Život po "tom" a jiné katastrofy

12. října 2016 v 18:05 | Dubious cat
Před měsícem jsem obhájila svou diplomku. Je neuvěřitelný, jak ten čas letí. Každý, koho teď potkávám mi říká, že se mi určitě hrozně ulevilo, když už teď nestuduju a já se vždycky začnu smát. Pravda je, že domů obvykle chodím o půlnoci nebo po ní a ráno vstávám a pracuju do večera. Život "po tom" je ještě extrémnější než přistuduju. Za poslední 3 týdny se toho stalo hodně. Ale neměla jsem čas. Jsem v polozombie stavu, promrzlá na kost, ale mám hroznou chuť žít!


Ještě než začal nový semestr a já už věděla, že budu učit dva kurzy na jednou a soukromé studenty, tak nějak jsem tušila, že se může stát nějaká katastrofa. A taky že jo. Ale úplně jiného charakteru, než jsem si dokázala představit. Už druhý týden bojuju s pocitem absolutního vyčerpání a nakřáplosti, který léčím lehkým alkoholismem. Ach ty večerní kurzy! Jenže po 12 hodinách v ústavu si prostě potřebujete trochu vymazat mozek a mluvit jiným jazykem než je ten váš na úrovni A1. Miluju začátečníky, ale je to náročný. Celý den používám jednoduché věty a vyslovuju pěčlivě každé slovo. Není tedy nic lepšího než jít pak s několika statečnými a nrutálně zajímavými lidmi ( no dobře, muži) na "jedno" a pořádně si plynně zamlít. Jo, moji studenti si asi myslí, že je učí alkoholička. Ale docela mě v tom podporují. Já jsem prostě já. Děsně cool.

Minulý týden jsem byla venku každý den kromě středy. To jsem se cítila nemocná a hrozně se těšila, že si dám sprchu, uvařím čaj a nebudu dělat nic. Jenže ani jedno z toho nebylo možné, protože na mě čekala ona tušená katastrofa. Čtrnáct let starý bojler v mém bytě totiž začal mít problém s inkontinencí. No vlastně hůř. Jakmile jsem zapla vodu, ve snaze umýt nádobí, začaly se z něj ozývat hrozivé zvuky. Za chvíli se k nim přidal zvuk tekoucí vody. Bojler si zahrál na Niagárské vodopády. Výsledek byl tedy ten, že jsem až do pondělí byla absolutně bez vody. Můj domácí naštěstí sehnal nový bojler a instalatéry rychle. Já ho za odměnu ani nevytopila, protože jsem situaci začala řešit včas. I tak jsem ale celý středeční večer strávila sušením podlahy a řešením nedostatku tekutin. Doufám, že se zas chvíli nic dít nebude.

Minulá středa byla vůbec strašnej den. Víkend před tím mě " ulovil" na ulici jeden Čech. To byl ten den, jak bylo "něco ve vzduchu" a chlapec trval na tom, že si dáme rande. Jelikož neumím říkat ne a nechtěla jsem někoho odmítnout bez toho, aniž by měl šanci, protože se, když jsme se potkali, nezdál být úplně blbej, souhlasila jsem s tím, že se sejdeme. Vyčerpaná z práce, absolutně netoužící s někým mluvit, protože večer jsme měla další lekci, jsem strávila dvě hodiny v totální agónii. Obvykle jsem na lidi milá a usmívám se, ale mám pocit, že nic nemohlo chlapci nasvědčovat, že bych po něm toužila. Navíc mi řekl, že je moje práce hrozně snadná!! Když se mi podařilo vysvětlit, že už bych potřebovala jít domů, připravit se na svou následující lekci a chvíli nemluvit, trval na tom, že mě doproví. Byla hrozná zima a chlapec se toho snažil využít. Vysmekla jsem se jeho objetí. Když se konečně dostavil moment, kdy jsme se mohli rozloučit, chtěl mě líbat. Odtáhla jsem se. Ty mě jako nedáš pusu? Zeptal se nechápavě. Ne! Řekla jsem důrazně. Dost jsem si byla jistá, že potom mu musí být jasný, že to rande asi nebylo tak super, ale on to nevzdával a snažil se naplánovat další. Druhý den mi poslal sms s básničkou. Že jsem úžasná, na však víte. A tak jsem se definitvně rozhodla, že období schůzek s různými muži je čas ukončit. Je ale pravda, že tento chlapec není jediným důvodem.

Rozhodla jsem se totiž, že mi vlastně chybí studium a je čas se naučit nějaký nový jazyk. Zamilovala jsem se do hudby jednoho španělského zpěváka a tak jsem se rozhodla pro španělštinu. I když musím přiznat, že jsem se tak rozhodla v zápalu konverzace s jedním moc milým španělem (A.), s kterým teď vlastně "tak trochu" chodím. To, že by mě mohl učit španělsky právě on, jsem nadhodila ve vší počestnosti a přisahám, že na to, že je hrozně super a pohlednej jsem ani nepomyslela. Prostě jsem toužila po studiu. Fakt!! Když jsem ovšem o svém záměru, učit se španělsky od rodilého mluvčího u piva, řekla svému kamarádovi N., vysmálsel mi, že to nemůžu fungovat. Že prej mě určitě bude chtít chlapec sbalit. No, chtěl. Ale já jsem byla rychlejší!

Můj letní výcvik ze mě totiž udělal ženu cílevědomou a nehroženou. Během naší lekce, která byla mimochodem moc fajn, jsme narazili na otázku " pracuješ nebo studuješ", která je prá známka flirtu. Alespoň to říkal on. Potom jsme se o tom začali bavit a A. řekl, že se mnou ale nehodlá flirtovat ( protože raději nebudu říkat, kde a jak jsme se pznali, ale všichni víte, co dělám). Já jsem řekla, že já rozhodně taky ne.

Když jsme se rozhodli naší lekci ukončit, pili jsme pivo a jen tak jsme si povídali a došla řeč na tetování. A. totiž jedno má.. Byla jsem zvědavá a chtěla ho vidět. Cukal se. Nakonec ale povolil a ukázal mi svého nádherného lva na lopatce. Jako lvice jsem tomu nemohla odolat. Vstala jsem, že se musím podívat zblízka a šáhnout si na něj (to tetování.) A jak jsem za ním šla, jako správná kočka, dívala se mu do očí, řekl mi, že by mě rád políbil. Neflirtování nám zkrátka nevyšlo a už týden jsem šťastná zase trochu jiným způsobem. Neuvěřitelně si rozumíme (a to je španělská angličtina fakt záhul). Je to umělec. Jsem ztracená. Každým dnem cítím, že bych se mohla brutálně zamilovat. Ale na všechno je času dost. Hrozně mě baví. Jen díky němu jsem ještě neumřela vyčerpáním, protože mě nabíjí. Jen díky němu jsem sama sebou. Včera mi dokonce povolil flirtovat s jinými muži, protože si všiml, že jsem lovkyně, ale věří mi. Panebože, může to být ten pravý? Estoy loco.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 15. října 2016 v 16:08 | Reagovat

Může být ten pravý... na rok. :D

2 Elwin Elwin | E-mail | Web | 20. října 2016 v 18:52 | Reagovat

Panebože, on někdo takový opravdu existuje? Lvice, Kočko!!! Do toho!!!!

3 Danny Danny | 30. října 2016 v 1:24 | Reagovat

Aneb deníček latentní alkoholičky a lovkyně mužů :D Ne, pořád tě mám ráda ^^
A španělština je vážně hezký jazyk, snažím se s ní začít přes Duolingo - pravdou ale je, že ta aplikace žádné pěkné chlapce neobsahuje :-D

4 Carolyndrymn Carolyndrymn | E-mail | 5. srpna 2017 v 18:43 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

5 Carolyndrymn Carolyndrymn | E-mail | 6. srpna 2017 v 5:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

6 Carolyndrymn Carolyndrymn | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:03 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

7 Leeannhible Leeannhible | E-mail | 10. srpna 2017 v 18:55 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708c

8 Dol33larGoW Dol33larGoW | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:47 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#p61493D94F>
<img>http://0.00000007.ru/3#9dNzv3z5tb</img>
</a>
------------------------
Постоянно большое количество socks и proxy серверов online
сейчас: 33557 IP в 198 странах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или сменить свой IP можно 2-мя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении периода действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#Z6C121tHMt>Vip proxy</a>
__________
обход блокировки вконтакте +в украине
русдосуг вход +на сайт +в обход блокировки
обойти блокировку вк вконтакте
купить прокси +на день

9 Avia777lilk Avia777lilk | E-mail | 17. srpna 2017 v 1:50 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилеты пенсионеру дешево аэрофлот официальный сайт
купить авиабилет дешево онлайн s7
купить авиабилеты s7 официальный сайт дешевые билеты
скидки +на авиабилеты пенсионерам
дешевые билеты +на самолет акции туда

10 DorogiKRDE DorogiKRDE | E-mail | 24. srpna 2017 v 14:23 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Туапсе. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под ключ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7 861 241 2345
___________________________
асфальтирование дворов ррс звезда
региональный проект благоустройство
благоустройство балконов и лоджий
владимир благоустройство придомовых территорий
асфальтирование частный двор

11 MariaEn MariaEn | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 3:19 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых распространенных методов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться стимуляции чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы обязательно сможете найти то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama