | 15. srpna 2016 v 20:51 | Reagovat

Diplomky se děsím už teď a to teprve nad VŠ uvažuji:D O to víc mě to děsí, poněvadž bych ráda studovala Český jazyk...

6 Adela Adela | Web | 16. srpna 2016 v 4:11 | Reagovat

Přesně usmívej se na každýho! Takhle se právěže se seznamují lidé!

To jsem poznala až tady v New Yorku! Jedna z těch pozitivních věcí:-) úplně bych do Prahy přijela <3

7 Danny Danny | Web | 16. srpna 2016 v 18:18 | Reagovat

Tak si myslím, že nakonec budeš seškrabovat z mapy ty země, jejíž domorodí obyvatelé skončili u tebe v ložnici :-D
Abstrakty jsou hergot co?

8 stuprum stuprum | Web | 16. srpna 2016 v 19:35 | Reagovat

Černoušek už doufal, že na poslední chvilku sbalí kočku z Čech! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama