Jak dostat číču

13. září 2016 v 17:43 | Dubious cat |  Nadreálná osobnost kočičího čumáku
Jak by se nám asi žilo, kdyby existoval na každého člověka nějaký návod k použití? Osobně příbalové letáky a návody obvykle nečtu, protože jim stejně nerozumím, ale takového malého Průvodce pro potencionální partnery bych docela ocenila. Jo já vím, že od toho jsou tady horoskopy. Ale průser je, když neznáte svůj ascendent. A řekněte, kdo ho zná? Jelikož jsem ale tak extrémně lidi milující bytost, rozhodla jsem se těm, kteří by snad chtěli usilovat o nejdůležitější orgán Dubious cat, trochu pomoci. Tím orgánem myslím srdce, samozřejmě. Nebuďte takový prasata! Asi vám už není pomoci. Ale já se o to stejně pokusím.


Když už jsme u těch zvířat, Dubious cat je nejenom kočka, ale také lvice. Je tedy královnou, která vám může dát tak trochu do držky, pokud se naštve. Už jste se někdy pokusili donutit kočkovitou šelmu k tomu, aby vás bezmezně milovala alespoň 2 minuty? Ne? Zkuste to. Budete k tomu potřebovat trošičku dezinfekce. Kočičí náklonost je svatý grál, který si ne každý zaslouží.

Pokud se rozhodnete mojí náklonnost získat strastiplným šplháním, musíte to dělat chytře. Jelikož jsem tak trochu sebestřednou bytostí, rozhodně vám neublíží, když mě budete obdivovat. Nesmí to být ale pouhé " Ó Dubious cat, jsi tak krásná!", protože to je něco, co už dávno všichni víme. A hlavně za to nemůžu. Váš obdiv musí být originální. Ideálně mířený na něco, co jsem dokázala svými schopnostmi. No dobře, uznávám, že by se do toho dalo zahrnout i to, že jsem krásná. Namalovat si druhý obličej je totiž umění. UMĚNÍ!

To, že jsem pro vás zajímavá je hezké, ale samozřejmě to nestačí. Zajímat musíte především vy mě. Když kočce přinesete na hraní nějakou superkočičí obyčejnou hračku ze zverimexu, bude jí s radostí ignorovat. Však už to zná. Nechte ale na zemi igelitku nebo nějaký jiný nekočičí předmět a šelmička je lapená. Cokoliv jiného než to, co je v obyčejné nabídce, je lákavé. A tak to mám já s muži. Baví mě, když předem nemůžu poznat, co jste zač. Buďte tedy trochu záhadní. Čím déle mi bude trvat přijít na to, kdo jste, tím větší šanci máte, že se do vás zamiluju.

Koho že to ale vlastně chcete? Není ten, kdo se pokusí milovat Kočku tak trochu blázen? Možná že jo, přinejmenším někdo s poněkud sebedestruktivními sklony, protože Kočka dokáže jiné lidi pěkně ničit. Nemůže za to. I když by chtěla být dokonalá, má vlastnosti, které nepatří k těm nejpopulárnějším. Proto se může stát, že vás budu tak trochu štvát. Zde je přehled některých kritických bodů:

1) Ráda spím dlouho a hodně. O víkendech se prostě v sedm ráno nevstává! Ne a ne! Výjimkou jsou rána po pařbě, kdy se budím brzy "za trest". Chcete-li mě naštvat, vyčítejte mi mou "zahálčivost". Ale stejně vás budu ignorovat.

2) Nejsem extrémně ambiciózní, co se týče zaměstnání a vzdělávání. Ano, jsem skvělá a děsně inteligentní, ale já vážně nepotřebuju být "víc" než učitelka nebo se honit za dalším titulem. Nechci být Doktor, chci být Master! Až budu mít potřebu vydělávat víc peněz, půjdu pracovat do McDonaldu. Nebo KFC.

3) Nemám dokonalou postavu. Vysloveně anorektická jsem nebyla ani jako embryo, ale uznávám, že jsem v posledních letech asi trochu větší kus. Není to ovšem nijak tragické, mé BMI se stále drží mezi podvýživou a normálem. Vzhledem k mé výšce a (ne)velikosti hrudníku se vám ale může zdát, že mám trochu větší spodní partie. Dalo by se to jistě pořešit návštěvou ve fitness párkrát za týden, ale... To ani ve snu! Ledaže by to byla noční můra. Zkrátka na to pěkně seru. Sice si možná někdy "postěžuju", že jsem tlustá, ale odmítám se přizabít nějakým sportem. Pokud mi explicitně řeknete, že jsem přibrala nebo že jsem snad příliš sádelnatá, riskujete jistou smrt. Kočku nesmíte kritizovat. NIKDY!

4) Jsem společenská. Miluju společnost a společnost miluje mě. Své kamarády nemám v plánu vynechat ze svého života. Ano, kamarády. Muže. Dubious cat se ve společnosti mužů cítí velmi dobře. Musí to být ale čistě mužská společnost. Jakmile se ve skupině objeví další samice, moje pozice alfy je ohrožena. A to nemám ráda. Kafíčka s kámoškou provozuju samozřejmě taky, i když většinou je to spíš pivo. Ale ty ženy, které mám ráda, rozhodně nejsou typické ječící slečinky. Je ovšem nutné zmínit, že pokud byste se snad vy chtěli pohybovat ve skupině, kde se vyskytují další ženy, budu trochu divá. Holky, které se vyskytují v mužské partě jsou vypočítavé bestie a nedá se jim věřit!

5) Važte slova. Kromě toho, že nemám ráda, když mě někdo kritizuje, nerada slyším z mužských úst jisté výrazy. V normální komunikaci nejsem žádná citlivka, "kunda sem, kunda tam" se i v mém slovníku taky někdy objeví. Záleží jak moc často přicházím do kontaktu s osobami, které mě iritují. Pokud ale dojde na intimní kontakt, doporučuji vám držet hubu. Nedávno jsem měla o tom diskuzi s Márvym, který je momentálně ve fázi smazaného blogu. Slovo PIČKA označuje nesnesitelnou ženskou, ne mé intimní partie! Já vašemu přirození taky neříkám "čurák". Nelíbí se mi to. Ne že bych k sexu potřebovala svíčky a podobný blbosti, který se dějou v romantických filmech, jsem přece šelma a dál to rozvádět nebudu, ale mluviti stříbro, mlčeti zlato. A já mám zlato ráda. Ale zlatokopla nejsem. Fakt ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miloš Miloš | Web | 13. září 2016 v 21:35 | Reagovat

Nejdůležitější orgán, srdce mě opravdu nenapadlo.

2 Dubiouscat Dubiouscat | E-mail | Web | 13. září 2016 v 22:02 | Reagovat

[1]: Bez srdce neprokrvíš mozek ani to... další orgány... :) A tak nějak nežiješ,že.

3 Čerf Čerf | E-mail | Web | 14. září 2016 v 7:14 | Reagovat

Tyhle návody k použití jsou většinou dost zavádějící a jejich hlavním cílem je získat alibi pro případ, kdyby uživatel náhodou zešílel. Ale - popravdě - běda, když nezešílí! :-)

4 stuprum stuprum | Web | 15. září 2016 v 3:33 | Reagovat

Kdo je tlustý jak špalek, ať hodí klobásou. Jaképak cviky. :)

5 Danny Danny | Web | 17. září 2016 v 16:00 | Reagovat

Mně to teda připadá jako velmi přijatelný seznam! Celkem Kočka nenáročná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama