Streptokočky

komix:Sexy Lexi, ničitelka dobrých článků

23. května 2012 v 16:06 | Dubious cat
Kdysi dávno bývaly doby, kdy se scházela plchoččí banda a vesele debatovala o blbostech a na tomto blogu bývalo co číst. Jenže ty doby jako by někdo vymazal, jako by byly napsány zmizíkovatelným centropenem. Kdy naposledy tady bylo opravdu zaplšeno? Jak dlouho už visí Samohanna s Arciďáblem ve vesmíru? Neptají se už jen čtenáři, ptám se i já a moji pseudohrdinové. No vážně!

jak se rodí streptokočky

28. září 2011 v 20:23 | Dubious cat
Je podzim, čas, kdy se rodí malá streptokoťátka, a jedno se narodilo právě dnes! Řeknu vám, vůbec to těm potvůrkám nezávidím-jejich porod totiž trvá zhruba 4 hodiny a je vskutku komplikovaný. Streptokoččí máma se nejprve musí pořádně najíst špatné popmusic, protože jinak by se jí v bříšku nevytvořila hmota podobná vatě, která je základem hnisumilných stvoření. Poté se kolem životodárné vaty vytvořií tenoučký povlak, který zahájí proces tvoření svalové hmoty, a po nějaké době v tomto stavu streptokoťátko vyleze ven ze své matky.

Návrat streptokoček aneb WTF?

11. května 2011 v 12:49 | Dubious cat

Je to tady! Vaše oblíbené streptokočky jsou zpět!

Streptokoččí pozdrav z Amsterdamu

11. března 2011 v 17:45 | Dubious cat
Naše milé streptokočky jsou již delší čas uklizené v Amsterdamu, jelikož jim hrozilo velké antibiotikové nebezpečí. Teď, v období chřipe,k se už ale mohou pohybovat volněji a tak se mi konečně ozvaly!
Jak se mají? co dělají? Streptokočičák Norris nám poslal pár okomentovaných MMS :)

Setkání kočičího druhu

1. února 2011 v 18:28 | Dubious cat
Tento týden je týdnem splněných přání, jelikož mám trošku více času než předtím.   Sikar s Le fille Ash  si přáli návrat koček, a to v jakékoliv podobě, nemohla jsem tedy  jinak než stvořit něco se všemi třemi druhy- streptokočky, chlupočky a kočka na scénu!

Poznámky ke komixu:

1) Chlupoččí život není lehký, alergiků je tak moc, že mají takový výběr, až si není z čeho vybrat..
2) Streptokočky jsou prevíti
3)Kočky jsou prevíti ještě větší- když nesedí v tubě nebo na youtubu, chčijí na podložky v koupelně...
5)Máte rádi pražené mandle? A hnisavé? A co na to pan Kočka? (za bytost!)
6) Také byste radši "orálek"? 

Co streptokočky,ale co teprve Chlupočky?

8. ledna 2011 v 18:44 | Dubious cat
Zdar jak kočka!Moji milí chovatelé a obdivovatelé streptokoček, jak se vám daří?Tento blog, jak už to vypadá, se stal chovnou a záchranou stanicí podivných individuí.Nejprve jsem s láskou chovala a rozdávala streptokočky ( které se stále množí, tím pádem zájemci berte, berte!) a teď, když mám zkouškové a na nic čas, moje milovaná Catsbury  na blog přitáhla cosi.To cosi jest zváno Chlupočkami. Že jste o nich ještě neslyšeli? Není možná! Kdo si myslíte, že může za vaše něžnolehké alergické záchvaty? Ano, chlupočky. Jsou to stvoření vysoce alergenní a interaktivní. Milují nosní dutinu, oči a kůži- takový slabý jedinec, to je ráj! A že jsou přítulné a velmi mazlivé jsem vám už říkala? Zkrátka tuhle potvoru musíte mít- vždyť je tak chlupatá, milá, čistotná a ty oči?! Kdo by mohl říct ne?(snad jen obecný kočkofob)Zatím se u mě na blogu vyskytly chlupočky v 6 provedeních, čili druzích.

1.Chlupočka Zemanová, libující si v latinských názvech oblastí od rtů až po nosohrtan. Lábia, vélum, langue, palatum- a ještě mnohem více budete díky ní znát na vlastní kůži.  
Je poněkud úchylná, však se vyžívá ve věcech jako ke ortoepie, ortografie, ortoalergie, či ortochlupie. Podobnost s panem JihoZápadním čistě náhodná!
chlupočka zemanováChlupočka Viktoriánská-Žádná z chlupoček není tak vzdělánímilná jako tato. Zbožňuje hlavně literaturu depresivních témat a období královny panny. Je totiž též panensky staromódní, místy homosexuální a hlavně latinskomluvná. Některé chlupočky jí nazývají ergočkou.
P.S: Umí mňučet jako Viktorka u splavu
Chlupočka Viktoriánská

3. Chlupočka Americká- Tento druh je opravdový USAnemámrádRusafil. Hovoří plynně anglicky ve všech amerikánských nářečích, nejraději však v newyorském.  Je velikou fanynkou Mariah Carey a vůbec všech, co kdy zpívali American National anthem. Sama je velice dobrou zpěvačkou! Neprat! Její kožíšek by mohl ztratit hvězdnost...
Chlupočka americká

4. Chlupočka Vlastenecká-Tylová- Správná a jediná národnovlastenecká chlupočka pocházející z Čech. Ráda mluví květomluvou a pije výhradně české pivo. Je znalkyní Tylova díla, nejraději má však Fidlovačku (aneb žádný hněv a žádnou rvačku), stejně jako Chlupočka Americká, umí obstojně zpívat, avšak je velmi často zmatená, jelikož netuší, kde že to bydlí. Řeknete jí to snad  vy?
Chlupočka vlastenecká-tylová

5. Chlupočka Jazykovědná- velmi vzdělaná a jazykozpytná chlupočka, která vytvořila již nejednu esej na téma- Brzy se jazyk bude nazývat Ruzyně. Mezi její oblíbená díla patří Machkův etymologický slovník, avšak ještě raději si potají brousí svůj jazyk při čtivu Šmírbuchu. A proto je někdy pěkně sprostá.( nadávat umí v 6 jazycích)
Chlupočka jazykovědná

6. Chlupočka Odstředivá- tento druh je milovníkem přírodních věd, na než potřebujete kromě mozku také schopnost logicky uvažovat. Vyžívá se ve fyzice, ať už teoretické , či praktické. Množí se za pomoci použití odstředivé síly, tím si také vysloužila své druhé jméno. Bacha umí to fakt rychle!
Chlupočka odstředivá


Tak co, líbí se vám nějaká? Pokud ano,platí stejná pravidla jako u streptokoček- adoptovat, pojmenovat, ubytovat, milovat a napsat alespoň krátce něco ze života chlupoček- můžou to být verše, pohádka, horor- COKOLIV!

Vaše Dubious cat & Catsbury the streptocat-

Streptovor II

27. listopadu 2010 v 11:20 | Dubious cat
Poslouchá Grundthyld fon Streptocat Nightwork??

Agrrr To jméno zní prostě grrrundthčtivě! Jelikož jsme minule se Sikarem narazili na téma černouhelného kocourka Grundtha a jeho vztahu s Gadrostellou, nemohla jsem jinak, než zajít na Grundthův nový domov a požádat o rozhovor. U brány mne přivítali špičatoušatí elfové a milá, usměvavá, škrábanci pokrytá majitelka...

agrr
1) Grundthe, zdá se, že si se stal díky paparazzimu Leonardu PodSvinčimu tak trochu streptokoččí hvězdou. Jaký to je pocit? Dáš si ho s pepřem nebo s chili?
Já byl slavný ještě před PodSvinčem. Jenom se o tom tolik nevědělo. Být hvězdou je velice vyčerpávající, protože okruh streptokočičích fanynek stále narůstá, a já pomalu nestíhám dostát své pověsti u všech. Pod Svinčiho si dám grilovaného s pepřovou omáčkou (z několika druhy pepřů). Pepř mám velice rád, a to od poznání Agrrr na všechny způsoby. Na rozdíl od Chili není tak extrémní a štiplavý. Naopak chuť je pikantní, jemně plná a vhodná k časté konzumaci.
2) Štve tě, že jsi byl nařčen z dvojitého vztahu s Gadrostellou a Tyiou? Která se ti líbí nejvíce?
Jsem na sebe hrdý. Obě dvě streptokočky jsou naprosté kusy k nakousnutí. Každá se svými vlastními choutky a pikantnostmi. Tyia je něžnější, umělecká a náročná tvůrkyně. Gradostella je extremistka a divoká potvora. Líbí se mi obě a mám v plánu si i obě nechat. Streptokocourů je málo a já udělám vše pro zachování druhu.
3) Agrr, jaký máš pocit z pubertálního chování tvého streptokocourka? Nebojíš se, že za něj budeš muset platit alimenty?
Pocit mám zardousenihodný. Už jsem přemýšlela, že ho vrátím jako nezvladatelného jedince. Bohužel až pozdě jsem si všimla, že ve smlouvě o adopci je malinkým písmem doložka, že streptokoky jsou nevratné a adoptivní služba nezodpovídá za žádné jejich chování. Při pokusu o vrácení svěřence bude udělena preventivně ještě jedna.
S alimenty si starost nedělám. Veškerá streptokoťata budou dána do odborné výchovné péče specializovaným plchům. Streptokoťata budou následně vycvičena a zařazena do armády pro zničení a přebudování světa. Moc do této záležitosti nevidím, ale myslím, že oficiální název je Plchokalipsa. Pro konkrétní informace musíte za Sikarem.

4) Která ze streptokoček je tvojí favoritkou?
Ze streptokoček je zatím mojí největší favoritkou Gardostella. Ale musím přiznat, že z celkového pohledu Grundhových choutek a známostí by mi nejvíce vyhovoval Haamu. Ano je to kocour a nepřekvapuje mě to…
5) Grundthe, když jsem se byla za tebou podívat na tvůj nový blog, všimla jsem si, že si poněkud upravil Agrrřin design, jak se na to panička tvářila?
Grundh: No nejdřív vyvalila oči, pak se odhlásila a zvřela stránky. Pak opět stránky otevřela a přihlásila se. Pak koukla do správcování. Pak kukla do nastavení. Pak byl chvíli klid, načež mi na hlavu přiletěl kýbl s hadrem s úsečným rozkazem uklidit. Celou dobu, co jsem to musel drhnout, mi domlouvala a přednášela. Mluvila jak kniha - jen jí svázat.
Agrrr, souhlasíš s Grundthovou výpovědí??
Agrrr: Je drzej jak opice. Já se nejdřív lekla, že jsem se dostala do dívčí války a někdo mi ovládl blog. Pak mi přišla výhružná SMS od Antoanet (to je ta s knírem jak pije freš z-neví-čeho). A pak jsem se snažila Grundhovi vysvětlit, že tohle by dělat neměl, ať demoluje cizí blogy, ale doma si to ničit přece nebudeme. Myslím, že až teď jsem opravdu pochopila slovní obrat "házet hrách na zeď". V tomto případě se od té zdi ještě odráží s větší intenzitou a míří na mě.
6) Myslíš si, že je na tebe Agrrr příliš přísná??
Grundh: Agrrr si myslí, že jo. Ale neví, že si z toho prdlajs dělám. Ale panička je to nejlepší na světě.
Agrrr, jaká jsi panička?
Agrrr: Grudnh prdlajs ví co to je, když já jsem přísná. Ale až mě jednou opravdu naštve, to bude sajgon v celém Blog-townu. A panička jsem nejlepší!
7) Plánujete adopci dalšího zlotvora, nebo vám vyhovuje žít na blogu ve dvou?? Grundthe, nevadí ti elfové?
Agrrr: no ve dvou tu rozhodně nežijeme. Občas se tu a tam vynoří nějaká démonická entita, občas sem někoho přitáhne Grundh, ale vcelku vzato je to takhle ve dvou zatím vyhovující. No ve dvou. Ono se mi tu začalo ozývat takové hluboce chrplavé grhumrmrmmrmrmrmrrmrmrlmrmrmmm a nikdo nevíme co to je. Kdo ví, co se z toho vyvrbí. Další adopci rozhodně neplánujeme.
Grundh: Ano, ano ano! Já chci dalšího zlotvora! Kde se dají sehnat? Nabízíte ho někdo za výhodnou cenu? Elfové mi nevadí, občas je s nima i sranda, strašně jim totiž vadí, když jim okusuju uši. Ale jsou takový nezáživní, nudní a klidní… Ale zlotvora bych bral.
Agrrr. Ne žádnej zlotvor nebude!
Grundh: Prosíííím budu se o něj starat! Vycvičím ho a budeme spolu požírat blogískářky. Prosíííím.
Agrrr: Hmmm ještě si to rozmyslím, podle toho jak se budeš chovat.
8) Už spolu nějakou dobu žijete, máte nějakou historku, o kterou se s námi podělíte?
Myslíš něco kromě zdemolovaného příbytku, vyděšení mého partnera a pokusu sežrat mý dva domácí bytový kocoury? Né, nic zvláštního.
9)Grundthe, prozradíš mi, koho jsi naposledy měl k obědu?
Hmm zamyslím se…. Jo včera navečer. Jednu růžovku. Už není mezi blogujícími. Nějaká Koudinka….
10) A poslední otázka patří Agrrr- Prozradíš čtenářům, kdo je Agrrr?
Kdo je Agrrr? Je to mocná démonka všech neřestí a násilí, velká krutopaní a vládkyně démonické říše. Ale Agrrr je také těžce pracující žena se zajímavou pracovní minulostí. Se zvláštními pochody mysli, která nemá moc v lásce lidi. Je to snílek a zároveň negativistický realista. Skálopevně přátelská a něžně nenávistná. Agrrr je rozhodně fantasta. Agrrr není zlá!
grudthgadrostellaGrundth a Gadrostella za zvědavým objektivem paparazziho Leonarda PodSvinčiho- Je to láska?
Není Grundth streptokočíčí Vojta Dyk??:)

Streptovor

23. listopadu 2010 v 13:56 | Dubious cat
sikar

Je zlý, je chlupatý, žere malé děti i babičky- o kom je řeč? No přeci o Sikarovi, tedy o Jeho Sikarstvu.
Je mi ctí, že právě mne rozhovor poskytl, již léta totiž odmítá všechny dívčí časopisy z obavy, že by se mohl stát novým dívčím idolem. ( snad na mne něpošle plchy za tuto informaci) Ale když jde o naše milované streptokočky, s jiskoru v oku hned souhlasil.

S Jeho Sikarstvem jsme se sešli ve virtuální realitě, každý v jiný čas a na jiném místě, abychom uskutečnili první rozhovor pro Streptococcus. A jak to dopadlo? Posuďte sami...


Patříš mezi 22 streptomilých osob, které si adoptovaly streptokočku, proč právě Gadrostella?
Gadrostella se jmenuje podle Kocoura (s velkým K) jménem Ngrr-sug-Gadr, zkráceně pouze Gadr. Je to hospodský v Pajzlu "U Podlosti" (viz rubrika Pajzlárny)

Na tvém blogu Gadrostella žije již 11 dní, dokázal by sis ještě představit život bez ní?
Stručně řečeno, nedokázal. Vždy, když na mě jukne z té díry v prknech, den je rázem o něco černější. A to je ono.

Myslíš si, že byla adopce stvoření ,tak zákeřného jako je streptokočka, dobrým skutkem? A co na to Plši?(či plchové)
Hele, zákeřné nezákeřné, až se jednoho dne ze sklepa vyvali pajzlí hordy, chce to, aby v té záplavě bylo sem tam i něco jiného než zmínění plši. Trocha baciloidně felicidních šelem třeba mezi těmi hlodavci sjedná pořádek.
grudthgadrostellaTi, co tě znají,tedy alespoň blogově, vědí,že miluješ chili. A co Red hot chili peppers? Jaký k nim máš vztah? Gadrostella je poslouchala ještě u maminky v bříšku, mohli by tedy na ní mít rozněžňujícně výchovný vliv...
Red Hot Chilli Peppers jsem nikdy neposlouchal, přiznám se. Na svém seznamu mám něco kolem 120 interpretů žánrů hard 'n' heavy apod, ale oni se mezi nimi nevyskytují. Mám-li zmínit něco, v čem se nachází barva, jídlo, a co poslední dobou často (poslední dobou je na ně nálada víc) poslouchám, jmenuji Blue Öyster Cult (s Modrou ústřicí z Policejní akademie nemá nic společného).

Jak to máte s Gadrostellou se stravováním? Necháváš ji lovit kohokoliv, nebo se někdy kvůli výběru masa pohádáte? A kdo obvykle vyhrává?

Gadrostella dostala na starost jižní sektor číslo 511. Tam je žrádla dost. Jelikož tento sektor zasahuje do jednoho popového hudebního klubu, je snad jasné, jak to dopadá...

Papparazi Leonard PodSvinči tvrdí,že má usvědčující materiál, na kterém Gadrostella obcuje s Agrrřiným Grundthem. Necháš se vydírat?
V případě, že bude chtít nějaké peníze nebo tak, ať očekává obálku s plchem...

Jak moc přísným páníčkem jsi, co se týče milostných vztahů tvé streptokočky, chtěl bys, aby měla koťata??
Sklep je velký. Tam se vejde koťat... a něco navíc do hordy se vždy hodí.

Co máš na Gadrostelle nejraději a co ona na tobě obdivuje?
Její černočernou barvu a to, že už po dvou dnech byla schopná sníst maličký zdibíček papričky Naga Jolokia. Ona na mě obdivuje, že bez mrknutí oka ty ždibíčky sežeru klidně čtyři.

Ochutnal bys steak z Lady Gagy, kdyby ti jej někdo nabídl?

Jedině kdyby byl z kýty.

Můžeš nám prozradit nějakou historku "z natáčení" s Gadrostellou?
Můžu. Když jsem ji nastěhoval, hned za rohem narazila na plcha a počala na něj hleděti. Po pěti minutách plch mrknul - to je prosím výkon!

Poslední otázka, po které žízní veškeré tvé budoucí fanynky- Kdo je Sikar?? :)


Oficiálně praktikant, ve skutečnosti vycházející hvězda evropské fantastické literatury, překladatel a vývojář PC her. No ono by se toho našlo víc...
sikar

Adopce je definitivně za námi

22. listopadu 2010 v 15:10 | Dubious cat
Vážení streptorádi!
I když dead line byla stanovena na 17.listopadu, nezvládla jsem kvůli podepisování adopčních papírů, čištění pelíšků a zapírání streptokoček před agentem Canem napsat zprávu.
Jistě vás zajímá, jak adopce proběhla!

Veškeré streptokočičky byly zachráněny, některé byly dokonce ještě namnoženy, aby jich byl dostatek pro všechny chtivé blogery. Mám z toho upřímnou radost!
Ještě než se všechny streptokočky rozutekly, Gadrostella s Grundthem uspořádali malou párty.
Vytáhli ze sněhu zbytky z Lady Gagy a prostřeli si v Getsemanské zahradě. Bulvární tisk podezřívá Gadrostellu a Grundtha z mileneckého vztahu. Co si myslíte vy? Budou streptokoťátka?
Zde jest jediné foto z poslední večeře, které jitalský paparazzo, Leonard PodSvinči, pořídil.
poslední večeře


Druhý den k ránu rozhodla streptokočka Mňú, že by se měla pořídit společná fotografie, symbolizující jejich přátelství. Jelikož předešlá noc byla poměrně kanadská, ( Dezabůra se probudila s tetováním, Nitara polomáčená v Gadžině krvi, Průser se dvěma zuby navíc)
Mňú rozhodla o fotce pod javorem. Padající listy s barvou krve se streptokočkám vskutku líbily a fotka se velmi povedla.
fotoPo focení si streptokočky vyměnily své nové adresy a nechaly se vesmírnou meziblogovou poštou dopravit ke svým novým majitelům. Na jejich přesun a ubytování dohlédla Rada pro záchranu streptokoček. Její tiskový mluvčí se k adopci vyjádřil takto:" Jsem velice šťasten, že se v blogové realitě nachází tolik úžasných starostlivých osob, kterým není osud streptokoček lhostejný. K adopci přistoupili velice zodpovědně, a svým novým mazlíčkům vytvořili bezchybné prostředí. Děkujeme"
Jelikož se zdá, že streptokočky jsou z nebezpečí venku, nezbývá než znovu poděkovat adoptivním rodičům a popřát jim hodně štěstí a krásných dnů s jejich miláčky. Rada pro záchranu streptokoček bude velice ráda, pokud se svěříte s vašimi zkušenostmi a zážitky se svou streptokočkou.
Pro případy nouze byla zřízena studená linka a nová organizace REDPEACE.
Mír s vámi!

P.S: Časopis Scienceccocus by rád uskutečnil rozhovor se streptomajiteli, hlásí se někdo dobrovolně?

Streptopis II

21. listopadu 2010 v 14:34 | Dubious cat
Smrtelné datum je již za námi a já vám mohu s anglickým úsměvem sdělit, že veškeré streptokočky, a streptokoťata byly zachráněny !
V minulém článku jsem přiblížila novým majitelům druh černé streptokočky Noir désir pour votre plaisir, dnes budu v streptopise pokračovat o druhu zcela rozdílném.

Tvor: Streptokočkus universalis
druh: felis racoonus
barva kožíšku: šedá s černými fleky
barva očí: žlutá
počet dosud adoptovaných koťat: 2

Streptokočkus universalis felis racoonus je jedna z nejtvořivějších streptokočiček z mého chovu.
Jak už její jméno napovídá, jedná se o kočku, která má nemálo společného s mývalem. Někdy také s opicí. Tento druh existuje velmi krátkou chvíli, neboť vznikl náhodně spojením streptokočky americanis s již řečeným mývalem.
Felis racoonus je tedy velmi čistotná, samostatná a intelgentní existence. Její kožíšek je velmi hustý, tudíž vydrží žít i v těch nejkrutějších podmínkách. Je velice hravá- když se jí pod packu dostane nějaká zpívající kreatura, buďte si jisti, že se na ní výtvarně i gastronomicky vyřádí. Nejraději má vypatlané mozky, z kterých vysává zbytky inteligence ( jelikož i ten největší debil má minimálně IQ 50) Čím více mozků vysaje, tím je inteligentnější! Má ráda chlupaté tvory.
Dvě adoptovaná koťátka pochází z rodiny Nelis Čmuchomelis a Myčáka Hustokočičáka. Tento mladý pár je spolu teprve krátce, proto se předpokládá, že do budoucna se můžeme dočkat ještě několika desítek koťátek. Nelis své streptokočičky vychovávala s láskou, často se s nimi mazlila a vyráběla jim hračky z prsních implantátů plastických zpěvaček. Mňú,streptokočička, která se přestěhovala na Alfa Centauri, si s fantastic plastic Barbie velmi ráda hrávala. Dokonce je vybarvovala přebytečnými tělními tekutinami, či do nich ryla drápky, a tím vytvořila umění hodné Univerzálního muzea. Její sestřička Dezabůra zase básnila o umělých řasách svých obětí.
Myčák je posedlý po čistotě a proto se mu podařilo ze zpěvaččiných slz vynaleznout uneverzální streptočistič, kterým dokáže odstranit veškeré stopy po masakru. Policie nemá šanci!
rodina

Streptopis

15. listopadu 2010 v 14:11 | Dubious cat
Jelikož poptávka po streptokočkách se stále zvyšuje a je již adoptováno celých 21 kusů ( 15.11. v 13:30), rozhodla jsem se tento vesmírně zvláštní druh jejím majitelům osvětlit. Ano, moji milípřátelé, adoptovali jste streptokočku v pytli!:)
Zatím, nejoblíbenějším druhem je streptokočka č. 5, rebelka s náušnicí. V prvním díle Streptopisu si tedy na ní posvítíme......

tvor:Streptokočkus universalis
druh: noir désir pour votre plaisir
barva kožíšku: černá
barva očí: žlutá
počet dosud adoptovaných koťat: 8

Ačkoliv může černá streptokočka působit zprvu anarchisticky a obyčejně, jedná se o velice jemný druh streptokočkuse universalis. Noir désir pour votre plaisir totiž žere výhradně jemňoučké maso z těch nejdrsnějších hrůzných kreatur.
Jedná se o streptokoččí rodinu se stoletou tradicí s tendencemi k dlouhověkosti. Nabízené streptokočky pocházejí od šlechtičného páru M. Salvadora Bělovouska a Mdme. Black Mary Jane.
Monsieur Salvador je streptokočičák vybraných mravů. Vlastní stříbrnou vidličku s podpisem od Michaela Jacksona, kterou používá jen v případě, má-li na stole zpěvačku s umělými airbagy či čumákem.Zásadně dává přednost jemným dámám, na děvky si nepotrpí.

Madame Black Mary Jane je naopak drsná streptokočka vyznávající metalovou kulturu a vůni trávy. Mezi její oblíbené činnosti patří hraní na nervy a děrování zbytků od večeře. Má sklony toulat se po nocích. Jídlo, které rozhodně nemůže vynechat jsou stejky z dětských celebrit. Naposledy posvačila sedací sval Justina Biebera. Je velmi ráda, že většina jejích dětí již vypadla z domu, protože za jejich přítomnosti si nemohla užívat hlasitých a drsných orgií v kuchyni.
Dětmi Salvadora a Black jsou vaši snad již dobře známí : Grundth, Gadrostella, Nitara, Grá, Pyraulikus, Cruela, Giancarlo a Agatha
A zde jedno roztomilé foto z rodinného alba:
noir


Majitelům, tedy Sikarovi ,Agrr ,Bendovi z Monia , Giornale, Tlustjochovi , Petrovi Havlíkovi, Fabianě a Mstajerovi, přeji, aby jejich černé rebelky nedělaly na jejich blogu příliš mnoho vylomenin, nenosily jim zbytky mumií do postele a nekousaly je do svých oblíbených partií, když mají hlad. Salvador a Black jsou v nejlepších letech, takže pro vás , kdo streptokočku ještě nemáte a nebo byste chtěli další, mám dobrou zprávu- antikoncepce je pro streptokočky tohoto postavení tabu!

Již zmiňovaným majitelům posílám jako dárek zub Lady Gagy. Je vhodný jako rydlo či ozdoba na krk. Ať žijí streptokočky!!!
reklama

Hnusný počasí s esencí hladomoru

13. listopadu 2010 v 11:29 | Dubious cat
Páni to byl ale dlouhý spánek,
mohla bych teď napsat článek,
ale o čem, o čem, vím já snad?
že by o králi, co jmenuje se Tepes Vlad?

Ne, to by bylo teď moc krvelačné,
streptokočky jsou po jídle lačné,
snad brzy dostanou něco do chřtánu,
jíst je důležité- zvláště takhle po ránu!

Děkuji za vaše komentáře,
za rozšíření zlého bestiáře,
že jste se rozhodli kočky adoptovat,
že předpony strepto- se nebudete bát.

Již brzy budu psát o modrém vesmíru,
Montanův příběh ušiji mu na míru,
A možná se tu objeví i Lady Kvaga,
a pytel dobrot s názvem- Lady Gaga!
pokus

Epizodka z běžného dne

11. listopadu 2010 v 21:46 | Dubious cat
epizodka
Je bílý streptokočičák skutečně gay? A co Vojta Dyk? A jak ta bylo dál..??


A abych nezapomněla- Majitelé streptokoček, zde jejeden prvotřídní stejček z Lady Gagy pro vaše milé společnice!!!
stejk

Adoptujte streptokočku!

7. listopadu 2010 v 18:03 | Dubious cat
STREPTOKOČKY V NOUZI!

Streptomilovníci ze všech vesmírů, vaši milovaní mandloví mazlíčci jsou v nebezpečí!

Meziplanetární soud totiž včera rozhodl, že streptokočky musí být za svůj hrůzný čin zlikvidovány!
To my ale přeci nechceme, proto časopis Sciencecoccus pár kousků zachránil a teď žádá své čtenáře o pomoc. Pomoci můžete ale hlavně vy a to tímto způsobem:

1) vyberte si streptokočku, kterou chcete adoptovat
2) dejte ji jméno
3) ubytujte ji na vašem blogu
4) krmte ji steaky z těch nejhorších zpěvaček
5) dejte ji životní příběh (který poté bude otištěn v Sciencecoccovi)
6) do komentářů pod tento článek umístěte odkaz na streptokoččí bydliště, adoptované streptokočky je potřeba lokalizovat
7) streptokočky vybírejte do 17.listopadu, poté již zbylé streptokočky zemřou hlady
8) starejte se o ně řádně, nebo budete mít na krku veterinární úřad!!!

A zde jsou ony, vaše budoucí svěřenkyně:
k1
k2
k3
k4s5
k6
k7
k8

Učebnice streptologie

6. listopadu 2010 v 18:11 | Dubious cat
Streptokočkus universal neboli vesmírná streptokočka se vyvíjí a žije v dutině ústní, kde se nejčastě věnuje hnisavé lázni. Existuje taky v zdomácnělé divoké verzi jako společnice Lady Kvagy- tento druh se živí převážně krvavými steaky z populárních zpěvaček, které jsou tak trochu krávy. 
Rozmnožuje se velice snadno a rychle jelikož antikoncepční osvěta nebyla ještě u streptokoček zavedena. Streptokočky totiž děsí cokoliv s předponou anti- . 
kk

Bojuji s chřipkou

31. října 2010 v 22:50 | Dubious cat
První díl nového seriálu - STREPTOKOČKY:)

1. Studený  komisař rex
ss
Existuje láska? Chtěl Kenny pouze SWL? A co ten druhý? 
 
 

Reklama