Mým národům aneb den 2

5. ledna 2018 v 19:19 | Dubious cat |  týdenní dávka hnisu chili TT
Jelikož můj milovaný počítač,kterému jsem přes čtyři roky přezdívala PrDell začal vypadat, jako když zažil minimálně jednu světovou válku a jeho Mysl již nese známky demence, rozhodla jsem se, že v rámci zachování mého duševního zdraví si pořídím nový. Avšak protože se živím tak, že i prodavačka v Tescu si může vyskakovat víc, nemohla jsem si domů přinést něco v ceně zadku Kim Kardashian, ale spíše něco mnohem dietnějšího. Údajně nejlepší z cenové kategorie, Harry Potter, bleskokomp, kterého mi vybral bratr a který se mi vůbec nelíbí, je sice asi rychlejší a nevyhřezávají z něj vnitřnosti, ale má jeden takový malinkaťoulinkatý problém. Klávesnice je úplně jiná, než jsem zvyklá a proto píšu rychlostí hlemýždě po požití viagry. Možná je to ale dobře, protože v rámci zvykání si jsem se rozhodla, že dodržím svůj včerejší slib a budu zase plnit tento prostor vším, co mě napadne. Pár nápadů by tady bylo...Návrh č.1: Deníček mojí číči

Ačkoliv to zní poněkud podezřele, nejedná se o žádné pornografické vzpomínky vysloužilé hvězdy pochybné realityshow, nebo zápisky z mého osobního života ve stylu Carrie Bradshaw, protože v porovnání s ní jsem ještě panna, ale skutečně o deníček mojí číči. Čtyřnohé.
Naše milá chlupatá spolubydlící, vládkyně vesmíru a bohyně pavoukobijců, totiž není žádná nudná polštářová micina, ale neskutečně divoká průzkumnice, jejíž ostré zoubky na své paži cítím ještě teď, protože se jí před chvílí nelíbilo, že věnuji svou pozornost ošklivé stříbrné krabici. Je to též naše spasitelka, která s nevýslovnou chutí zbavuje naši domácnost osminohých monster, účinný budíček v 6 hodin ráno, ale také když chce, polštářek s vibracemi příjemnějšími než má celý sortiment v Erotic city. Po půl roce života nám před Vánoci dospěla. Není nic horšího než nadržená číča. No fakt!

Návrh č.2: Ze života učitelů aneb jak mít za životní minimum maximum ze života

Já vím, že to píšou v novinách, a tak to musí být pravda, ale není. Každou chvíli mi někdo gratuluje k tomu, že nám konečně přidali a jak si to zasloužíme. Netvrdím, že se něco takového v oblasti základního a středoškolského vzdělávání nemohlo stát, ale rozhodně ne u nás na nejstarší univerzitě. ( Kdyby mohli, tak nám ještě uberou. ) I tak ale ještě frontu na pracáku nestojím a inzeráty na jobs. cz čtu jen jednou měsíčně s tím, že vůbec netuším, koho že to všichni hledají. Moje práce mě totiž baví. Miluju jí. Miluju studenty a oni většinou milují mě. To, co s nima zažívám, mi peníze přece nemůžou vynahradit. No dobře, kecám. Pokud mi někdo dáte alespoň dvojnásobek, čímž se dostanu zhruba k průměrnému platu v Praze, budu si s chutí své zážitky se studenty číst na dovolené na pláži.

Návrh č.3: Zbořit internet tunou selfie.

Vážně to všechno čtete, nebo byste více ocenili sérii fotografií na téma Takhle vypadám, když peru ponožky či Dneska není den pro hezký počasí, popřípadě Jídlo, poté, co jsem ho snědla. Možností je mnoho a když dojde inspirace, začnu následovat Velkou Prdel na instagramu a něco od ní odkoukám. Zatím ale budu používat fotky z archivu, protože můj nový sestřih v reálném životě skrývám jak jen to jde - potřebuju k tomu jen 99 pinetek, žehličku, lak a tak. Já vím, že jsem hysterka, ale ještě nikdy předtím se mi nestalo, že bych se den po vlasové exekuci při pohledu do zrcadla rozbrečela. Tak hrozný to je. Ale nezoufejte, zásobu samofotek mám na dobu dorůstání velkou dostatečně.

Návrh č.4: Slibovat hory doly aneb product placement.

Dělají to holky na Krásné, ženy na Proženy, prostě každý. Život je zlý a my všichin taky a za peníze uděláme všechno. Víte, co udělá vašim vlasům dobře? Chcete, aby byly krásné, 3D, živé, plných tvarů jako je moje postava po Vánocích? Jeďte do Španělska, pěkně na sever a tak se o vás postarají. Stojí to za to, na mou duši, na psí uši a kočičí svědomí naší Maňány, která tady teď vedle mě spí a vypadá jako reklama na mír.

P.S.: Chtěla jsem do článku přidat onu vzácnou fotografii ze Španělska, kde je slunce, ale blog mi neustále překlápí fotky. Nějaká rada?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 5. ledna 2018 v 19:30 | Reagovat

zmenšit fotku (dešlí hrana 800pxl) a pak ji teprve vložit :-)

2 Eliss Eliss | Web | 5. ledna 2018 v 20:07 | Reagovat

Já chci článek o číče!

3 Čerf Čerf | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 21:39 | Reagovat

Škoda, že sestřih tajíš, mohlo to být pěkné srovnání "before - after". Ale třeba ještě bude, jen co přijde další "after" :-).

4 JamesAnarl JamesAnarl | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 11:58 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama