Samohanna zvaný Montana

Komix: Příběh Samohanny zvaného Montany II.- Mládeži (ne)přístupné

7. června 2012 v 22:26 | Dubious cat
Už je to skoro rok, přinejmenším alespoň tři čtvrtě, co jsem zveřejnila první komix zobrazující příběh mého milého modrého hrdiny pro čtením unavené čtenáře. Další zkouškové je skoro u konce, netouha učit se na vrcholu, a tak se nemůžete divit, že jsem se zase pustila do práce. Bylo to pro mě zvláštní, přečíst si, co jsem v říjnu 2010, na začátku své blogové "kariéry",, napsala. Ach, byl to krásný čas!
V té době byl blogový vesmír více než přátelský a moje streptokočka Catsbury, světu ještě neznámá, se zatoulala na maličkou, téměř chlupatou planetku s názvem Alfa Centauri. Malé chlupaté stvoření zde projevilo přání, aby návštěvníci psali v době jeho nepřítomnosti povídky na téma a já se rozhodla, že mu udělám radost. A mělo jí, lidi, mělo!
Právě podle dvou chlupatomilých povídek byla nakreslena druhá část příběhu, a víte co? Velice ráda říkám, že se mé psaní podobá hromadě.. s..(doplňte rýmující), ale teď zpětně mohu říct, že přinejmenším v této době to bylo napsáno dobře. Že se z toho stala nekonečná Ordinace v Ulici ,to už je druhá věc:)

Původní texty si můžete přečíst tady ( Ona a Stařec, Světle modrá pavučinka), první část komixu- zde!

poznámky ke komixu:

Samohanna zvaný Montana. 27.část

24. května 2012 v 13:00 | Dubious cat
V Předešlém článku jste mohli zahlédnout plačícího Samohannu, který se ještě stále nevymotal z vesmírných dálek a nenalezl tak svojí pravou lásku, krásnou Slečnu se zrzavými vlasy. Arciďábel, jeho pekelný průvoce jej utěšovla, že jeho čas přijde. A měl pravdu! Milé Malé chlupaté stvoření a jiní blogotvorové, listopad už dávno padl, letní semestr též- Paní bouřky, ženština z Jupitera, jíž Arciďábel před 400 lety tak necitlivě opustil a v minulém díle obelhal, nás posouvá v příběhu dál...

Znovuzrození pokračování Samohanny

21. listopadu 2011 v 20:06 | Dubious cat
Vážení čtenáři,
Tento blog funguje již měsíc přes rok a já se pořád ptám- jak je možné, že je stále možný? Začala jsem pomalu a nevinně, ale hned ke konci prvního měsíce jsem začala psát onu blbost zvanou Samohanna zvaný Montana. Dostali jsme se,pokud si dobře vzpomínám, k 25.dílu, potom k jednomu komixu a následně trvala dlouhá pauza. Až doteď. Asi si už ani nepamatujete, co se celou tu dobu dělo, nevadí, já to taky už nevím, ale jedno je jisté- Samohanna stále svojí dívku nenašel.
Jste tedy připraveni číst dál? Ještě jste to ani číst nezačali? Nedělejte to...Pořád chcete? No dobře, ale začněte zde, a potom popořadě:)

První Samohannovský komix již brzy!

8. června 2011 v 13:18 | Dubious cat
Ano, ano- je to už skoro tady! Příběhy Samohanny zvaného Montany se dočkaly obrázkového zpracování. Ne, nesmějte se, já vím, že to není bůh ví jaké dílo, je to velmi béčkový příběh, ale dneska se přece může jiné podoby dočkat VŠECHNO. No vzpomeňme si na Stmívání a jiná zvěrstva! Je snad ta kniha tak skvělá? Není, ale to nikomu nebránilo k natočení filmu. A s tímto vědomím jsem já nebránila své tužce, aby vytvořila více než pár obrazů s touto podivnou tématikou. Dříve než ale vypustím celý komix ( udělám-li příští čtvrtek zkoušku, bude to přece chtít něco speciálního na oslavu!) dovolte, abych vám představila "titulní stranu" a pár změn, kterých jsem se na svém díle dopustila:

Samohanna zvaný Montana 25.díl!

11. dubna 2011 v 12:22 | Dubious cat
Včera měl můj blog výročí, chovám jej již sedmý měsíc! Za celou tu dobu vzniklo nesmyslných a dlouhých 24. dílů. Na oslavu tedy přidávám další dělitelný pěti! Sikare, Agrr, Malé chlupaté, Ratusko a všichni, kteří máte modrého mužíčka rádi- Arciďáble lhal, Samohanna není škodlivý! :)

Vesmírná výprava pokračuje!

23. března 2011 v 11:36 | Dubious cat
Samohanna zvaný Montana, téměř přimrzlý k zemi, se rozplakal. Zelená planeta se mu již velmi znechutila, neustále si vyčítal, že toho tolik na sebe prozradil. Kdyby jen mohl vzít svá slova zpět! Už by byl na cestě za svou milovanou. Každá minuta na Neptunu se vlekla jako noc na severním pólu. Jenže na Neptunu byla mnohem větší zima.
Aciďábel se též cítil mizerně. Nejenže teď zjistil, že Stvořitel měl téměř ve všem pravdu, ale také se obával, aby mimomodrovesmířané neobjevili, že nejen použití končetin může tvora dovést k absolutnímu blahu. Co když příjdou i na jiné pohanské praktiky? Normálně by z toho měl radost a sám jim nastavil pozadí, ale v tuto chvíli by raději svá střeva nepokoušel. Musí se dostat pryč. A to rychle!

Mezipovídkové setkání neznámého druhu

27. února 2011 v 21:33 | Dubious cat
Je čas...Jistě vám všem (ne)chyběl a (ne)jste zvědaví, jak to bude dál. Samohanna!!
Ano,dobrodružství modrého mužíka a pekelného tvora pokračuje...

Samohanna 2x týdně ještě nikoho nezabil/a (21.díl!)

12. února 2011 v 18:48 | Dubious cat
Dobrý večer!

Právě jsem s lehkou dávkou téměř žádných emocí zjistila, že se se Samohannou zvaným Montanou dostáváme k zhruba 21. dílu. Dívím se, že vás to ještě baví (ač vím, že hlavním čtenářem je Malé chlupaté stvoření, kvůli jehož nadšení v tomto zvěrstvu budu pokračovat i nadále)

Ano, jsem zlá. To co sama nemám ráda u klasiků,tedy to že se v jedné knize ukrývá až sto povídek, teď tady (sebe)vědomně páchám. Ke stovce už mi chybí jen 79. částí. Jak bude Samohanna pokračovat dál? Bude kvaliitativně klesat až na samé dno, nebo vzlétne ke hvězdám?
Jak jsem již v komentáři napsala Malému (zvědavému) stvoření- Kvalita této povídkové série bude stoupat stejně jako sledovanost Tisíce a jedné noci.

Přemýšlíte, zda-li jako autorka vůbec mám jasnou představu, jak se bude příběh vyvíjet (Načrtnutou na papíře složitými čarami jak se děje u ostatních) ? Mám a řeknu vám jakou: "Celých 70 dílů bude Samohanna s Arciďáblem bloudit po vesmíru, kde pozemské roky zdají se být kratšími než 1 sekunda. Kosmické záření bude mít špatný vliv na jejich pleť a tak se vydají na dlouhou a strastiplnou cestu za pleťovým odborníkem, který jejich postupnému zvrásnění může zabránit zázračnou pastou ze zlých učitelek. Slečna se zrzaými vlasy bude již 1000 let po smrti, když se konečně Samohanna dostane na zdevastovanou a vysušenou planetu. Z velkého smutku vyhrabe Samohanna ze slečnina hrobu její holenní kost a probodne se jí. a tím ukončí své velké trápení .. A pak se Virdžínie probudí a zjistí, že se jí to všechno zdálo. " Jenže tuhle myšlenku mi ukradli již v Dallasu, takže se opět vracím k napínání diváků i sebe sama čili- nevěřte ničemu, co se tady píše!:)

Trocha Samohanny neuškodí, co říkáte?

10. února 2011 v 20:14 | Dubious cat
Moji drazí čtenáři i náhodně kolemjdoucí!

Jelikož slavná příručka vytvořená sexuology a různými odborníky byla stažena ze škol, kvůli své nevhodnosti, (údajně navádí žáky k souloži a masturbaci, což někteří lidé nemohou přenést přes srdce) rozhodla jsem se, že si trochu té nevhodnosti též užiji a budu vás i já svádět k Samohanně. Tedy k Samohannovi, abychom byli genderově korektní. Je to totiž muž!

Dříve než se ale dostaneme k onomu slastnému písmenkočtení, dovolte, abych vás obtěžovala svými drobnými prostými postřehy z dnešního studentského dne:

1) PhDr. Paedr. Stripter -pohřebák mi dnes připadal jako vhodný kandidát na roli mafiána, opět měl černočerné v Perwoolu black vyprané sako (vypadalo jako nové!) a bílou košili s černým límečkem a kravatou. Vlastně mě po chvíli napadlo, že by se velmi hodil na ztvárnění doktora Jekylla a pana Hyda. A ještě něco- má neustále stejný výraz, takže si příště beru tužku a bílý papír:)

2) Když pan V.M.vešel do třídy, měla jsem pocit, že k nám na univerzitu zavítal o trošku hezčí Mick Jagger, ale má představivost se později ustálila na Alainovi Delonovi v roli Caesara, což není příliš špatné.
3) Kdo si narve všech pět prstů v řadě do pusy, je frajer.
4) Teplé dýchání doporučuji pouze v případě, že si všichni studenti řádně vyčistili zuby.
5) Při ssssssssss a aaaaaaaaa se nesmí smát.
6) Každý zoufalec hledající cosi na ortoepii je googlem odkázaný na tento blog
7) Tento blog opravdu není blogísek!

V minulém díle díky Arciďáblovi Samohanna dělal svému jménu čest, když si zkracoval chvíle na Měsíci. Stvořitel díky Virdžínii povolal mrtvé duše, aby pomohly průsvitným bytostem postavit vesmírnou loď a malý Deneb zjistil, že žaludečním obsahem znečištěná mapa se záhadně vyčistila...

Zdravý Samohanna a zdravá samohana

21. ledna 2011 v 22:55 | Dubious cat
V minulém díle Stvořitel vzdal veškeré naděje na záchranu Samohanny uklidňujíce se poslechem své oblíbené Whitney Houston. Poloprůhledné bytosti se ale rozhodly modrého muže zachránit a daly se do stavby vesmírné lodi. Samohanna s Arciďáblem   si na Měsíci krátí chvíli pornografickými časopisy a pohledem na Modrou planetu.....

(Otázka za poloprůhlednou bytost: Z jakého důvodu stavěly poloprůhledné bytosti loď úplně zbytečně?)

"Jak je asi daleko?" zeptal se Samohanna svého spoluměsíčníka Arciďábla. Pekelník vytáhl  ze svého  pubického ochlupení kalkulačku a za pár minut řekl:" Dál než bys doskočil a kamenem dohodil.." Což byla pravda, Samohanna v atletice opravdu příliš nevynikal. 
" Tak co budeme dělat? Vždyť tady není zhola nic!" začal znovu panikařit modrý muž.
" Jakto nic? Ještě jsme neprolistovali srpnové a zářijové číslo!" odpověděl Arciďábel a rukou naznačil gesto, jenž mělo slovo "prolistovat" posunout do jiného rozměru.  Samohanna si povzdychl. Támhle v dálce je jeho milovaná Slečna, právě teď se možná milující s nabuešeným lidským samcem. Jak mohl být tak naivní! Vždyť i sám Stvořitel, jeho otec, mu často vyprávěl o ženské vypočítavosti a pelešivosti. Pekelník se zasmál. " Jsi naivní říkáš? Hahaha, lepší by bylo být Na i v Ní, že? " a šťouchl nešťastníka do žeber. Samohanna jen zaúpěl a ač se za to styděl, vzal ono  číslo se Slečnou a odešel za velký kámen. 
"Jo, co si chlap neudělá sám, to nemá..." poznamenal opět dvojsmyslně pekelník a lačně se vrhl na další výtisk. ( Ministerstvo zdravotnictví přiznává, že masturbace je zdraví prospěšná, proto v textu neproběhla cenzura. Zatímco čtete obsah této závorky, Samohanna i Arciďábel se chovají velmi zodpovědně vůči svému tělu. Stres je stres! 10/10 modrovesmírných obyvatel by vám to vřele doporučilo.)
Montana se konečně vrátil s přihlouplým úsměvem na ústním otvoru. Arciďábel se zasmál. " Dobrý, co?" 
" Ehmm...Noo...." začervenal se modrý mladík a nervózně podupával ve vzduchoprázdnu. 
" Arciďáble?" zeptal se opatrně po chvíli. "Co je ta podivná tekutina vycházející ehm..." 
" Hahahha! To je živá voda milý Montano! Díky ní můžeš mít potomky!"
Samohanna vyvalil oči. " Potomky?A jak? Jak se to...." opět díky citlivosti nedořekl svojí otázku, Arciďábel ale pochopil. 
" Pamatuješ si na to video, kde jsi poprvé uviděl tu zrzku? " Samohanna přikývl.
" Tak takhle se živá voda dostane do ženy a potom se v ní nějaký čas vyvíjí a nakonec se narodí dítě, stejně tak jako tomu bylo u..."
"Lady Gagy?" vykřikl Montana aniž by si uvědomil, že je pozemská zpěvačka poměrně nepříjemným tématem pro citlivého tvora z pekla. 
"Jo... Ale tvoje děti nebudou tak šeredný!"
Za tu dobu, co byli Arciďábel se Samohannou na Měsíci, se jejich vztah velmi prohloubil. Dalo by se říct, že se Arciďábel stal Samohannovým druhým otcem. Otcem, který se na modrého chlapce nerozlobí, hraje-li si se svým přirozením, otcem, který mu dobře poradí v oblasti sexuálního života.
Samohanna si byl jist, že jeho biologický stvořitel Stvořitel by se s ním nikdy takhle nebavil.
" Arciďáble? Já , Já bych ti chtěl říct... Že jsem rád, že jsem tady s tebou a ne s ... mým otcem" řekl mladík polohlasně. Jeho důvěrník se opět usmál. " Já vím, on by určitě to zatraceně dobrý čtení zabavil a zneškodnil, ten starý suchar!"
" Myslíš, že je teď kvůli mě smutný?" Arciďábel si moc dobře pamatoval na situaci kolem Ježíše, ale nechtěl modrému chlapci zkazit iluze, proto mu vyprávěl, jak je teď Stvořitel určitě na nervy a přemýšlí, jak je z Měsíce dostat.....

Poloprůhledné bytosti celý ten čas pilně pracovaly na stavbě vesmírné lodi. Nebylo to vůbec jednoduché, jelikož v Modrém vesmíru chyběl vhodný materiál a vzdělaní inženýři.
Virdžínie se procházela pod Hvězdokupnou horou když tu ji napadlo, jak vůbec Stvořitel postavil celý Modrý vesmír?
Běžela za ním až do té nejvýše položené komnaty v jeho chrámu. Stvořitel ale nebyl příliš střízlivý.
" Stvořiteli, Stvořiteli! Jak jsi vlastně dokázal postavit tento vesmír?
"Eeeeee... To ty mr-škyt- mr- mrtvé duše!-škyt-!" odpověděl ve velmi podnapilém stavu pán Nejvyšší.
"Mrtvé duše od Gogola?" podivila se Virdžínie.
  " Nee-e, ze hřbitova!" 
" A nemohl bys je znovu požádat, aby se daly do práce?"
"To mů-- může jenom Bůh..."
"vždyť to jsi ty!"
"A jó, vlastně!Tak jo! (škyt) Zavoláme mrtvoly, jó!"
"Ach jo, nesnáším podnapilý senilní starce..." povzdychla si modrá dívka tiše. Nahlas však řekla něco úplně jiného. " Hurá! Stvořiteli, ty jsi zachránce!"
Mrtvé duše se zjevily hned po zavolání. Byli mezi nimi velmi významní technici  a vynálezci, takže nebylo divu, že se loď  brzy začala podobat té vesmírné.
Když však malý Deneb zatahal Virdžínii za modrou kůži a dovedl ji k místu, kde se stalo ono žaludeční neštěstí, nevěřila dívka svým očím. Mapa byla čistá!!! Teď už jim nic nebrání v záchraně Samohanny a Arciďábla!
dubious cat

Co takhle něco tvořit?

7. ledna 2011 v 17:29 | Dubious cat
Malé chlupaté stvoření mi dneska udělalo šílenou radost- nakreslilo mi svou představu Arciďábla! 
Jeho představa se mi moc líbí a tak mě napadlo ,že bych ráda věděla, jak si jej představují ostatní.
A co teprve takové  Průhledné bytosti, chlupáčka, stvořitele, trpící LG, pavučinku???

Zkrátka moji milí- jelikož zde teď příliš neobtěžuji, mohli byste zkusit obtěžit můj mail svými příspěvky:)  Nezáleží na tom, jak skvělými kreslíři a malíři jste, každý nápad se počítá!
Jediné ,co se po vás chce je, abyste se pokusili přenést svojí představu Modrého vesmíru či jeho obyvatel na virtuální papír. Na mé osobní návrhy nehleďte, nejsem zastáncem daných podob literárních hrdinů:)
Své návrhy mi posílejte na dubiouslowcheetah@gmail.com, popřípadě je publikujte  usebe na blogu a napište mi do komentářů odkaz a to vše do konce mého zkouškového, čili do 31.1. 2011

Jelikož nejsem rasista, beru i jakékoliv jiné nápady- básničky, drobné prózy.. Důležité je, aby se to týkalo modrého vesmíru a jeho hrdinů:) Těším se na Vaše výtvory!

Toto je Arciďábel od Malého chlupáčka, moc ti děkuji!!  
od malého stvoření

Až spadne poslední hvězda- vznik Modrého vesmíru

4. ledna 2011 v 22:28 | Dubious cat
Jelikož nebudu v následujících dnech příliš tvořit, rozhodla jsem se publikovat další příběh ze série "Samohanna zvaný Montana". Tentokrát to ale není pokračování napínavého příběhu, nýbrž jeho absolutní prapočátek. Vím, že se o to nikdo z vás nezajímal, ale cožpak není dobré vědět, jak a proč byl stvořen Modrý vesmír a náš modrokožný hrdina?
btw: Náhodou jsme zjistila, že jsem nevložila do této rubriky jeden z prvních příběhů- Samohanna na hřbitově (bylo to napsáno na téma týdne Hřbitov) , nečetli-li jste jej a zajímá vás, najdete jej zde.
A teď už pod perexem naleznete to dílo, vzniklé pro soutěž Sborník 2010, jehož tématem jest "až spadne poslední hvězda"
P.S: od 1.1.2011 platí nová norma modrovesmírného pravopisu, nedivte se tedy prosím ničemu:)

Vesmírná Odyssea Samohanny zvaného Montany

26. prosince 2010 v 19:25 | Dubious cat
Původně se měl tento příběh objevit 24. 12. a čtenáře, kteří by se v tento den náhodou vyskytovali on line tak totálně odrovnat svojí romantičnou cukrosladkostí... Ale já jsem si řekla NE! Pohádek je v televizi víc než dost, některé blbé, některé staré.. zkrátka, kdo by měl v tento den chuť na nesmyslná písmenka?
Avšak na 2. svátek vánoční to už snad nikomu vadit nebude.. Here we go!

.. Virdžínie málem omdlela zděšením. Ještě nikdy předtím nezvracela- vůbec nevěděla, že je něco takového možné, a že to bude tak odporné. Co teď? Hvězdná mapa je navěky v kráteru!
Unavená, zhnusená a nešťastná dívka se rozplakala. I Deneb měl co dělat, aby mu nezvlhly chloupky, strašně si totiž přál, aby byl jeho modrý kamarád konečně šťastný. Žaludeční tekoutinou nasáklou smutnou atmosféru přerušil příchod Stvořitele. Pohlédl na chlupáčka, pak na Virdžinii a nakonec na mapu. Hned pochopil co se stalo. Virdžinie se uklidnila.
" Svořiteli! Stvořiteli! To je dobře, že jsi tady! Samohanna s otcem jsou místo na Zemi na Měsíci! Musíš je odtamtud dostat!" vyhrkla ze sebe tak rychle, že se tomu sama divila.
" To je ale pěkný problém! Tady pomůže už jedině Houston!" řekl Stvořitel měkce.
" Houston? Myslíš to město ležící ve Spojených státech amerických , ve státě Texas,29° 45' 25" s.š., 95° 22' 12" z.d. ?( Ministerstvo školství se rozhodlo vzdělávat čtenáře už i ve fantasmagorických povídkách na pokračování)
Stvořitel zvedl své božské oko v sloup. " Ne, já myslel Whitney Houston,tu zpěvačku!"
" Whitney Houston?! Oh Stvořiteli ty jsi tak chytrý! Ona vlastní vesmírnou loď?" zvolala Virdžinie nadšeně.
" Vesmírnou co? Ty myslíš tu věc, která mi neustále slídí za okny? Tak to nevím..." odvětil Stvořitel.
Virdžínie nechápala. " Tak proč chceš volat Whitney Houston?"
" Mám rád její zpěv. Lépe si mi u něj truchlí!"
Hrdý otec Stvořitel již po druhé ve své historii nechává svého syna krutému osudu- tentokrát to ale prý nedělá schválně, bez hvězdné mapy zkrátka nic nenadělá!Virdžínie jej kopla do božského hávu a odešla. Chlupatý tvoreček zakoulel očima a než se nadál, i Stvořitel opustil místnost. Extrakt z černé díry totiž zažehná všechny duchaboly.
Jakmile se zpráva o ztrátě Arciďábla a Samohanny roznesla po celém vesmíru, nebylo již nikde klidu. Průsvitná havěť nadávala na Virdžínii a plakala pro svého tvůrce. Osoby pohlaví podobajícího se mužskému zase litovali Samohanny. Ne že by jim nějak chyběl, ale tu nádhernou vyvinutou dívku zkrátka chtěli poznat!
A jedině z tohoto důvodu, ač oficiální zní trochu jinak, začalo modrovesmírné obyvatelstvo průmyslovou revoluci. Dva průhlední tvorové vzali Arciďáblovo těžítko s Lady Gagou a práskli s ním o zem. Maličká Lady Gaga se ihned rozplakala ve strachu, co s ní udělají. Již nemohla být takovou nestvůrou jako předtím, teď byla velká jako hodně přerostlý tropický mravenec.
Průhledňáci však nejvíce potřebovali zloprcčího manažera. Lady Gagu odhodili na znečištěnou hvězdnou mapu a pod výhružkou jejího rozporcování ze zloprcka vymámili nákres vesmírného plavidla. Lady Gaga plakala a její slzy byly zvratkám tak odporné, že raději utekly.....

"Ah!" zavil Arciďábel po té, co si užil soukromou chvilku se slečnou z plakátu z říjnového čísla. Samohanna stále nehybně seděl na měsíčním kameni. " Na! Užij si to taky trochu! Stejně nemáme co dělat.." pekelník modrého muže naváděl k samohaně, ale Samohanna o své jmenovkyni nechtěl ani slyšet. Jeho srdce, ruce i pohlavní orgán jsou určeny pouze pro jeho vyvolenou.
Arciďábel zavrčel. Nechtěl se smířit s myšlenkou, že jejich poslední dny budou promrhány jako semeno končící v pasti z latexu. " Tak tedy druhé kolo!"
Avšak za chvíli se k Samohannovi vrátil, jeho chvilku totiž narušilo zajímavé zjištění-Dívkou lednového čísla totiž byla jistá Nicoletta! Samohannovo srdce se probudilo. " To je slečna se zrzavými vlasy! Má lásko!" Jako smyslu zbavený začal si modrý mužík povídat s hanbatým obrázkem. " Slečno! Miluji vás!" křičel z plných plic. " Nicoletto,!!!!"
Arciďábel se ušklíbl a zvedl hlavu k otevřenému vesmíru. Chtěl tím Samohannovi naznačit, že se chová jako zamilovaný blázen, ale nestihl mu to dát znát. Před sebou totiž uviděl něco, co by mu vyrazilo dech, kdyby teď nějaký měl. " Podívej! Modrá planeta!" Samohanna zvedl hlavu a to co uviděl, bylo snad stejně tak krásné jako sama zrzka- Země.. Krásná, klidná, zahalená ve tmě.. Domov jeho lásky...

Samohanův výlet na Zem

16. prosince 2010 v 23:27 | Dubious cat
Samohanna otevřel oči- je ráno! Ráno, kdy se se konečně vydá za svou jedinou mezivesmírnou láskou-Slečnou se zrzavými vlasy. Modrý mužík vstal a přecházel z jedné strany svého útočiště na druhou. " Kde je ten Arciďábel!?"ptal se tiše sám sebe a třásl se láskou a nervozitou- co když se něčím slečně zprotiví? Co když už má jiného? Vesmír je přeci jen nekonečný a její verše mohly k Montanovi doletět až za několik let od odeslání.
Jeho drásající myšlenky přerušil rohatý pán. " Modré ráno! Ha! Vidím, že jsi již připraven na průzkum své sexuality!" řekl Arciďábel a šťouchl Samohannu do chybějícího žebra.
"Eh..Co?!" vyjekl mladík, jelikož ďáblovu poznámku zcela nepochopil.(Zde padá vina na Stvořitele, jenž před Montanou schovával veškeré naučné texty a obrázky)
" Ale nic! Tak půjdeme?" Arciďábel svou otázku raději nerozebíral- stejně byla spíše řečnická.
" Ano! Ano!! Prosíím!vykřikoval hned Samohanna a skákal do výšky 3, 5 metrů. (Ne, že by byl tak sportovně zdatný, v modrém vesmíru je zkrátka pouze light verze gravitační síly, jenž se dá vypočítat vzorcem :Fm= m.g -1. mv )
" Virdžínie? můžeš!" Arciďábel vydal svůj pro dnešek poslední modrovesmírný rozkaz a modrá dívka pomocí antipatické telepatie a ovladače od komety přenesla Samohannu s Arciďáblem několik tisíc světelných let od vesmíru, jenž byl modrý.

Daleko, ale opravdu daleko od Hvězdokupné hory slezl Arciďábel s Montanou z ocasu komety. Konečně! Jejich první kroky byly velmi nejisté, skoro se jim zdálo, že poletují ve vzduchu, i když žádný necítili. Již po pár metrech byli oba zcela vyčerpáni.
" Nemůžeme se na chvíli zastavit?" zeptal se udýchaný pekelník toužícího chlapce.
" Ale jo.. Taky už nemohu.." odvětil naoko neradostně Samohanna. Muži usedli hned naprvní kámen , který uviděli, avšak nedařilo se jim na něm udržet. Poletovali v atmosféře jako princ Sindibád na koberci.
"Takhle jsem si Zemi opravdu nepředstavoval!" řekl Samohanna, když se mu podařilo chytit kamene tak, aby neodlétl. " Vždyť je tu hrozná tma, a .. všechno je šedé!" pokračoval zoufale. " A kde jsou lidé?!"
" Nevím.." odpověděl hned Arciďábel a sám nevypadal příliš spokojen. " Vůbec to tady nepoznávám.. Jako.. Jako bychom byli na úplně jiné planetě!"
" Na jiné planetě?! ale.. slečna... vlasy...ah..." Samohanna dostal záchvat zmatenosti. Pustil se kamene a vyběhl kamsi do vduchoprázdna. Arciďábel hned letěl za ním.
Asi 20 stop od nich stála podivná tyč s kusem látky. Montana ji šel hned prozkoumat v naději, že třeba zjistí, kde se nacházejí. Na látce byly hvězdičky- spousta hvězdiček a červenobílé pruhy.
" United states of America?" podivil se hned, jak rozluštil nápis, jenž zdobil vlajku. Vedle ní byla připevněna kovová schránka. Arciďábel ji otevřel. Bylo v ní hned několik druhů tiskovin- projev Abrahama Lincolna, Deklarace lidských práv, směšný uvítací text, roztrhaná sovětská vlajka a několik výtisků playboye. Pekelník si hned jeden vzal a odešel se uklidňovat do malého kráteru.
Samohanna se rozplakal. Strašně moc si přál být se Slečnou se zrzavými vlasy, nebo alespoň doma- hlavně ne tady, na temném nehostinném místě. Ale jak se odsud dostat?

Virdžínie se konečně probudila. Celou noc totiž pila Slzy, a když konečně šla spát, vyrušil jí její otec, aby je dostala na Zemi. " Auu...Moje hlava!" naříkala a velmi kreativní chůzí byla malým zrzavým Denebem donucena jít k mapě. " Co se děje?" zeptala se jej, když konečně přišla.
Tvoreček ukázal packou na místo,kde blikaly dvě kontrolky, značící Arciďábla s Montanou. Virdžíniin zrak byl ještě velmi rozostřen, ale i tak uviděla ten hrozný omyl.
" Do kráteru! Já je poslala na Měsíc!!! tvoreček souhlasně zamroukal. Upřel na Virdžinii svůj fosforeskující pohled a čekal... Virdžínin žaludek to ale nevydržel a svým obsahem ozdobil vesmírnou mapu. Tak, a Arciďábel se Samohannou jsou ztraceni!

Varování-pití slz lady Gé může být návykové!

15. prosince 2010 v 19:19 | Dubious cat
Arciďábel blaženě pozoroval své krásné těžítko. Již třetí modrovesmírný den. A stále jej neomrzelo!
Kdo by také mohl mít hned dost té krásné rajské hudby?-" Au!au!au!!!!"
Arciďáblovo srdce plesá radostí- ta žena, ta co je uvnitř těžítka společně se svým manažerem a zlosynem, jej ničila pekelně dlouho. Teď je ale volný! Volný, díky své milované dceři- Virdžínii Modrowebové!
Ta se vesele nalívala Slzami Lady Gé- nic lepšího totiž nikdy předtím nepila!( Ne, není to nic delikatesního, Virdžínie prostě předtím nikdy NIC nepila) "Ať si Stvořitel strčí svůj tajný Extrakt třeba za svatozář!" řekla ještě srozumitelně po třetí dávce.
Když si nalévala asi pátou sklenku, uvědomila si, že je její otec sice šťastný, že je Lady na dobro pryč, ale na druhou stranu mu možná trochu schází. Jelikož je Arciďábel původcem veškeré neřesti, neostýchala se jej zeptat, zda-li mu ta žena nechybí... fyzicky.
Arciďábel se s leskem v očích pousmál a řekl:" No víš... Je to hrozná stvůra, ale na druhou stranu..S tvojí matkou.." Virdžnie hned pochopila- potřebuje ženskou- jakoukoliv z masa a kostí!
Jenže kde ji vzít? Jediná taková je tady ona, a to by bylo i pro Arciďábla příliš neetické. Průhledné děvuchy jsou éterické bytosti, takže ani ty nepřicházejí v úvahu.
V tu chvíli, kdy modrá dívka přemýšlela, kde sehnat nějakou ženu, myslel Samohanna- již střízlivý, na Slečnu se zrzavými vlasy.
Od té doby, co jí byla odvysílána jeho báseň a ona se mu též virtuálně vyznala ze svých citů, nebyl o moc snesitelnější než nadržený pes. Myslel na ní neustále, a tak moc, že už jeho společnost Stvořitel nemohl dále snést.
" to je pořád- zrzka, zrzečka, slečna.. a dokonce i anděl! Já nevím po kom ten kluk je!" stěžoval si Stvořitel modré Pavučince a po očku hlídal její výraz na uzlících. Od té doby, co se provalilo, že Virdžínie není jeho, si přeci nemůže být Stvořitel ničím jistý! Co když je i Samohanna dítě hříchu?
Jeho myšlenky zaslechla jedna z průhledných ženštin, a samozřejmě je poslala dál. Během chvíle tak celý modrý vesmír věděl, že je Stvořitel na pochybách, a dokonce se již objevily i různé konspirační teorie.
" Určitě ho má s Persilem! Vždyť všichni víme, jak si libovala, že jí tak hezky vypral!" křičela na svojí známou z kráteru průhlednina.
" Myslíš? Já bych řekla, že je klidně možný,že je Samohanna jeho- vždyť je to stejný blbeček!" odpověděla jí druhá.
" Ale prach! To říkáš, protože tě nechce!" přidala se hned jejich známá a tím rozpoutala velice zdlouhavou diskuzi na téma "Který z nich".
Samohanna seděl u Moře slz a jako obvykle myslel. Domníval se, že zde bude celý vesmírný den sám jako obvykle, ale brzy jej překvapil samotný Arciďábel.
" Myslíš na tu zrzku?" zeptal se jej. Samohanna přikývl a pokračoval v tichém myšlení.
" Já ti rozumím...Je to kus" pokračoval ve svém monologu Arciďábel, jenž měl být původně rozhovorem.
Oba vesmírní muži tiše seděli na kameni a toužili po ženě již několik hodin, když najednou Arciďábel znovu promluvil.
" Viš co, chlapče? já tě mám docela rád!" Samohanna sebou trhl. Stvořitel jej varoval, že ďábel se nebojí spojit k vášni ani dva muže. " Trpíme jak zvířata, co říkáš?" Samohanna neodpověděl- zvířata se totiž v modrém vesmíru příliš nevyskytovala, a když ano- netrpěla.
" Sakra Samohanno, uděláme si výlet na Zem!" vykřikl Arciďábel a Samohanna jej konečně začal vnímat.
" Na Zem?Vážně?" zeptal se nejistě, jelikož jej nikdy ani nenapadlo ,že je to technicky možné.
" No jistě na Zem! Ty konečně získáš těl..ehh. srdce té zrzky a já...HaHa! "Arciďábel se ďábelsky zasmál. Samohanna se začal smát taky. Konečně! Konečně se bude moci dotknout vlasů zrzavé slečny! Modrý muž začal plakat radostí a jeho slzy tajně odchytávala Virdžínie, jenž se stala na této tekutině poměrně dost závislá. ..

Velmi křehké ordinační vztahy v modrém vesmíru

3. prosince 2010 v 16:52 | Dubious cat
Ztráta Stvořitelovy koule, ačkoliv trvala jen chvíli, ovlivnila chod celého vesmíru. Průhledné ženy a vlastně i všichni ostatní již měli Lady Gagy skutečně pokrk. Jakmile se zjistilo, že malý Deneb nevyšel z Gadžina lůna, nebránilo již nic otevřené válce vůči plodu amerického showbusinessu. Tedy až na to malé dítě, které zlozpěvačka před zraky všech vyvrhla. Děti přeci za své rodiče nemohou!Opakovala neustále Virdžínie, která se stále ještě na svého senilního rodiče zlobila. Její modré srdce stejně k němu nikdy moc netíhlo, nechtěla být jako on- věčně pít Mléčnodrahový coctail a tvořit nové tvory bez výměny tepla. Ona, ač to tajila, měla vzor v Arciďáblovi, otci hříchu. Jenom kvůli němu nedovolila průhledninám, aby holého oslizlého novorozence zapíchly. Vždyť je to přeci jeho dítě!

Ztělesněnec zla, tedy alespoň do té doby tak nazýván, byl nešťastný. Z duše nenáviděl svou milenku a jejího manažera. I to druhé dítě nebylo zrovna dokonalým obrazem Arciďáblovým! Tohoto faktu si všimli i krvelační obyvatelé modrého vesmíru ,kteří hledali cestu ke spravedlivé pomstě. Jindy bystrou Virdžinii možnost, že by ani druhé dítě nepatřilo Arciďáblovi vůbec nepřišla na mysl. Vždyť byla v Gadžině hlavě a viděla svůj vzor, jak s ní obcuje!

Samohanna se Stvořitelem mezitím vesele oslavovali návrat křišťálové koule Extraktem z černé díry. Malý chlupáček nikdy nikoho tak opilého neviděl, takže se o své dva kamarády obával. Neustále koulel očima a pomocí mysli černoděrnou tekutinu přemisťoval z místa na místo.
" Kdde jheeee?" vypravil ze sebe Stvořitel. "Neevím, asi kcíípnul...ehh.." neřekl o nic ortofoničtěji Samohanna. Oba dva se rozesmáli na celou Hvězdokupnou horu.
" Já ti njeco povíím, Hanič-ko.." soukal ze sebe moudro starý duch. " Já mám stejnje toho Arciďábla rád.. I když mě občas pěkně..- škyt- to... "
" Jo" odpověděl Montana s nepřítomným výrazem. Stvořitel pokračoval dále ve své upřímné řeči. " Vono to dítje stejně nebude jeho....Ne.. Von tak šerednej teda není" Chlupáčkovy oči se zablýskly. Ač si to Stvořitel v tomto stavu nemohl uvědomit, pomohl svou teorií dokončit pátrání po způsobu legálního postupu vůči Gaze. Zrzavý chlupáček si totiž v tomhle případě věděl rady!

Virdžínie seděla na Montanově oblíbeném místě a přemýšlela o smyslu své existence. Když došla k názoru, že je život nespravedlivý, kdosi jí zatahal za palec u nohy. Dívka nasměrovala svůj pohled směrem dolů a uviděla svého chlupatého přítele. Tvoreček pacičkou ryl do hvězdného prachu, aby ji vysvětlil, že se má znovu vypravit do hlubiny Gadžiných vzpomínek a ujistit se, že je Arciďábel skutečně otcem malého odporného dítěte. Virdžínie sice chvíli protestovala, ale těm fosforeskujícím očím přeci nemohla říct ne.

Jakmile se vrátila zpět do své reality, uvědomila si, že jsou tam, kde byli. Lady Gaga se totiž k Arciďáblovi sice tulila, ale hned potom ,a někdy i předtím, s ní byl i Zloprcčí manažer. Který z nich je tedy otcem? Ani tvoreček to nedokázal s jistotou řict. Virdžínie si tedy šla alespoň postěžovat své matce- světle modré pavučině. " Já to nechápu, ona prostě spala s oběma! Jak pak máme vědět, čí je to dítě?" nadávala a vlastně nečekala odpověď. Během svého peprného monologu si uvědomila, že je tady ještě jeden tvor, jehož mysl by mohla něco prozradit. Bez rozloučení se rozběhla směrem ke spícímu dítěti Lady Gagy. Modré pavučince se ulevilo, téma dvou partnerů najednou ji totiž bylo podezřele nepříjemné.

Virdžínie vlezla tedy do hlavy slizskému dítěti a snažila se dostat ke spermatickým vzpomínkám. Ty jí konečně prozradily, že skutečným otcem byl vážně jen a jen Zloprcčí manažer. Ten starý prasák!

Zpráva o Aciďáblově neotcovství se vesmírem rozletěla rychlostí světla. Arciďábel se ale cítil ještě hůře než předtím. Celou dobu totiž žil s pocitem, že se mu splnil jeho tajný sen. Chtěl být otcem. i když dítě Lady Gagy nebylo podle jeho představ, pořád to mohlo být jeho. Svět se zhroutil jako domeček od karet.
Nikdo v celém modrém vesmíru jej takhle zkroušeného ještě nikdy neviděl. Virdžínie jej instinktivně objala a snažila se jej utišit. A najednou si uvědomila,že se jí v jeho náruči dobře. Lépe než u jejího vlastního otce... A pak ji napadlo něco šíleného- její matka se k polygamii Lady Gagy nechtěla vyjadřovat, Arciďábel je hříšný a Stvořitel pohlavnímu styku příliš neholduje, co když... Ano! Že to ještě nikoho jiného nenapadlo?! Vždyť ona sama zdědila schopnosti Stvořiteli tak nevlastní! Rozeběhla se za svojí matkou a vylíčila jí svojí teorii. Světle modré pavučinka pod nátlakem své dceři přiznala, že Samohanna je sice její bratr, ale vlastně skoro úplně nevlastní. Bála se, že ji její dcera vzteky rozsápe na malé tkaničky vhodné akorát tak do bot, ale nic podobného se nestalo.

Virdžínie ze samé radosti použila všechnu svojí kouzelnou moc, a za přispění zrzavého chlupáčka ji použila na Lady Gagu a jejího manažera. Zlá rodinka se v mžiku zmenšila a dívka ji umístila do průhledného kamene. Jelikož se chtěla pořádně mstít, rozhodla se, že nikoho z nich nezabije. Vyvrtala tedy do dutého kamene malé dírky pro vzduch a gravitačním kouzlem, nad nímž lidský rozum zůstává stát, nechala zrníčka hvězdného prachu, která byla pro pidizlouny příliš velká a těžká, aby jakoby sněžila. Vytvořila tak první modrovesmírné těžítko, které věnovala svému skutečnému otci.
Arciďábel byl poprvé ve svém životě opravdu šťastný. Nejenže se stal otcem dívky, pro kterou měl po celou dobu zvláštní slabost, ale nemusel již být ani Gadžiným otrokem! A ten krásný zvuk,co jeho těžítko vydávalo ,Au, au, au, mu pokaždé zvedl náladu. Stvořitel, stále ještě pod vlivem Extraktu Arciďáblovi pogratuloval a připil na jeho zdraví novým druhem modrovesmérného nápojem- Slzami Lady Gagy. Druhého dne všechny obyvatele modrého vesmíru pekelně bolela hlava- i ty ,co jí měli dutou. Až tak dobrá ta novinka byla....
těžítko
Výjev z Arciďáblova nového těžítka aneb život Lady Gagy a Zloprcčího manažera v hvězdném prachu

Předčasně porozený Samohanna Montana- Sněžný speciál!

27. listopadu 2010 v 19:19 | Dubious cat
Moji drazí, chlupatomilí, uchošpičatí, chilimilující a streptokočky opečovávající čtenáři a přátelé!
Příběh Samohanny zvaného Montany se vůbec nikdy neměl stát tím, čím je. Jak už jsem v jednom ze svých článků zmínila, postava Samohanny vznikla náhodou při bezmyšlenkovitém kreslení olejovými pastely. V tu chvíli ani mne samotnou nenapadlo, že by se s tím dalo ještě něco dělat a v kresbách pokračovat.
Když jsem pak ale znovu vzala do ruky modrý pastel, rozhodla jsem se udělat menší sérii duchanepřítomných obrázků. Po vzoru mého nejoblíbenějšího malíře, božského Salvadora, jsem ke každému obrázku napsala náhodný, rádoby zajímavý text. Samohanna měl být tím nešťastným, věčně snícím obrazem se zajímavým příběhem, který nikdo nezná. Stejně jako já. Ale pak mi jedna dobrá duše poradila, abych si založila blog a já na něj velmi nejistě vložila svůj první obraz. Přišlo mi příliš nezáživné, nechat článek jen s dvouřádkovým textem, a tak jsem napsala příběh,který měl být první a poslední blogovou zmínkou o modrém muži.

Avšak jakmile jednou začnete se Samohannou, zjistíte, že bez něj nemůžete žít. Začnete jej mít až moc rádi na to,aby byl věčně nešťastný a dáte tak jeho smutnému životu malou naději na pokračování. Bude s vámi promlouvat ve vašich snech, zjevovat se na vašem papíře, zkrátka stane se vaším imaginárním přítelem. Zajímá vás,jestli bude Samohanna někdy opravdu šťastný, či kde se vzal zrzavý chlupáček? Tak tedy čtěte.....
ladygagavs samohanna

Hlava Lady Gagy byla, velmi překvapivě, dutá. Virdžínie se ale i přes to snažila v tom černém prázdnu nalézt odpověď na původ malého zrzavého tvora. Kde k němu ta zatracená ženská přišla?
" Haló?" modrá dívka zkusila Gadžino vědomí probudit. Přeci musí mít alespoň nějaké myšlenky! Když prošla snad kilometr uzlíků, došla až k samému centru vzpomínek. To je to, co hledala! Teď už se jen stačilo prokousat těmi všemi nechutnými oplzlostmi, které Lady provozovala s nešťastným Arciďáblem a.. Zloprcčí manažer? Virdžínie málem nechala Gaze v hlavě tekutou památku. Ne, to se nedá vydržet! Když už chtěla mysl opustit, uviděla v koutku se skrývající vzpomínku na Samohanoween. Ano! To je ta historická událost, kdy opilý Arciďábel měl splodit toho roztomilého tvora!
"Tak se ukaž, Lady Gago!" řekla dívka a hupsla přímo do víru vzpomínky. Byla tma. Arciďábel zdá se být plně pod vlivem Extraktu z černé díry a Lady Gaga má strach. Její zloprcčí manažer jí totiž upozornil, že ji v tomto vesmíru všichni nenávidí a patrně jí budou usilovat o život, což by jistě její fanoušci oplakali. Zloprcek tedy nalil Arciďáblovi panáka pozemského VanGoghského absinthu a dostal jej tak do stavu absolutního. Jeho plán byl prostý- přesvědčit Arciďábla, že spojil svojí sexuální energii s Gadžiným talentem. To samé platilo pro zbytek obyvatel vesmíru. Museli je za každou cenu přesvědčit, že Lady Gaga je již jednou z nich. Střih. Lady Gaga leží vedle omámeného Arciďábla nahá a vypráví mu o kouzelné noci, kterou spolu prožili. Arciďáblovi je viditelně špatně (a není to množstvím alkeholu, které požil), ale jelikož i on, tvor pekelný, je jaksi gentleman, nemohl jinak než převzít veškerou zodpovědnost za své chování a o Gagu se postarat.
" Ta mrcha prolhaná!" vykřikla Virdžínie a málem ztratila myšlenkovou niť. Přeskočila pár odpudivých scén se zloprcčím manažerem, a pak se už konečně dostala k události, kterou nutně potřebovala znát. Tedy příchod chlupatozrzavého tvora.
" Listen to me, Arcidevil's spy, you must get me some baby for Gaga or I'll rape you to death"řekl zloprcek. Samozřejmě, že se Arciďáblův špeh vyděsil a raději manažera poslechl. Hned druhého svítání přinesl Gaze pohybující se pytel. " That's the thing?" zeptala se Gaga s lehkým odporem. Špeh kývl. Hned se ale začal omlouvat, že skutečné děti momentálně nejsou na trhu, a proto ulovil malého Deneba. Tvorečkovi dočasně upravil paměť, takže jej klidně mohli vydávat za Arciďáblovo stvoření. Vskutku geniální plán!
Nešťastný Arciďábel si dítě vždycky moc přál, proto příliš nezkoumal tvorečkvu podobu a přijal jej za vlastního....
Více už Virdžínie vědět nepotřebovala. Malý tvoreček pochází z hvězdy zvané Deneb! Rozčílená s vítězným pocitem převyprávěla tento příběh jedné z průhledných žen. Ta jej spolehlivě rozšíří po celém vesmíru dříve, než řeknete Ga.

Stvořitel seděl nešťastně na podlaze. " Má koule! Co já budu bez ní dělat!?" naříkal a požádal Samohannu, aby mu nalil mléčnodrahový koktail.
"Otče" zeptal se Montana. " proč je pro tebe ta koule tak důležitá? Je to jen křišťál.." Stvořitel se na svého, zde jediného, syna podíval svým smutným okem a vysvětlil mu, že kříšťálová koule byla zdrojem jeho plodnosti a životní síly. " Jsem teď úplný mrzák!"
Samohannovi bylo Stvořitele líto. Vždyť to byl on, jehož koule mu dala život! To on dovolil, aby byla dívka se zrzavými vlasy stvořena! Ach, ubohý stvořitel!
Malý zrzavý tvoreček potichoučku vkročil na Hvězdokupnou horu. Když uviděl plačícího Stvořitele, mlčícího Montanu a hromadu střepů, pochopil, co se stalo. Byl to totiž tvor velice inteligentní, tenhle Deneb. Zakoulel očima a upřel svůj zrak na rozbitý křišťál. Potichoučku si cosi mumlal pod své zrzavé chloupky a Stvořitel se Samohannou se stali svědky skutečného zázraku. Střepy se totiž samy od sebe začaly zvedat z podlahy a pomocí chladivého vánku se začaly dávat dohromady, jako když Stvořitel tvořil velkým třeskem Zemi. Během několika mála okamžiků byla křišťálová koule jako dřív a stařík pocítil nával nové energie, jako když pozemšťan mužského pohlaví požije modrou pilulku. Budoucnost je zachráněna!
V ten samý okamžik, kdy udýchaná Virdžinie dorazila na Hvězdokupnou, horu si Stvořitel uvědomil, s kým má tu čest. Že jej to nenapadlo dříve! Vždyť je to Deneb! Jméno tvorečka vykřikl otec s dcerou téměř současně. " Otče, zrzeček je Deneb! Byla jsem uvnitř Gadžiny hlavy!!" pokřikovala na Stvořitele dívka vzrušeně. " Já vím, jsem to hlava děravá, že mne to nenapadlo dříve! Tvoreček je skutečně z Denebu.." řekl Stvořitel s úsměvem a všechny tři přítomné objal.
" Sakra práce!" naštvala se Virdžnie. " Mě bylo tak špatně, obětovala jsem se pro pravdu a teď se dozvím,že stařík zapomněl, že stvořil kdysi dávno Deneby? Já se na to vykašlu!"
Virdžíniiny nadávky se nesly celým vesmírem. Oběhly téměř všechny hvězdy- Proximu Centauri, Deneb i Alrakis. Zrovna v okamžik, kdy začala slečna se zrzavými vlasy snít, poletovaly nad Zemí.
Zrzčin sen byl již po několikáté modrý. Nicoletta si představovala svého milovaného modrého muže a skrze hvězdný prach mu v duchu posílala své verše.


Ach, můj modrý neznámý,
sen
tvá slova mne vždy omámí!
I já bych chtěla se ti dát,
tvé skutečné jméno znát!

Jsi jistě silný jako skála,
ale já bych se tě přec nebála,
budu ti říkat Montana,
snít o tobě až do rána...

Chci hladit tvoje řasy,
tvá znamínka krásy.
Chci tvoje srdce mít,
kůži modrou pohladit.

Montano, můj drahý,
projev trochu snahy!
Přijď si prosím pro mě,
čekám v tomhle domě,

Jen na lásku tvou,
já dám ti svou,
jen přijď srdce mého pane,
jinak něco zlého se mi stane..


obrázek č.1- nejhorší sen Samohanny zvaného Montany

obrázek č.2- Krásný sen slečny se zrzavými vlasy

Samohanna vs. Lady Gaga

26. listopadu 2010 v 17:18 | Dubious cat
Chlupatý tvoreček byl úspěšnější, než si sám myslel. Od té chvíle, co Nicoletta uslyšela Samohannovy verše, nemohla přestat myslet na nic jiného. Byl s ní při každém jejím nádechu, když se smála, ale i když plakala.
Byla stále bez práce, ale díky té osudné noci si na to ani nevzpomněla. Když jí tedy zavolal její manažer, že by pro ni měl práci v novém hvězdičkovém filmu ,Sněhurka a sedm trpaslíků, byla velmi překvapená. Její vnitřní hlas, a nebo spíše hlas malého chlupáčka, jí ale říkal, že by se měla pokusit začít žít nový život. Odmítla tedy svojí životní roli a běžela na pracovní úřad. Třeba tam někoho potká...

Nikdo v modrém vesmíru neměl Lady Gagu příliš v oblibě. Ne že by nebyla snaha o navázání přátelských vztahů, ale ty byly vždy narušeny, jakmile si dotyčný tvor vzpomněl na chvíle, kdy Gaga zpívala. To se prostě nedalo! Nikdo také nemohl pochopit, jak kreatura Gadžina formátu mohla porodit něco tak milého a hodného jako byl malý chlupáček. Byli zde i tací,kteří Gagu podezřívali, že ani ona sama nedokáže inteligenci svého dítěte pochopit. A měli pravdu. Lady Gaga očividně příliš mnoho mateřského citu nepobrala a co hůř, její břicho zdá se rostlo nezávratnou rychlostí. Narodí se snad další chlupatý dobráček?

Zlotvorná zpěvačka se příliš netajila svými antipatiemi, které chovala k modrému mužíkovi. Připadal jí odporný, což nemohla pochopit zvláště Virdžínie, která neustále prohlašovala, že není v milionu galaxií nic odpornějšího, než-li tato zpěvačka.
Když Lady Gaga uviděla chlupatého tvorečka jak koulí očima a fosforeskuje, zavolala svému zloprcčímu agentovi, aby zjistila, o co jde. "What?! He wants to help Montana to get the ginger bitch? No way!!" řvala do transplanetárního telefonu- vynálezu Arciďáblova špeha.
Nechala si od něj přinést neviditelnou kudlu. Rozhodla se chlupatého tvora zbavit jednou pro vždy.
Zloprcčí manažer, její občasně utajovaný milenec, jí poradil, aby si nejprve získala jeho důvěru jako matka a pak jej zapíchla. Gaga tedy navečer přišla k tvorečkově pelíšku a s odporem jej pohladila po hlavičce. Chlupáček na ní nechápavě upřel svá velká očka. Zlá zpěvačka pak začala zpívat jednu z nejznámějších ukolébavek. "Soft kitty, warm kitt---auuuuuu!!" Malý tvoreček to nedokázal poslouchat a kousl svojí matku do prstu.

Pro Gagu to byl takový šok, že jí z toho praskla voda. To chlupáčka vyděsilo a běžel pro ostatní obyvatele Stvořitelova vesmíru, aby se šli podívat- Gaga konečně trpěla.

Už během porodu měla vždy chytrá Virdžínie pocit, že je něco v nepořádku. Proč se Gaga chová, jako by nevěděla, co dělat? Nebyla snad matkou jejího oblíbeného chlupatého tvora? I Samohanna, a to už je co říci, měl zvláštní tušení. Kdy a jak vlastně přišel chlupáček na svět?

" Agwwhwhw!!" zaječela Gaga tak mocně, že se Stvořitelovi na Hvězdokupné hoře rozbila křišťálová koule. " Noooooooooooo!!!" křičela znovu, až konečně přišel Arciďábel.
Během chvíle bylo jeho nové dítě na světě- bylo šeredné, oslizlé, flekaté- ale počkat, ono není chlupaté?! Teď už měl podezření i Arciďábel. Využil vysílenosti své hrůzné milenky a zeptal se jí, čí dítě je malý chlupatý tvor. Gaga se na něj krvelačně podívala a řekla:" Hell, I don't know!! But it's not MINE!!" Její poslední věta se nesla celým vesmírem. Malý chlupáček není její!! Huráááá!

Virdžínie tvorečka vzala do náruče a políbila jeho kožíšek. " Já věděla, že nemůžeš být plodem někoho tak odporného, jako je Lady Gaga!" prohlásila a vlezla Lady Gaze do hlavy. Byla totiž velice zvědavá, jak to všechno vlastně bylo. Proč jen jí to nenapadlo dříve?
pro chlupaté stvoření


Obrázek Malého Chlupatého Stvoření mi udělal takovou radost, že jsem mu nakreslila také jeden. Je na něm ono samo společně s zrzavým chlupáčkem z modrého vesmíru, hrající si v záplavě zrzavých vlasů slečny se zrzavými vlasy.
P.S: Doufám, že se ti alespoň trošku líbí!

Sváteční Samohanna

25. listopadu 2010 v 20:24 | Dubious cat
Když byl Samohanna v modrém vesmíru ještě docela sám, trávil volné chvíle plynutí času skládáním básní. Od té doby už ale Jupiter mnohokrát oběhl Slunce, a tak si na své schopnosti modrý mužík ani nevzpomněl. Jeho mysl totiž stále zaměstnávala dívka se zrzavými vlasy, ta, jenž chutná po syntetických malinách.
Samohanna si její chuť stále uchovával v krystalu, a čas od času si na ní smlsl. Ale když si chtěl mlsnout i tentokrát, krystal nebyl k nalezení. Kde je?! ptal se snad každého mluvícího tvora v modrém vesmíru. Kam se ztratil malinový krystal? Tato otázka se nesla po celém časoprostoru. Nikdo netušil až na chlupatého tvora, který se schoval hluboko v orální dolině.
Z čistého neštěstí tedy vzal Samohanna zvaný Montana po světelných letech pero z modré laguny a začal psát.

Ó, dívko se zrzavými vlasy!
má vílo, symbole krásy,
kde jen můžeš být?
Jen pro tebe chtěl bych žít..

Má nejdražší, tvé rty chutnají sladce,
jsou malinové, vypadají hladce,
ó kéž bych je směl ochutnat,
a lásku tvou věčnou mohl znát.

Tvé krásné vlasy, ó jak jsou zrzavé!
neposlouchá mě můj hlas, jen tóny vrzavé
vydává, horších není snad,
ó dívko, mám tě tak strašně rád!

Mé tělo spaluje šílená touha,
až shořím, zbyde po mne jen čmouha!
Čmouha černá jako noc,
kdybys jen věděla, jak chci tě moc!

Tvé horké tělo bych hladil,
a strunu tvou zlehka ladil,
bříšky prstů laskal bych tvou kůži,
a ráno dal na tvůj polštář růži......

Samohanna netušil, jak moc se mu tato krátká báseň o slečně se zrzavými vlasy povedla. Když ji totiž objevila Virdžinie, ihned ji rozšířila po celém modrém vesmíru. Každou, i tu nejméně romantickou, duši chytla za imaginární srdce. I Arciďábel se rozplakal. Jeho ohnivé slzy byly dokonce zpozorovatelné i na Zemi, avšak lidé je mylně považovali za padající hvězdy.

Chlupatý tvor, stále ještě marně vykřikující své Džíí píís, zakoulel očima. Samohannu zvaného Montanu měl moc rád a hrozně rád by jej potěšil. I jeho lyrické psaní skutečně dojalo.
Tvoreček si strašně přál, aby Virdžínie rozluštila jeho zprávu a mohli tak společně slečnu se zrzavými vlasy vystopovat. Tajemná zpráva totiž zní : GPS, tedy Global Positioning System. Kdyby na to Virdžinie přišla, mohla pomocí svých schopností vlézt dívce do hlavy a přenést ji do modrého vesmíru. Ale tvorečkova snaha byla marná.

Jelikož chlupáček věděl, tedy alespoň přibližně, kde se Samohannův objekt touhy nachází, rozhodl se pokusit o malý experiment. Na plantetě Zemi se prý říká- Když nemůže hora k Mohammedovi, musí Mohammed k hoře. Ale co když to jde i opačně? Může malý chlupatý tvor přesvědčit horu, aby se přemístila?

Stvořenec Lady Gagy a Arciďábla se tedy plně soustředil na svůj cíl. Koulel očima, fosforeskoval, pelichal, až se mu najednou konečně podařilo napojit na myšlenky zrzavé slečny. Hurá! Ale jak s ní komunikovat? Tvoreček uměl kňučet jen po Anglicku. Naštěstí, i když vzhledem k genům je to až neuvěřitelné, byl malý tvoreček chytrý a vynalézavý......

Když se Nicoletta, tedy slečna se zrzavými vlasy, chystala spát, uslyšela ve své hlavě neznámý, avšak krásný mužský hlas. Ten hlas, ač to nedokázala vysvětlit, se jí zdál modrý. Skoro jako by patřil muži, o kterém se jí nedávno zdálo!
Modrý muž v její hlavě tiše a jemně recitoval ty nejkrásnější verše, co kdy slyšela. Zdá se jí to, a nebo patří jí? Z té představy se její srdce rozbušilo tak moc, že se celému modrému vesmíru zdálo, že slyší bouřku. Jakmile srdce jednou začne takhle bít, je těžké jej už zastavit...

Samohannův slaný déšť s malinovou příchutí 18+

19. listopadu 2010 v 0:05 | Dubious cat
VAROVÁNÍ, TENTO PŘÍBĚH JE NEVHODNÝ PRO.... JE NEVHODNÝ!Bylo již někdy mezi odpolednem a večerem, když se Nicoletta znechuceně dívala na akt zvýšení výkonnosti svého dnešního partnera. Na svojí práci si nestěžovala- dostávala peníze, aniž by pracovala rukama( i když.. to někdy taky), ale injekční doping ji opravdu vadil.Fuj...

Ach, je těžké býti objektem neobjektivní touhy objektivu! Povzdechla si dívka se zrzavými vlasy a odhalila svoji dívčí krásu. Dnes již po sedmé.
Když se konečně vrátila domů, padla do své vlastní měkké, čisté postele a začala snít. Tentokrát měla skutečně podivný sen o muži, který nebyl ani tak krásný jako modrý. Seděl na kameni podobajícím se lidskému jazyku. Slečně připadal sametový, ačkoliv nevěděla jak na to přišla, jelikož se jej nemohla dotknout. Modrý muž vypadal osamnělě, měl zavřené oči a na dlouhých černých řasách se mu třpytily slzy. Kéž by jej tak směla obejmout!

Zazvonil telefon. V odrazu na displayi pohlédla na svojí uplakanou tvář a..
"VIRDŽÍNIE!" zakřičel Stvořitel když viděl modrou dívku, jak si blaženě cestuje v cizích myšlenkách. Netušil, že (oficiálně) jeho dcera vystopovala dívku Samohannových erotických snů. To by své rozhořčení jistě přehodnotil, ale jelikož to nevěděl, pěkně ji seřval a šel se uklidnit Extraktem z černé díry.
"Starej ochlasto! Teď jsem ztratila signál..!!" zavrčela Virdžínie a šla si spravit náladu rozhovorem s Neviditelným poníkem. Okamžitě svému imaginárnímu kamarádovi pověděla o Nicolettě- dívce se zrzavými vlasy, a co Stvořitel nechtěl, její druhobratr, Samohanna zvaný Montana to slyšel.

Přiběhl k modré dívce a zavalil jí asi milionem zbytečných otázek. " Já nevím, Montanno,nestačila jsem se zorientovat..Je mi to moc líto.."řekla dívka smutně a pohladila jej po obrysu jeho modré lebky.

Samohanna byl podvědomě smířený se skutečností, že svou vysněnou dívku nikdy nepotká, bolelo jej to, ale myslel si, že s tím nemůže nic dělat. Ale když teď věděl, že ji potkat mohl, kdyby starý otec, duch a syn svatý v jedné osobě Virdžinii nepřerušil, pocítil poprvé vlnu silné nenávisti a beznaděje. " Ó jak je zlý! Jak je přeukrutný, ten starý žárlivec!"
Montana nebyl schopen pohybu. Jeho tělo se zhroutilo na sametově červený kámen ve tvaru lidského jazyka a po jeho modré tváři se začaly valit třpytivé slzy.

Jelikož v modrém vesmíru neplatila zeměkoulská fyzika, Montanovi slzy poletovaly po vzduchoprázdnu, jedna za druhou. Za pár pikohodin se leskly na okružní jízdě po Mléčné dráze, přeletěly hranice Hvězdokupné hory a vydaly se na dobrodružnou cestu nekonečným vesmírem...

Najednou začalo z ničeho nic pršet. Nicoletta cítila, jak ji pomaličku vlhnou vlasy a formují se do ledabylých zrzavých vlnek. Když dorazila do studia, zjistila, že jde příliš pozdě na to, aby se ještě jednou osprchovala a upravila. Musela tedy odhodit šaty, tak jak byla, a věnovat své tělo charitativnímu údělu.
" Fuj, ty jsi slaná!" vykřikl milovník s velkým charismatem a díky jeho výkřiku se musela celá scéna točit znovu. Nicoletta byla ze své slanosti tak zmatená, že poté zapomněla hlasitě předstírat lásku k onomu muži.
Kameraman měl také těžký den, tudíž Nicolettu ze studia vyhodil. Dal jí padáka, jak říkají tvorové z masa a kostí.

Venku stále padaly slané kapky vody a Nicoletta k nim přidala i své vlastní. slzy jí stékaly po tváři proudem. Dívka stála nehybně uprostřed cesty s rozpuštěnými vlasy a nechala déšť, aby jí vytvořil bohatou hřívu. Chuť slaného deště se smíchala s jejím leskem na rty. V tu samou dobu, akorát že v úplně jiném vesmíru, pocítil Samohanna zvaný Montana na svých rtech syntetické maliny.
Jak je tohle možné? Ptali se Virdžinie se Samohannou současně. Kde se v modrém vesmíru vzala malinová příchuť? Montana si byl jist, že patřila slečně se zrzavými vlasy, a proto ji pečlivě uschoval do kousku křišťálu. Takto uschovanou chuť totiž může kdykoliv znovu pocítit, tedy jakmile křišťál olízne.
Virdžinie, jako obvykle brzy přišla na odpověď. Za jazykovým kamenem totiž stálo chlupaté GaGa stvořeníčko. Jeho velká očka právě fluoreskovala. Když si Virdžinie všimlo, zhaslo a otevřelo tlamičku. Vypadalo to skoro jako úsměv. Poté se pokusilo mluvit. " Džíííí" řeklo. Virdžinie, ač byla velmi nadaná, nebyla schopna zprávu rozluštit. Stvořeníčko však pokračovalo." Píííí"
" Džíípííí???" opakoval Samohanna. " Džííí pííííí ssssss" zkusil to znovu chlupatý tvor.
" Pííís? ty jsi hippie, chlupáčku? " podivila se s úsměvem Virdžinie a pohladila Gadžino dítě po hlavičce a odešla.
" Džííí pííí sss!! Džíí pííí sss" pak znělo modrým vesmírem ještě několik slunovratů . Rozluští někdo tvorečkovu zprávu?

Přátelství s alergenními prvky ve vzduchoprázdnu

8. listopadu 2010 v 18:33 | Dubious cat
ÁNO! OH ÁNO! křičela v extázi slečna se zrzavými vlasy hladíce Samohannu zvaného Montanu po hrudi.
Jak jsou ty vlasy jemné a hebké! Říkal si modrý mužíček a natahoval po nich svou ruku. Oh, ano...

Kdesi z vzduchoprázdna se ozýval tichý ženský smích. Montana otevřel oči.
" DOBRÉ RÁNO SAMOHÁNNO MONTÁNO!" smála se Virdžínie pozorujíce rozvzrušení svého druhobratra. Montana si rychle rukou zakryl své plasticky viditelné partie, čímž Virdžinii způsobil další záchvat smíchu. Mladý muž se začervenal a už už chtěl Virdžínii ztrestat, když si všiml čehosi, co nahrazovalo vlasy jeho vysněné dívky. Ano, byl to ten nechutný, chlupatoroztomilý tvor. Tvor přímo arcipekelný, který je dílem Arciďáblovi omlíčněnosti s Lady Gagou.
" FUJ!! " zakřičel štítivě a utekl se schovat do Ledové skály. Avšak ani tentokrát nebyl jediným obyvatelem modrého vesmíru s tímto nápadem. "Arciďáble?!" Samohanna stál v Ledové skále jako přimražený. Arciďábel nebyl totiž ve skále sám. "Oh-oh-oooh-oh-oh! Caught in a bad romance!" zavřeštěla ve zpěvu jeho nechutná milenka. TO SNAD NÉÉÉ! zakřičel nebohý tvor a pelášil přímo k Hvězdokupné hoře.
Stvořitel byl stejně nešťastný jako Montana. I jemu připadala Lady Gaga jako to největší zlo v celém nekonečném vesmíru, avšak jeho neštěstí mělo jiný důvod než to Samohannovo. " To se přeci nemělo stát, on měl být ve smrtelných křečích a prosit mě, abych jí zneškodnil!" rozčiloval se nahlas a za peprného nadávání došel do svého superluxusního baru pro něco na uklidněnou.
" Mléčnodrahový coctail? !" To je přesně to, co by teď modrý muž potřeboval. "Ne, ten je moc slabý...Zde- extrakt z černé díry! To tě spolehlivě pohltí.." odvětil Stvořitel a hnal se k Montanovi se dvěma panáky. "Až do dna!" řekli oba a bylo to to poslední, co si ze svého mejdanu později pamatovali...

Samohanna zvaný Montana se ráno probudil v mokré kaluži. Že by mu extrakt nesedl? Ačkoliv se sotva hýbal, rozhodl se tekutinu prozkoumat. Byla bílá..Že by.. no to snad ne!... Když už myslel na to nejhorší, co jej mohlo napadnout, uviděl chlupatého tvora. No jistě, byl celý uslintaný, brr!
Jelikož byla v blízkosti přítomna i Virdžínie, byl Montana rád, že ta podivná tekutina byla tvořena slinami, tento týden se pohlavně ztrapnil až dost.
" Jéé, vidíš? Má tě to rádo!" zajásala dívka. Malé stvoření na Montanu upřelo svá velká očka a usmálo se. Teprve teď si Samohanna všiml, že je chlupáček zrzavý. Najednou mu už nepřipadal tak odpudivý a smradlavý jako předtím a proto mu jeho děsivý úsměv opětoval.
" fffrrrr..." spustilo stvoření. "frrriiee.." Samohanna byl zmatený, co se mu snaží říct?
Naštěstí tu opět byla přechytrá Virdžínie, která měla pro všechno vysvětlení.
"Chce ti říct, že jsi jeho přítel." Virdžinie nezklamala.
" Frrr ,že znamená, že chce být můj přítel?" podivil se Montana nedůvěřivě. " No jistě, mluví přeci anglicky! Jeho máma je Američanka, víš? Celý vesmír přeci mluví po americku! to ví každé malé dítě!" odpověděla mu Virdžinie po Hermionsku.
Stvoření znovu otevřelo svojí flekatou tlamičku a zplna hrdla řeklo " Frrriiiiendsssss!"
Samohanna byl dojatý avšak nechtěl před Virdžinií milovat něco, co přišlo od Lady Gagy. Proto hlasitě pšíkl a odešel s vysvětlením, že má na chlupaté věci alergii.
Hned večer ale za stvořeníčkem tajně přišel a vyprávěl mu o jeho slečně se zrzavými vlasy. Ani si to neuvědomoval ,ale začal tvorečka hladit po kožíšku a náramně jej to uklidňovalo. oba slintali blahem. " Frriiiends!" zavýskalo stvoření. " Friends" řekl Samohanna zvaný Montana a přivinul svého nového přítele k sobě.....

(Ne) dospělý Samohanna Montana

3. listopadu 2010 v 21:56 | Dubious cat
"Co to je?" podivil se modrý mužík, když objevil na svém jemnoholém těle jeden jediný chlup. Vzal jej do ruky a zkoumavě si jej prohlížel. O chlupech toho jako stvoření žijící v komfortně teplém vesmíru bez zvířat totiž moc nevěděl. Naštěstí tu ale byla Virdžínie, jeho sestrodružka, která, ačkoliv byla mladší, si vždycky věděla rady. Začala totiž studovat humanologijní genetiku.
Jaktože je ale jen jeden? Podivili se oba dva. Vydali se proto na Hvězdokupnou horu za svým stvořitelem Stvořitelem, aby jim tento divnofakt osvětlil.
Samohanna je již dospělý! Tato zpráva se rozkřikla po celém modrém vesmíru rychleji, než druhosourozenci stačili rozvířit Stvořitelův hvězdný práh. Stvořitel byl z této novinky poněkud nešťastný, domníval se totiž, že se mu podařilo vyvarovat se chyb, které udělal u lidí. Doteď žil v domnění, že se mu povedlo hormonový kód Modré pavučince rozmluvit. Cherchez la famme ! Křičel na celý vesmír. Respektive- Cherchez la toile d'araigneé!(Jelikož by se dalo o "ženství" světle modré pavučiny polemizovat.)
Samohanna zvaný Montana si najednou nebyl jistý, co má se svojí dospělostí dělat. Virdžinie mu totiž vyprávěla o sexuchtivých lidských jedincích a zvířatech, na které touhy přicházejí více než pravidelně. Na planetě Zemi by se žilo líp, pomyslel si dospělý modrý muž. Kéž by tady byla dívka se zrzavými vlasy! Ta by jistě jeho dospělost ocenila.
Přemýšlení o chlupatosti Samohannu poměrně dosti vyčerpalo a tak se rozhodl raději odebrat do říše vyspělých snů. Když ráno otevřel oči, objevil na svém těle zase něco chlupatého-tentokrát to ale byly chlupy dva! Ihned se běžel pochlubit Virdžinii, ale ta se mu místo obdivu začala smát. " Jéé Montano, ale s touhle rychlostí- chlup za den- budeš dospělý až někdy za milion ultralet!
Modrý tvor se cítil uraženě a jelikož teď své hormony nezvládal, ukápla i slza.
"Jó ženské, jak jsou zákeřné!" svěřil se se svými postřehy mladíkovi Stvořitel. Byl ještě stále z Montanovi dospělosti dosti rozmrzelý, proto jej znovu pozval na mléčnodrahový coctail, aby mohli pokecat o životě. Nic jiného jim totiž ani nezbývalo.
V omléčněném stavu se Samohanna vrátil na své obvyklé místo, aby se uchýlil k spánku. Přibude mu další chlup? Tuto otázku si položila i Virdžinie a proto se rozhodla Montanu celou noc pozorovat, aby přišla jeho opadavé chlupatosti na kloub.
Zhruba v půlhvězdnosti se u spícího dospělce objevil malý nepatrný stín. Virdžinie tryskala zvědavostí! Jelikož byla dívka odvážná, vydala se ze svého úkrytu vstříc neznámému stínu.
Když jej uviděla zblízka, rozněžněle se začala smát. Nalezené chlupy totiž nepatřily Samohannovi zvanému Montanovi, jak si dosud všichni mysleli, nýbrž čemusi malému a chlupatému.
Virdžinie toto stvoření opatrně vzala do náruče a odnesla jej ukázat Stvořiteli.
Ten se dušoval, že nic podobného určitě nikdy nestvořil. Chlupaté cosi na něj upřelo svá velká oranžová očka a z šeredné tlamičky vydalo podivný zvuk, něco jako jako" ghá ghámííí" Bylo to hrůzostrašně roztomilé.
Hned druhý den se zpráva o podivném tvorovi roznesla po celém modrém vesmíru a díky drbumilnosti průsvitných démonních žen se objevila i nová fakta. Za vznikem chlupatého stvoření totiž nestál nikdo jiný než samotný arciďábel. Tentokrát v tom byl však nevinně.
Kdo je ale jeho matkou? Ptali se všichni a málem si u pátrání zlomili vaz. Tuto skutečnost pak čistě náhodně objasnil Samohanna zvaný Montana, který zklamán nad svou nedospělostí spěchal do temného úkrytu, kde se mohl na chvíli schovat před bulvárním tiskem.
Když vstoupil do modrotemné jeskyně, zjistil ,že nebyl jedinou osobou, co měla tento nápad. V nejčernějším koutě se totiž skrývala původkyně chlupáčka- Lady Gaga. Montana se oklepal hnusem. Jak Arciďábel mohl? ptal se sám sebe několik nanominut. Musel však uznat, že na haloweenské oslavě tekl mléčnodráhový coctail proudem a byla již poměrně tma. a pak že je mléko zdraví prospěšné!!P.S: Tento příběh je asi třetí verze ( Ne)dospělého Samohany jelikož čistě díky mé chaotičnosti a neschopnosti zálohovat data se mi jej podařilo několikrát smazat. Nedivte se proto prosím jeho nekvalitě:)

vizuální Samohanna a den D

2. listopadu 2010 v 21:48 | Dubious cat
Tak jsem se rozhodla přeci jen ten referát napsat a naučit se ho, i když bych stokrát raději napsala další pokračování o Samohannovi zvaném Montanovi (fanoušci musí počkat do zítřka:) ) , proto vás snad alespoň trochu potěším malou soukromou sbírkou Samohanna Montana obrázků:)


sm2
Lábium, vélum,dentes.. aneb ortoepický Samohanna zvaný Montana to má rád na jazyku
( přečtěte si skripta- J.Zeman Základy ortoepie a budete vypadat stejně) mlžná
fotokopie

Historicky první kresba se Samohannou zvaným Montanou- Noční dobrodružství Samohanny zvaného Montany s dívkou se zrzavými vlasy po shlédnutí filmu s čistě pornografickou tématikou

K tomuto obrázku si dovolím krátký komentář: Minulý rok po mém  historicky prvním slaveném Haloweenu jsem byla přehlcena tvůrčí energií ( možná ještě trochu něčím jiným-není třeba rozebírat)
Byl večer,pozdní večer, hrdličky již byly dávno mražené a mne  nic nebránilo abych vzala  tužku a za dokonalého zvuku Red hot chili peppers, tuším alba Californication,  s ní bezmyšlenkovitě čmárala po papíře. Říkejme tomu automatická kresba. Když jsem se probudila z tohoto podivného tvůrčího stavu, docela jsem se divila. Přiznám se, že i teď, po roce se sama divím tomu, co tento obrázek obsahuje a vlastně mne nikdy nenapadlo jak moc je to vulgární:) Kdosi se mne nedávno zeptal na ty podivné kaluže na zemi, co to je? Řekla bych, že pornodívky doslova tečou blahem. Ta samá osoba pak také studovala rozmístění přítomných dívek- ano, je pravda, že když se nad tím opravdu zamyslíte, tak poloha žluté a modré dívky je( čistě náhodně) nešťastná :) 
Ale já jsem vždycky chtěla být umělec-prase. ..
Ještě zbývá osvětlit Samohannovo jméno- inspirace Disney Chanellem by vás jistě napadla i beze mne, ale proč jen jsem tam přidala ono zrádné "samo"? Asi to bude tím, že jsem tak perverzní a chtěla jsem zneuctít jeden facebookový status, což se ale  nakonec nestalo :)


mm
Samohanna zvaný Montana chtěl vždycky mít tělo jako pan Butler v bitvě u Thermopolis, ale zatím vždy bojoval pouze se svými bludnými představami o slečně se zrzavými vlasy, která by takové svaly jistě ocenila"
(druhá kresba o SzM)
n
Nic nemůže Samohannovi zvanémuMontanovi nahradit skutečnou představu slečny se zrzavými vlasy, ani když tam není žádný latex! sakrazamlžení fotokopie
sl
Slečna se zrzavými vlasy ve fantazijním snu Samohanny zvaného Montany


TO BE CONTINUED...(až zas nebudu mít  čas psát)

Samohannoween

30. října 2010 v 12:16 | Dubious cat
 Samohanna zvaný Montana seděl na svém oblíbeném místě přemýšlejíce o slečně se zrzavými vlasy, když tu najednou byl celý modrý vesmír pohlcen oranžovou září. Že by se tu objevila jeho vysněná? Bohužel ne, to jen Virdžinie Modrowebová nahlédla do mysli stvořitele, který se trápil nadcházejícím haloweenem. Modrý mužík samozřejmě o tomto pozemském svátku nic nevěděl, Stvořitel si dával sakra pozor, aby s tím  v jeho alternativním vesmíru někdo neotravoval. Avšak Virdžinie, božská modrožena, byla stvoření ďábelské. 
Modrá pavučina, Stvořitelova občasná milenka, měla  totiž chuť svého druha maličko pozlobit. Jejich nové dceři je již několik vesmírných mikrolet a on jí ještě pořád nezavolal! Proto zavolala ona své malé nezbednici a požádala ji o pomoc. Virdžinie byla nadšená, Stvořitelova mysl  byla totiž mnohem zajímavější než mysl jejího druhobratra! Když se o tomto jejím malém výletu ještě dozvěděl Arciďábel (druhý možný otec), bylo zaděláno na první modrovesmírný haloween.  

Pomocí svého arcimocného ocasu vykouzlilo samoďábelské stvoření nespočet oranžových dýní. Virdžinie zatleskala radostí, avšak těmto skvostným dýním něco, podle ní,chybělo.  Ano, jistě, měly by být třpytivé a zářit více než polární záře! Avšak dýně nejsou jedinou zábavnou věcí na pozemském haloweenu. "Chce to masky!"řekla modrá dívka a pomocí kouzloplodného vykrajovátka začala s jejich  tvorbou. Když konečně svojí uměleckou práci dokončila, zjistila, že tu v celém modrém vesmíru existuje jen 5 živých stvoření- ona, Samohanna, Stvořitel, Arciďábel a její matka. Tento fakt jí poněkud rozesmutnil, tedy vlastně hodně, protože z jejích průsvitnotřpytivých slz vzniklo v modrém vesmíru moře krásnější, třpytivější a lahodnější než byste našli na  celé  neslavně proslulé Zemi.

Arciďábel měl pro modrou dívku slabost, aniž by jej to napadlo, její smutné oči v něm vyvolávaly touhu udělat jí radost. A také, a to později udal za hlavní důvod, chtěl stvořitele dohnat k šílenství. Rozhodl se tedy proměnit modrý vesmír, Stvořitelovu oázu klidu, v další vesmírnou metropoli. 
Z moře slz ukoval své první stvoření. Bylo to něco na způsob ženy. Ze tmy tmoucí vesmírné vytvořil své druhé stvoření. Něco na způsob muže. Arciďábel se cítil stejně tak jako kdysi Stvořitel na zemi, tedy- Jsem nejlepší,já jsem king! Své první kreaturky tedy pojmenoval Sadam a Seva a odsoudil je k věčnému množení se. Tedy alespoň do té doby, dokud nebude vesmír plný života. 
Za chvíli už byl modrý vesmír pln ďáblodívek a arcichlapců, nápadně si podobných. Ti všichni si směli obléci Virdžiniiny masky a konečně začali slavit pravý Haloween. 

Když se Samohanna zvaný Montana probudil z nevědomých myšlenek  o slečně se zrzavými vlasy, nestačil se divit. Všude kolem něj poskakovaly lesklé dívky. Že by se probudil v nějakém snu? Kde je tedy pramínek zrzavých vlasů, těch zrzavých vlasů, které  nikdy nesmí chybět v jeho představách? Vydal se na průzkum. Stvoření kolem něj se dobře bavila, Samohanna v maskách poznal i s Virdžinii s Arciďáblem, ale kde je Stvořitel?  

Stvořitel, dříve zaměstnán Modrou pavučinou (Jak ďábelsky odvedla jeho pozornost k lásky hrám!), nebyl schopen slova. Jeho milovaný vesmír bez neřesti byl infikován životem! 
Teď už však bylo pozdě Arciďáblova stvoření zastavit, Stvořitel už nechtěl zabíjet. Zašel tedy za svým jediným skutečně nevinným synem, aby pokecali o svém nešťastném životě. Samohanna mu vyprávěl o svém výletě do jiného světa, kde se potkal s elfy, hobity a tou příšernou lidskou bytostí-Lady Gagou. Ještě teď se hrůzou oklepal, když si na ní vzpomněl. 
Samohanna to nevěděl, ale svým vyprávěním Stvořiteli pomohl ke geniálnímu plánu odplaty. Byl přeci všemocný! Rozhodl se tedy, že se poprvé ve svém dlouhém božském životě zúčasní haloweenských orgií. Jelikož před tím Arciďáblovi velmi neslušně nadával, veřejně prohlásil ,že se mu omlouvá a věnuje mu malý dárek na usmířenou. Ze Země nechal svými nadzemskými silami transportovat geniální společnici pro Arciďábla, již zmíněnou, Lady Gagu!
NEEEEEEEEEE zakřičel celý vesmír, jakmile se objevila a omotala své uměle zakrvácené vnady okolo Arciďábla. Ten se tvářil zoufaleji než Johanka z Arku na hranici. Neeee!
A pak že je Stvořitel jen a  jen zásadně božské stvoření!

Samohanna zvaný Montana v jiném světě

25. října 2010 v 1:56 | Dubious cat
Téma týdne- fantasy nemohlo uniknout mé fantazii :)

Samohanna zvaný Montana v jiném světěJednoho kosmického dne Virdžinie Modrowebová objevila velice zvláštní psychotropní knihu. Rostla úplně sama z jednoho černočerveného kořene z hvězdné skály! Virdžinie ji nejprve očuchala a pak  ji pomocí tenkých pavučinek  opatrně oddělila od kořene. Vzala ji do svých modrých rukou a běžela za svým společníkem, Samohannou zvaným Montanou, aby ji lépe prozkoumali. Ani  Samohanna nikdy  nic takového ve svém vesmíru neviděl!

Ačkoliv to Virdžinie vlastně nechtěla, zapálila knihu svým ledovým pohledem. Ani jeden z nich ji však nezačal hasit, jak by se za normálních okolností mělo,  linula se z ní totiž tuze sladká vůně. Virdžinie i Samohanna pomalu zavírali oči. .a najednou blik! Všechno okolo nich bylo tak jiné! Nebe, jenž bylo růžové, obývali prapodivní ptáci. Jejich křídla šustila jako obaly od bonbonů a jejich oči zářily jako drahokamy.  Zem pokrývala sametově fialová tráva, na níž rostly křišťálové rostliny. Virdžinie se té krásy nemohla nabažit. "Honem, honem, musíme to tady prozkoumat!" řekla Montanovi a rozeběhla se skrze průsvitně žlutou bránu.
Samohanna nevěřil svým vlastním očím až do té doby, kdy uviděl pramínek zrzavých vlasů. Zrzavé vlasy! Montanovi se zvedl tlak. Avšak jen na okamžik, jelikož zjistil, že tento pramínek nepatří jeho vysněné ženě, ale dívce se špičatýma ušima. Ha, elfka! 
Dívka na něj promluvila tuze zvláštní řečí, znělo to  asi takhle: Ai munde hiarati ha, esme Danae  fe fa! Avšak ve světě psychotropní  knihy se na cizí jazyky nehraje, proto Samohanna věděl, že se mu dívka jménem Danae pouze představila. Byla krásná, opravdu nadvesmírná, avšak Montanovo srdce již bylo zabrané. Danaino ostatně taky, jak se modrý mužíček později dozvěděl od přerostlého hobita Miltona Kratinožky.  Milton Kratinožka byl nejbohatším tvorem fantazijní vesmíroplochy. Jeho pevnost na Mléčné dráze byla vskutku hodná pravé Holywoodské hvězdy!

Danae pozvala Samohannu s Virdžinií na oběd, jejich vyhlášený kuchař- skalní démon Lingua  Jagger totiž uvařil  více jídla než obvykle. ( Aby mohl Milton všem ostatním ukázat, že na to má a klidně jídlo vyhazuje z okna) Oba modří tvorové nabídku přijali a tak společně s bohatým párem nasedli na superluxusního zlatého draka a vydali se směrem k Mléčné pevnosti. 

Trpaslíci, elfové,hobiti, trilobiti, bazilišci a obří ještěrky- ti všechni byli pozváni na skromný oběd pana Kratinožky.  Za takovýto seznam hostů by se nestyděl ani pozemský Ludvík XIV!  Jelikož se boháč chtěl vytáhnout, provedl Samohannu s Virdžinií osobně  po svém panství. Ukázal jim Mléčné věže, tajné komnaty, soukromou hernu, vířivku, obývák, tucet ložnic a také supertemný žalář. V supertemném žaláři se nacházely jen ty nejhorší a nejpříšernější kreatury ze všech  vesmírů. Byla zde Velká požíračka snů, Maniodepresivní chlupatice a dokonce a hlavně- Lady Gaga, Miltonův nejnovější a nejděsivější úlovek. Samohanna zvaný Montana se s ní již jednou setkal ve své snad nejhorší noční můře, proto byl rád, že je tato příšera jednou pro vždy zamčena na deset kosmických západů. Jeden z elfů, Klukorád  však přerušil jeho temné myšlenky. Oběd je hotov!
Všichni se usadili kolem kulatého stolu nápadně podobajícímu se tomu z Kamelotu. Hurá, nese se krmě!
Samohanna se už už chtěl zakousnout do jistě delikatesního pečeného loskutáka, avšak těžkou pohodu náhle přerušil hrozný zvuk. Oh né! Lady Gaga zpívá! Takovému náporu nemohly zdi supertemného žaláře odolat a ta nestoudná žena  zdrhla...  Když se to Samohanna s Virdžinií dozvěděli, úlekem vystřízlivěli a náhle se objevili zase zpět ve svém dobře známém modrém vesmíru.  Všechno co zažili se jim jenom zdálo- modří lidé se ujišťovali  navzájem. Žádní elfové ani hobiti přeci v tomto časoprostoru neexistují! Kde se však v modré realitě bere ten otřesný zpěv? ach, ne! Lady Gaga je skutečná!!  
 
 

Reklama