Kočka ozářená sluncem

2. listopadu 2016 v 18:26 | Dubious cat
Jak poznáte, že je Kočka fakt zamilovaná? Přestane psát. rozhodla jsem se ale proti tomu bojovat a opět dát blogovému světu znát, že ještě žiju. I když slovo "ještě" není tak úplně správně. Po dlouhé době totiž zase vím, že pod těma jakože fakt pěknýma prsama, který vlastním, bije srdce. Jsou situace, kdy bije jako šílené. Ale o tom raději až po desáté...Ačkoliv jsem ve španělském za(u)jetí, pořád jsem se moc nezměnila. Pracuju jako každá jiné dospělá osoba, pařím jako ty nedospělé. A nějak nedokážu přestat flirtovat. Dělám to totiž nevědomě a už jsem se za poslední tři týdny dostala do situace, díky které jsem si uvědomila, jak moc vážné to se Španělem asi je. Existuje totiž někdo, komu říkám Lucifer. Velký hráč, který se mnou začal hrát nebezpečnou hru. Někdo mi říkal, že moje hry s ohněm mě jednou spálí. Ten někdo je dost chytrej. Ale Kočka (se) ďáblu jen tak nedá! Může si mě svádět jak chce, Moje kočičí duše i tělo touží po někom jiném.

Přemýšlím, čím to je. Španělé nikdy nepatřili k mým oblíbeným národnostnem a nebýt Salvadora Dalího, García Lorcy, Picassa, Cervantese a Antonia Banderase, přišla by mi ta země dost na nic. Nepomáhala tomu ani setkání s jejími obyvateli, kteří byli vždy dost hluční a na všechno měli času dost. Prostě maňana. O býčích zápasech si též nemyslím nic pěkného. To, že moje srdce ukradl právě Španěl je tedy trochu mystérie. Ale ono to má asi svůj důvod. Miluju slunce a v každém jeho dotyku a polibku jej cítím. Je tak nějak vřelejší než všichni ostatní muži, s kterými jsem měla/ztatila čest. Respektuje mě, dává mi pocit (ne)bezpečí a lásky. Dokáže využít toho, že jsem divoká šelma, ale též ze mě udělat něžnou kočku. Má nademnou určitou moc, ale já mám nad ním větší. Mohla bych si s ním dost ošklivě hrát, ale nemám to v úmyslu. Že bych mohla být konečně šťastná?

Není nic krásnějšího než vyslovit " te quiero, mi querido" aniž bych si uvědomovala, že ho ani neoslovuju jménem, ale používám univerzální prefabrikované něžné oslovení. Jak já vždycky nenáviděla romantické přezdívky! Ale španělsky to nezní vůbec hrozně. Ten jazyk mě hrozně baví a musím říct, že mi i jde. I když pivo si asi ve Španělskujen tak neobjednám. To španělské "ce,ci, zi, za" mě trochu ničí. Vyslovit "cerveza" naprosto správně bez toho, aniž bych si připadala jako debil prostě nejde! Ale pořád jsem na tom líp než on s češtinou. Vždycky bude roztomilej. Vždycky!

Ale nebojte se, kromě práce, pařeb a romantických schůzek se občas i věnuju umění. Nedávno jsem dokončila druhou kočičí "sochu". Teď už jsou obě mé mrtvé kočky dostatečně uctěny. Doufám. Mlátit různými předměty do itongu je děsně uvolňující. Nejspíš to budu muset dělat častěji. Třetí kočku ale nechci dělat minimálně 15 let. Sirael je ještě malá. Ale o to větší to je svině. Miluju kočky. Miluju život. Bože nedopusť, abych zas přestala blogovat!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 4. listopadu 2016 v 23:27 | Reagovat

" Tu kočka !  sluncem je ozářená !
či čí !  máš někoho ?  vidím, že nemáš !

...Wenca Chuyij  pomalu ku kočce kráčí,
v duchu jí vidí už na pekáči !
... " Jí chytnu...dám do pytle, zmiznu !!"

... Kdos klackem ho zezadu líznul !

" Pohleďte, jakou mám jizvu !"
... vidět je o měsíc Wácslawa  Chuyije,
jak každému lebku svou ukazuje:
" Takoví hajzli jsou u nás, - v obci !"

...rozčileni jsou bezdomovci !

2 Devil Lunneamora┼ Devil Lunneamora┼ | Web | 6. listopadu 2016 v 17:46 | Reagovat

krása

3 Danny Danny | Web | 16. prosince 2016 v 22:39 | Reagovat

Šelma má nové klubíčko :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama